Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15
  1. #1
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731

    DE 2018 - multibox

    Hodně vláken je zaspamováno debatou kolem boxování. Z naší strany je v této věci postoj naprosto jasný. Jediný moment, kdy by bylo potřeba začít řešit počty boxů na serveru, je situace kdy se bude online blížit 6000 Věříme si hodně, ale tato hranice zůstane ještě chvilku nepřekonána.

    Omezením boxování se nic nespraví, jen se tím omezí herní způsob, kterému holduje řada hráčů. Kdo to myslí vážně, ten si stejně jede v CPčce a kdo si chce jet sólo, ať si tak jede, je to každého věc. Nikoho to neomezuje.

    Rozhodnutí o boxováni je již definitivní, tedy bez omezení stejně jako na DE17.
    The ideal way to contact us is directly on our FB.

  2. #2
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    +1, na tak malu komunitu je blbost obmedzovat okna. Solo hraci bez cp a poriadneho klanu budu server leavovat hufom po tom ako ich prestane bavit zhanat v girane support...

  3. #3
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    191
    Quote Originally Posted by Sroubek View Post
    Omezením boxování se nic nespraví, jen se tím omezí herní způsob, kterému holduje řada hráčů. Kdo to myslí vážně, ten si stejně jede v CPčce a kdo si chce jet sólo, ať si tak jede, je to každého věc. Nikoho to neomezuje.
    na ILku nepotrebujes prece CP abys to myslel vazne :-)

  4. #4
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by Lean View Post
    na ILku nepotrebujes prece CP abys to myslel vazne :-)
    To jo tam nepotřebuješ nic a už tak je to dost vážný :-D
    The ideal way to contact us is directly on our FB.

  5. #5
    A omezit dualbox časově když je oly nebo ty wbcka, když už teď víš časy, kdy to bude? Jde mi o to jestli se tohle nastavení dá měnit v reálným čase případně když vylezeš do combat zóny, aby ti zůstaly max 2 okna?

  6. #6
    Quote Originally Posted by Wivien View Post
    A omezit dualbox časově když je oly nebo ty wbcka, když už teď víš časy, kdy to bude? Jde mi o to jestli se tohle nastavení dá měnit v reálným čase případně když vylezeš do combat zóny, aby ti zůstali max 2 okna?
    Pokud ti jde jen o oly, tak by se dalo udělat, že se nemůže zaregistrovat ze stejného HWID víc jak jedno okno.
    To ale neřeší notebooky a jsou poskytovatelé, kteří prostě do baráku prdnou router a všichni v něm jsou pak na NATem, takže na IP to omezit taky nemůžeš.

  7. #7
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    79
    Quote Originally Posted by Wivien View Post
    A omezit dualbox časově když je oly nebo ty wbcka, když už teď víš časy, kdy to bude? Jde mi o to jestli se tohle nastavení dá měnit v reálným čase případně když vylezeš do combat zóny, aby ti zůstaly max 2 okna?
    Já nevím kolik pvp si hrál, ale dualbox co afkuje je jako kdybys stál s trpem v giranu ... co rovnou zrušit gate chant ať je to ta pravá a maj dualboxeři ***** co byla na c4ce.

  8. #8
    Quote Originally Posted by Superstar View Post
    Já nevím kolik pvp si hrál, ale dualbox co afkuje je jako kdybys stál s trpem v giranu ... co rovnou zrušit gate chant ať je to ta pravá a maj dualboxeři ***** co byla na c4ce.
    Vážně? Bavím se o Mass ressech, jsem schopnej ti jich ,, aktivně" točit na cooldown třeba 5 a u toho hrát třeba aktiv Bishe

    Ale jak říkám, byl to jen návrh. Určitě to nestavím tak, že pokud bude multibox, tak že my nepřijdeme

  9. #9
    Quote Originally Posted by Wivien View Post
    Vážně? Bavím se o Mass ressech, jsem schopnej ti jich ,, aktivně" točit na cooldown třeba 5 a u toho hrát třeba aktiv Bishe

    Ale jak říkám, byl to jen návrh. Určitě to nestavím tak, že pokud bude multibox, tak že my nepřijdeme
    Nevím jestli tohle je hlavní problém mass pvp, bish obvykle leží jako první. Spíš je trochu op celest od OLka

  10. #10
    Registered Users
    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    23
    No šroubku, 6k lidi online je sci-fi, to se ti možná zdálo něco leda by jsi nasadil top chronicle nějaký a to je taky sci-fi :-D
    Jinak omezení multiboxu bych též bral, už sem to několikrát psal, ale je to marné, jeto marné, je to marné a to jenom kvůli tomu aby tady aspoň 50 lidí hrálo se šesti oknama a tím je počet už 300 online. Při multiboxu nepotřebuješ Clan a ostatní hráče, ale bohužel o tom tato hra už není.
    Ale co už , nechte si multibox, bude více lidí online, možná i 2k lidí a kdo to neví tak to jenom vydělit pěti nebo šesti aby ste se dostali na ten správný počet online ve hře. Užijte si nalejvání Hero, solování RB a další věci v jedné osobě s více okny. Já tomu dávám měsíc, maximálně dva tomudle serveru i s těma "kosmetickejma úpravama" a bude to opět ve starých kolejích :-(
    howq

 

 
Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top