Kane †3 ( ?.9.2015 - 28.8.2018 )


Drazí přátelé a pozůstalí,


uběhl pomalu týden a my jsme se tu opět sešli, abychom se rozloučili s naším milovaným bratrem a kamarádem
Kaneem. Dovolte mi jen malou vsuvku pro ty nervóznější z vás (záchodky jsou v chodbičce napravo a po schodech dolů. Děkuji.
Tak, kde jsme to skončili? Hmm....takže tedy Kane. Víte vážení, byl to dobrý chlap, občas nám všem lhal, ano byl to boter.
Znal jsem ho už od kolébky a on mě také, takže by mu za to botování i odpustil a ban by mu na fóru taky zrušil.
(na fóru přece botovat nelze). Nicméně, neodbočujme od tématu, je to přece Kaneův veliký den. Víte, Kane byl velice
dobrý člověk, který měl pro každého z nás ve svém srdci místo. Nikomu nikdy neublížil, a tak si jistě říkáte,
že někdo takový prostě musel mít krásnou a bezbolestnou smrt. Ach, neplačme děti. Váš Kane vás přece miloval
a vy to víte! Ano, za mne jsem z reakcemi GM poněkuď zklamaný, že jsou po letech zaostalejší nebo zapomněli a mrzí mě, že to nevidí z pohledu nás hráčů ze široka. Stále ukazujeme prstem na jednotlivce a přitom je po světě i možná zde doma
hafo boterů o kterých ani nevíme. Náš drahý Kane byl příklad toho, že se dopustil hloupého botování, ale vždyť
nebyl jediný. Osobně mě jeho facebook nikdy nezajímal, poněvadž ho měl každej rád a každý má přece právo také na
své soukromí. Mluvíme o člověku, o dobrém příteli, co botil a dostal ban, já zase o hráčích, co botí všude po světě
a při tom riskují, že taky dostanou ban. Nové SG ochrany moc nepomáhají, protože se hackeři těmto úpravám
přizpůsobují a jsou za to všecko 100% odpovědní, že jejich boterský soft pořád někde po netu koluje a
je volně ke stažení. Inu, což život tady se s Kaneem nemazlil a on mi z posledních sil šeptal do ucha: „Horry, Horry…
vzkaž jim símtě, že GM za tohle nedostanou ani floka,“ Měl vás opravdu všechny moc rád, to mi věřte.


Teď, když se moje řeč pomalu chýlí ke konci, chtěl bych poděkovat přítomním, co dorazili a děkuji za krásnou mši.
Já bych to líp nezvládl… a panu varhaníkovi za svižný doprovod také moc děkuji.


Drazí pozůstalí, nezbývá mi než vám popřát dobrou chuť k obědu, k večeři, hezký den přeji a někdy zase
na shledanou. Budu se na vás těšit.


Váš pousteník Horry.