Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 25 of 25
  1. #21
    Quote Originally Posted by Remember View Post
    Fabio prosím tě běž raději dělat něco užitečného, všichni víme že stejně ty odehraješ tak 20hodin a pak budeš brečet šroubovi do pmka, že ten bot v tvojím pc nebyl tvůj atd....

    "A pokud vím je tu no limit dualboxu kdo říká že budem běhat s jednou CP."

    Kdo bude chtít hrát na DE ,tak bude. Ownage taky minimálně Nach, co zaregistruje všechny nicky enemáku, aby to neměli oni

    Tak jo, nerad na tohle reaguji ale tvoje demence už je neskutečná.

    Nic takového jako registrované nicky enemáků neproběhlo, nach není takový idiot aby ho to vůbec napadlo. Nicky se vždy dostali zpět původním majitelům, takže ve finále člověk ukázal prstem jenom na sebe a přiznal se k tomu že je ču*ák.

    Teď tě možná vyvedu z míry ale ownage na DE oficiálně nejde, Nach taktéž ne.

    Z mého pohledu to vidím jednoduše, pojebal jsi cpčku( promin né cpčku ale pouze lumpíčka kterému jsi smazal EQ). Tím si zavřel jedny vrata, podle toho co jsem z výseků viděl/slyšel na Uniq stream záznamu už s tebou nebude chtít hrát asi nikdo... takže tu teď pobrekáváš protože v podstatě nemáš s kým hrát....a ani se tomu nedivím :-)

    Pro jistotu se ještě podepíšu posledním známým ingame nickem a nasypu si do bot všechnu tu špatnou gramatiku co jsem vyprodukoval.
    Odieexp
    Last edited by Diaz; 29-08-2018 at 19:52. Reason: bad wrd

  2. #22
    Quote Originally Posted by Fiaschken View Post
    Tak jo, nerad na tohle reaguji ale tvoje demence už je neskutečná.

    Nic takového jako registrované nicky enemáků neproběhlo, nach není takový idiot aby ho to vůbec napadlo. Nicky se vždy dostali zpět původním majitelům, takže ve finále člověk ukázal prstem jenom na sebe a přiznal se k tomu že je ču*ák.

    Teď tě možná vyvedu z míry ale ownage na DE oficiálně nejde, Nach taktéž ne.

    Z mého pohledu to vidím jednoduše, pojebal jsi cpčku( promin né cpčku ale pouze lumpíčka kterému jsi smazal EQ). Tím si zavřel jedny vrata, podle toho co jsem z výseků viděl/slyšel na Uniq stream záznamu už s tebou nebude chtít hrát asi nikdo... takže tu teď pobrekáváš protože v podstatě nemáš s kým hrát....a ani se tomu nedivím :-)

    Pro jistotu se ještě podepíšu posledním známým ingame nickem a nasypu si do bot všechnu tu špatnou gramatiku co jsem vyprodukoval.
    Odieexp
    Odie možná kdybys si slyšel i druhou stranu , tak by si měl na to jiný názor, ovšem brát ti to nebudu. "S kým"? vždy se najde "ču*ák" ..
    Last edited by Diaz; 29-08-2018 at 19:52. Reason: bad wrd

  3. #23
    Nebudu poslouchat druhou stranu(tebe) když jsi schopný někoho vysmát za botění, když jsi sám schopný botit... Ano očividně se jich pár najde. Debata je pravděpodobně u konce já nemám víc co bych k tomu dodal, nebo spíš nechci.

  4. #24
    LF schopného a aktivního bishe Kdo se ozve bude blahořečen, ja jí hrát nechci

  5. #25
    Quote Originally Posted by Wivien View Post
    LF schopného a aktivního bishe Kdo se ozve bude blahořečen, ja jí hrát nechci
    Tak to zkus hrát ala Tadeus ... někoho resnout je na manu efektivnější než uhealovat

 

 
Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top