Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 10 of 11

Hybrid View

  1. #1
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2018
    Posts
    6

    Angry Hra se vůbec nespustí

    Chyba: L2.exe není platná aplikace typu Win32.

  2. #2
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by emptycore View Post
    Chyba: L2.exe není platná aplikace typu Win32.
    Ahoj, jaký máš oprační systém?
    The ideal way to contact us is directly on our FB.

  3. #3
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    34
    hlavne když stahnu ten novej systém tak mi ochrana napise ze je tam virus xD

  4. #4
    Quote Originally Posted by Daevek23 View Post
    hlavne když stahnu ten novej systém tak mi ochrana napise ze je tam virus xD
    To píše vždy, nastav výjimku

  5. #5
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2018
    Posts
    6
    Hra mi bez problémů celé roky jela a nejen tento server. Hrál jsem od začátku serveru a ještě den před úpravama to jelo. A teď po úpravách a nasazení nového systému/patche se už vůbec nespustí. Mám pořád stejný operační systém Win XP 32bit Service Pack 3.

    Mimochodem všiml jsem si bugů, když jsem měl Blood Sword Akamanah, nebo Zariche a přetáhl kouzla těchto mečů ze skillů do lišty kouzel, tak se v této liště neobjevily ikony jen prázdné kostičky a po kliknutí či použítí kouzel těchto mečů klient/hra okamžitě padla a Client Crash log.
    Hra také často padá při portech, jak Scroll of Escape svitkem, tak porty kouzlama např. Doomcryer, Summoner, dokonce i při Unstuck.
    Také nefunguje kouzlo Mass Recharge. A někdy drop z monster spadne do textury například skály, takže ten drop nejde sebrat, což je docela průser kdyby zrovna padla nějaká vzácná věc. To je zatím vše co mě napadá jestli si na něco ještě vzpomenu napíšu.

  6. #6
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by emptycore View Post
    Hra mi bez problémů celé roky jela a nejen tento server. Hrál jsem od začátku serveru a ještě den před úpravama to jelo. A teď po úpravách a nasazení nového systému/patche se už vůbec nespustí. Mám pořád stejný operační systém Win XP 32bit Service Pack 3.

    Mimochodem všiml jsem si bugů, když jsem měl Blood Sword Akamanah, nebo Zariche a přetáhl kouzla těchto mečů ze skillů do lišty kouzel, tak se v této liště neobjevily ikony jen prázdné kostičky a po kliknutí či použítí kouzel těchto mečů klient/hra okamžitě padla a Client Crash log.
    Hra také často padá při portech, jak Scroll of Escape svitkem, tak porty kouzlama např. Doomcryer, Summoner, dokonce i při Unstuck.
    Také nefunguje kouzlo Mass Recharge. A někdy drop z monster spadne do textury například skály, takže ten drop nejde sebrat, což je docela průser kdyby zrovna padla nějaká vzácná věc. To je zatím vše co mě napadá jestli si na něco ještě vzpomenu napíšu.
    Ahoj, je mi líto, ale XP již není podporovaný OS. Bohužel s ním na DE nelogneš, chce to upgrade
    The ideal way to contact us is directly on our FB.

  7. #7
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2018
    Posts
    6
    A čím to je, že mi celé roky tento server normálně jel na tomto OS a najednou to už nejede?
    Last edited by emptycore; 26-08-2018 at 12:06.

  8. #8
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2018
    Posts
    6
    To je normální takto se to chová už od začátku, je to protože server má svou vlastní ochranu jak už šroubek psal, nemusíme se obávat ochrana je bezpečná a antiviry vždycky budou hlásit virus, proto je dobré celou složku s Lineage 2 jak psal šroubek nastavit v antiviru jako výjimku.
    Tuto ochranu používají roky, server je jinak super, nikdy se nestalo že mi by mi tento server nějak zaviroval celý PC apod. Ochrana e opravdu spolehlivá.

  9. #9
    Awaiting Moderation
    Join Date
    Aug 2018
    Posts
    1
    Mám uplně stejný problem

  10. #10
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    753
    použite novější os nejlíp sedmičky. taky mi to blblo na globalu kvůli sg, že nešlo spustit a to sem měl ve vyjimek antivir naxpéčkách a nešlo to stejně, tak jsem dal reinstal os a už jedou v poho dvě okna.
    Last edited by Hora cio; 27-08-2018 at 01:34.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top