Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 6 of 6

Thread: Promo Trailer

  1. #1
    IE21 VIP
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    330

    Promo Trailer

    Jako každý rok jsem vytvořil amatérské promo video na server. Pokud se líbí, můžete ho použit k propagaci.


  2. #2
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by fat12 View Post
    Jako každý rok jsem vytvořil amatérské promo video na server. Pokud se líbí, můžete ho použit k propagaci.
    Parádní, moc děkujeme Od pondělka po uzavření DE17 se bude rozjíždět marketing naplno, takže ho rádi použijeme. Krátké dynamické, supr práce!
    The ideal way to contact us is directly on our FB.

  3. #3
    Quote Originally Posted by fat12 View Post
    Jako každý rok jsem vytvořil amatérské promo video na server. Pokud se líbí, můžete ho použit k propagaci.
    Jen dve "drobnosti" ... na začátku by si moh ustřihnout těch prvních pár sekund v blbý kvalitě (a případně nějakou část nechat o tu chviličku delší) a druhá...nevím jak by to vypadalo tady, ale občas bejvá na některých videích popis situace (třeba na začátku (teď nejde o ten text ale popis toho co myslím) WB fights a pak před každým/na začátku každýho toho úseku text Baium, AQ, Antharas...

  4. #4
    IE21 VIP
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    330
    Těch prvních sekund v horší kvalitě dělá YouTube. Nech si video načíst do FullHD a dělat ti to nebude. Jinak s tím textem mohu souhlasit, ale každý by to udělal trochu jinak.

  5. #5
    IE21 VIP
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    330
    Mohu to ještě uploadnout na ulož.to, kdyby jste to chtěli dát na FB nebo Instagram třeba.

  6. #6
    Quote Originally Posted by fat12 View Post
    Těch prvních sekund v horší kvalitě dělá YouTube. Nech si video načíst do FullHD a dělat ti to nebude.
    Jo pravdu máš, sry. To sem právě zkoušel i předtim a nezabralo to, tady na foru mi to dělá v jakýkoliv kvalitě, ale při přehrání na youtube je to už ok.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top