Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 16 of 16

Hybrid View

  1. #1
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by mikezazzy View Post
    Zdravím, mám nainstalovyný nový systém s patchem, vytvořený účet, dostanu se přes login a výber serveru do prázdného výběru charakteru, ale vytvořit postavu mne to již nepustí, nějaké rady?
    Zdravím, co ti to napíše? Jestli máš FB písni mě ideálně tam, pro rychlejší komunikaci.
    The ideal way to contact us is directly on our FB.

  2. #2
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2018
    Posts
    5
    Omlouvám se, ale na fb nejsem, nepíše to právě nic, jen se to kousne a když chci dát třeba relg, nebo zavřít okno, tak to akorát napíše, že to teď nejde provést. Musím to killnout ve správci úloh. Jinak v hlavní obrazovce se dostanu jen enterem dál, ani options mi nekde rozkliknout, použil jsem klienta ze stránek a ten nový systém s patchem tady z toho topicu.

  3. #3
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by mikezazzy View Post
    Omlouvám se, ale na fb nejsem, nepíše to právě nic, jen se to kousne a když chci dát třeba relg, nebo zavřít okno, tak to akorát napíše, že to teď nejde provést. Musím to killnout ve správci úloh. Jinak v hlavní obrazovce se dostanu jen enterem dál, ani options mi nekde rozkliknout, použil jsem klienta ze stránek a ten nový systém s patchem tady z toho topicu.
    TJ zajímavé, protože jsi musel projít loginem na server abys mohl tvořit char. Kousene se to v momentě kdy dáš nový char, nebo před tím? Pošli mi do PMky jméno acc na který se přihlašuješ a čas kdy jsi to prováděl.

    Nejpravděpodobněji bude nějaký problém v instalaci klienta či tvém OS.
    The ideal way to contact us is directly on our FB.

  4. #4
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2018
    Posts
    5
    Posláno.

    Pro kubajze, měl jsem zapnuté jen lko nic víc, antivir byl taky deaktivní a pro defendera mám dané vyjímky na složky s lkem, takže mi to tam nic nemaže.

    // edit:

    Kdyby měl někdo stejný problém tak mi to nakonec vyřešila aktualizace Javy.
    Last edited by mikezazzy; 26-08-2018 at 13:33.

  5. #5
    povypinej vsechno co by ti mohlo prekryvat obrazovku

  6. #6
    Spouštěl jsem to i předtím jako správce, ale teď sem to zkusil znovu a doopravdy to funguje :O dík za msg

 

 
Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top