Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 76
  1. #21
    Pokud by tady někdo kdo prodával WB šperky, když odcházel, měl mít za to 200k DEC, tak by to znamenalo, že někdo šel a od toho hráče koupil EQ za 20 tisíc korun jen pro to, aby si mohl měsíc/dva honit ego na umírajícím serveru...
    To jen trochu reality do těch počtů se kterými se tady čaruje.

  2. #22
    Quote Originally Posted by Gogliostron View Post
    Pokud by tady někdo kdo prodával WB šperky, když odcházel, měl mít za to 200k DEC, tak by to znamenalo, že někdo šel a od toho hráče koupil EQ za 20 tisíc korun jen pro to, aby si mohl měsíc/dva honit ego na umírajícím serveru...
    To jen trochu reality do těch počtů se kterými se tady čaruje.
    Ano, i takový částky se tu točily při prodeji equipu, ale dost z toho šlo přímo za reál. Já jsem nidke nepsal, že to ta postava měla skokově až na konci, ale dlouhodobým střádáním.

  3. #23
    Tak pokud tady je někdo ochotnej takový částky nasypat do privátního L2 serveru za pár pixelů, tak nevím co se tu vlastně řeší :-D

  4. #24
    Quote Originally Posted by syslak View Post
    V tom co jsem napsal není žádný klamání, tak to pokud možno nespojuj...díky. Nepsal jsem nikde, že v tuhle chvíli je 200k DECu na tý postavě, ale že v době kdy ten člověk hrál(a když končil), tak ho měl ...tudíž podobný množství je reálný mít i pro ostatní, pokud se skutečně množství deců pro jednoho člověka pohybuje v řádech tisíců/menších desetitisíců není problém.
    Nenarazal som na teba, myslel som to vseobecne. Za tu dobu sme tu riesili veci ako: niekto z hracov chodi so Sroubkom na pivo kazdy tyzden, ma pristup na GM char, ma pristup na logy zo serveru, ze mu GM hlasi pozicie enemy,.... a najnovsie tu mame 20k OG na ucte...

  5. #25
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    413
    hlavne ten eqip neprodavali za DECY..to bylo akorat tak kodove jmeno pro koruny jinak ja mam par og na ucte ale neblizim se ani k polovine z tech 20k

  6. #26
    Quote Originally Posted by Teclis View Post
    Nenarazal som na teba, myslel som to vseobecne. Za tu dobu sme tu riesili veci ako: niekto z hracov chodi so Sroubkom na pivo kazdy tyzden, ma pristup na GM char, ma pristup na logy zo serveru, ze mu GM hlasi pozicie enemy,.... a najnovsie tu mame 20k OG na ucte...
    No nevím, přijde mi, že to řadíš mezi ty nesmysly , ale pokud ne, tak to jsem jedině rád :-)

    PS: klidně můžeš vytáhnout z DB historickypočet deců na konkrétní postavě o který tu píšu, ať je jasný kdo kecá :-D, ale do toho by se ti předpokládám nechtělo

  7. #27
    GE19 VIP
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Odolena Voda
    Posts
    235
    Quote Originally Posted by nitr0 View Post
    Promiň, ale je to topic úplně k hov**. Lidi, který ty DEC (OG) na účtu mají, tak ti budou hlasovat pro zachování a lidi, kteří je nemají zase pro jejich smazání a jak vidím, tak se k tomu vyjádřil jen chlapec, který stejně dostane v prvním týdnu ban za botění, akorát zde vytváříš další trapárnu, kde se budou lidi jenom flejmovat.
    tak o to Horacio šlo seš tu v krčme, tady je nespočet nesmyslných vláken

  8. #28
    Awaiting Moderation
    Join Date
    Aug 2018
    Posts
    1
    Quote Originally Posted by syslak View Post
    No nevím, přijde mi, že to řadíš mezi ty nesmysly , ale pokud ne, tak to jsem jedině rád :-)

    PS: klidně můžeš vytáhnout z DB historickypočet deců na konkrétní postavě o který tu píšu, ať je jasný kdo kecá :-D, ale do toho by se ti předpokládám nechtělo
    Když to ještě tak nějak žilo, tak vím že Trp "MaximusSpoilus" tvrdil že má přes 100k DEC a že je neprodá a nechá si až budou mít větší cenu. To bylo v době kdy stály DEC asi 60-80K kus .... Prý to nakoupil vše hned ze začátku, takže opravdu nevidim důvod, že ty lidi to tam stále mají i když už třeba nehrají.

  9. #29
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by Teclis View Post
    Nenarazal som na teba, myslel som to vseobecne. Za tu dobu sme tu riesili veci ako: niekto z hracov chodi so Sroubkom na pivo kazdy tyzden, ma pristup na GM char, ma pristup na logy zo serveru, ze mu GM hlasi pozicie enemy,.... a najnovsie tu mame 20k OG na ucte...
    Ok, odprisahaj mi tu na svoju smrt tvojej mamy ze ste nemali GM ktore robilo bordel a Sroub ho vykopol ked uz tu so mna robis klamara...

  10. #30
    GE19 VIP
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Odolena Voda
    Posts
    235
    Na mě to působí jako čirá závist, že někdo ve hře dokázal nahromadit hromadu DEC. Však tomu věnoval čas. A to, že zabezpečí celý klan přestupy je přece úplně jedno. Jak už tu psal Šroubek, to samé může udělat někdo tak, že pošle do hry 5k Kč a vybaví celý klan přestupy, protože pro něj 5k je nic.
    Last edited by WabakyCZ; 26-08-2018 at 00:15.

 

 
Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top