Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 15 of 15
  1. #11
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    79
    Quote Originally Posted by Shaidarol View Post
    No šroubku, 6k lidi online je sci-fi, to se ti možná zdálo něco leda by jsi nasadil top chronicle nějaký a to je taky sci-fi :-D
    Jinak omezení multiboxu bych též bral, už sem to několikrát psal, ale je to marné, jeto marné, je to marné a to jenom kvůli tomu aby tady aspoň 50 lidí hrálo se šesti oknama a tím je počet už 300 online. Při multiboxu nepotřebuješ Clan a ostatní hráče, ale bohužel o tom tato hra už není.
    Ale co už , nechte si multibox, bude více lidí online, možná i 2k lidí a kdo to neví tak to jenom vydělit pěti nebo šesti aby ste se dostali na ten správný počet online ve hře. Užijte si nalejvání Hero, solování RB a další věci v jedné osobě s více okny. Já tomu dávám měsíc, maximálně dva tomudle serveru i s těma "kosmetickejma úpravama" a bude to opět ve starých kolejích :-(
    howq
    UKAŻ MI PROSÍM, JAK NĚKDO VYSOLUJE RB O KTERÉ MÁ ZÁJEM DVA A VÍCE LIDÍ, DÍKY

    Bez multiboxu nepotřebuješ clan? To si děláš *****, nebo tvoje endgame lokace je ketra na přestup?

  2. #12
    Registered Users
    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    23
    Quote Originally Posted by Superstar View Post
    UKAŻ MI PROSÍM, JAK NĚKDO VYSOLUJE RB O KTERÉ MÁ ZÁJEM DVA A VÍCE LIDÍ, DÍKY

    Bez multiboxu nepotřebuješ clan? To si děláš *****, nebo tvoje endgame lokace je ketra na přestup?
    No nejdřív se nauč číst. bez multiboxu ano Clan je možná potřeba, s multiboxem není - to za prvé.
    Za druhé, vysolovat RB o který mají zájem další dva není těžké. Pokud jsi to nikdy nedělal, víš prd.
    A za třetí s Ketrou sem měl alianci, takže ne nebylo to moje end lokace. bylo to když sem udělal 3 přestup na všech petech pro solovaní RB které už potom byla nuda. Toť vše.

  3. #13
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    79
    Quote Originally Posted by Shaidarol View Post
    No nejdřív se nauč číst. bez multiboxu ano Clan je možná potřeba, s multiboxem není - to za prvé.
    Za druhé, vysolovat RB o který mají zájem další dva není těžké. Pokud jsi to nikdy nedělal, víš prd.
    A za třetí s Ketrou sem měl alianci, takže ne nebylo to moje end lokace. bylo to když sem udělal 3 přestup na všech petech pro solovaní RB které už potom byla nuda. Toť vše.
    Gratuluju ... na mrtvém serveru kde od března ty rb nikdo nezabíjí. Tam ti ho nikdo nerestorne, ani tě nesundá

    Zkus si to první týden kdy bude masakr u cabria

  4. #14
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    79
    Quote Originally Posted by Shaidarol View Post
    No nejdřív se nauč číst. bez multiboxu ano Clan je možná potřeba, s multiboxem není - to za prvé.
    Za druhé, vysolovat RB o který mají zájem další dva není těžké. Pokud jsi to nikdy nedělal, víš prd.
    A za třetí s Ketrou sem měl alianci, takže ne nebylo to moje end lokace. bylo to když sem udělal 3 přestup na všech petech pro solovaní RB které už potom byla nuda. Toť vše.
    Vyhraj naboxovanej hrad, tezzu, zakena a antíka ... když ten clan nepotřebuješ

  5. #15
    Btw vysolovat antika na DE nebyl problém, ikdyz tam hrálo spousta lidí víďte ownage?

 

 
Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top