Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 6 of 8 FirstFirst ... 45678 LastLast
Results 51 to 60 of 76
  1. #51
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by Sroubek View Post
    Málo kdy mám potřebu se ke konkrétnímu hráči vyjádřit takto upřímně, ale tvůj případ to zasluhuje. Kane, už to zabal! Nikdo tě nebere vážně. Botoval jsi opakovaně, za to jsi získal ban. Následně jsi tvořil fiktivní účty na FB a snažil se nás přesvědčit o tom, že jsme zabanovali CLko klanu, kde hraje spoustu lidí, kteří za to nemohou a podobné pohádky. Jsi ukřivděný a naštvaný na celý svět, máš velkou starost aby náhodou někdo neměl víc než ty.

    Něco ti poradím, přijď na DE18, hraj zde poctivě a ukaž, že to fakt umíš, pak tě budeme brát vážně. Takhle jsi všem pro smích!

    Jestli nezměníš svůj přístup, budu tvoje příspěvky splachovat rovnou do krčmy!
    1 otazka. Povedzme ze som novy hrac ktory tu nikdy nehral (napr. zahranicny). Aky by som mal dovod zacat na servery kde niekto moze mat nasyslene dec z minuleho servera? U mna by to znamenalo bud farmit viac ako on a tie dec si od neho kupit alebo donatnut tolko dec aby sme boli na rovnakej startovacej ciare. Pri skutocnosti, ze stale startuje X serverov cim chces tych hracov prilakat? Pridu sem len ti co tu uz hrali z nostalgie aj to nie vsetci koli vyssie spomenutemu argumentu...

    Quote Originally Posted by WabakyCZ View Post
    Je mi líto, že tu furt kolem toho vyvádíš. Jedna věc je ta, že to šlo už na projektu DE2017, proč to tedy hrotit teď?
    Druhá věc je, že jsi měl úplně stejnou možnost ve hře ty věci nafarmit a vyměnit za DEC a teď je mít na nový projekt po ruce. Ale neudělal jsi to. Možná si to nevěděl, jako spousta jiných hráčů, ale za nevědomost se platí. Teď se to ví a pro příští projekt věřím, že budeš patřit mezi ty hráče, co něco nafarmí a případně to prodají aby měli na další projekt něco ušetřeného.
    pred startom DE17 som to nevedel a iste to nevedela velka cast hracov. Po prevaleni ku koncu DE17 som necakal, ze nejaka taka moznost tu bude, bral som to len ako zly vtip a stale beriem...

    Quote Originally Posted by Teclis View Post
    Post som zmazal ja. Post bol sucastou navrhov a pripomienok a zacinali sa tam riesit veci uplne offtopic. Tak som zmazal vsetko co sa netykalo diskusie o navrhoch. Ten prispevok bol jednym z asi 20tich co boli zmazane. To len Kane v tom vidi zase nejaku konspiracnu teoriu.
    stale si mi neodpovedal na otazku, snad sa tomu zamerne nevyhybas...

    Quote Originally Posted by Sroubek View Post
    Nejsem si vědom toho, že bych mazal Kaneho post. Navíc pokud je mi známo, tak Own na DE18 příjdou stejně jako Uni a další. Věnuj se tématu a netrol, dík. Já už se vážně musím smát, jak je možné že člověk s kreditem jako má Kane vůbec někoho strhne k takové debatě? Stále jsem neslyšel pádný argument proč to měnit. To co napíše Kane má pro mě hodnotu 0, takže pokud přijdeš s něčím rozumným rád si o to promluvím. Budu čekat!
    Ownage sem nejdu, len 1 cp poskladana z ludi z ownage tak kto tu troli? Je mi jasne, ze ma potrebujes verejne zhodit lebo poukazujem na chyby na ktore asi niesi moc hrdi a na veci ktore nechces aby ludia vedeli...

  2. #52
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    79
    Quote Originally Posted by Kane View Post
    1 otazka. Povedzme ze som novy boter ktory tu nikdy nehral (napr. zahranicny). Aky by som mal dovod zacat na servery kde niekto muzie hrat fer a mit nasyslene dec z minuleho servera? U mna by to znamenalo bud botit viac ako on a tie dec si od neho kupit alebo botit tolko dec aby sme boli na rovnakej startovacej ciare. Ale ne nevyjde mi to lebo toho bota neviem nastavit, tak aby tam stihol nieake ty dec zarobit.
    ...
    poukazujem na to o com si myslim ze su "chyby" - lebo som chory idiot nikdo ma nebere vazne a ve svoji chore hlave si myslim ze jo
    Takhle si to měl napsat

  3. #53
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by Superstar View Post
    Takhle si to měl napsat
    nizke aj na uboheho randoma ako si ty.

  4. #54
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    79
    Quote Originally Posted by Kane View Post
    neviem co na to odpisat, lebo som fakt chory a Madarsky pracak neplati tak dobre, abych si mohl dovolit kupit prvy prestup

  5. #55
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by Superstar View Post
    Dal som si nick Superstar lebo v reale som len obycajny chudak na ktorom nikomu nezalezi a mam 12cm pero a aj to po opichani vcelami. Hej a moju frajerku klati nejaky slovak preto ich nemam rad

  6. #56
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by syslak View Post
    Na teamspeak (ts3.lineage2.cz) bych se stejně nedostal, od poslední aktualizace TSka (verze 3.2.1), mě to tam už nepustí("Disconnected from server (server version is too old for command)"), takže bych zas musel downgradovat
    Je to bohužel tak, free licence platí jen do předchozí verze klienta. Máme žádost na získání nové licence, ale maj tu sekci teď nejakou uzavřenou. TS hold už dneska nefrčí.
    The ideal way to contact us is directly on our FB.

  7. #57
    Quote Originally Posted by WabakyCZ View Post
    měl úplně stejnou možnost ve hře ty věci nafarmit a vyměnit za DEC a teď je mít na nový projekt po ruce. Ale neudělal jsi to. Možná si to nevěděl, jako spousta jiných hráčů, ale za nevědomost se platí.
    Ale věděl
    viz: https://forum.lineage2.cz/showthread...y-A-guny/page3
    Ale čekal na vyhlášení nového serveru aby to mohl rozmáznout.

  8. #58
    Což takhle jít s dobou a založit Discord Šroube?

  9. #59
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by kubajzz View Post
    Což takhle jít s dobou a založit Discord Šroube?
    No já ti nevím, koukal jsem na to. Svůj si přímo nepustíš hostuješ to u nich, tj ok. Zvuk nic moc, ale co nechci je ten chat. Bylo yo tu dříve v podobně IRC a nepřineslo to nikdy nic dobrého, stačí ten hnůj co je tu na forku
    The ideal way to contact us is directly on our FB.

  10. #60
    Hele ja se tomu taky dlouho branil a nedavno sem ho zalozil a vypada to pouzitelne. Co konkretne ti vadi na chatu, ktery si muzes mutnout? V sekci, kterou chces zachovat bez "žumpy" muzes stanovit par dobrovolniku jako moderatory popr tam dat prava guestum jen pro cteni ale ne psani a krcmu pro Kaneho a spol si proste rozumni pomutují a je klid ja na Discordu nevidim vubec nic spatneho. Vse se da nastavit .. nebo sem na neco zapomnel?

 

 
Page 6 of 8 FirstFirst ... 45678 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top