Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 2 of 8 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 76
  1. #11
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    67
    Podle mě je to pitomost, pokud někdo do toho ty prachy dal, tak ať je má.

  2. #12
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by nitr0 View Post
    Promiň, ale je to topic úplně k hov**. Lidi, který ty DEC (OG) na účtu mají, tak ti budou hlasovat pro zachování a lidi, kteří je nemají zase pro jejich smazání a jak vidím, tak se k tomu vyjádřil jen chlapec, který stejně dostane v prvním týdnu ban za botění, akorát zde vytváříš další trapárnu, kde se budou lidi jenom flejmovat.
    tak si precitaj aj nazor ostatnych co su proti tomu, a ze vraj kto tu flamuje a mlzi... Trapko

  3. #13
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    K OG/DEC jsme se již vyjadřovali jinde, ale ať je to pohromadě. Náš server se bez donate neobejde, platí se z toho úplně všechno. Servery, konektivita, zabezpečení, fixy, rozšíření a další věci. Pro nás by pochopitelně bylo výhodnější udělat to co navrhujete a smazat vše co na kontech zbylo, jelikož by tak přišlo více peněz do kasy sdružení Převod DEC z5 na OG jsme udělali kvůli jedincům, kteří nemohou nebo nechtějí na server přispět => nemusí tak zaplatit ani korunu a přesto mohou využít kompletně všech našich služeb. Bylo to gesto dobré vůle. I přesto, že se tu stále traduje jak nám jde jen o peníze, tak řada našich kroků ukazuje na přesný opak!

    Nikde nebylo předem oznámeno, že se bude cokoliv mazat a že má každý vše utratit ingame. Tento krok by byl podraz na všechny, kteří nás podpořili. Můžeme ho zvážit u dalších projektů, ale na DE18 se reset OG konat nebude.

    Přes to všechno mi uniká důvod, proč se to vlastně řeší? Představte si, že si našetřím 10000 DEC a převedu si je na profil = 1000 OG. Jak jsem zvýhodněn oproti člověku, který vezme 1000 Kč a OG si koupí?

    Na současných kontech nemá nikdo žádné horentní sumy, tak odkud plyne ten hate?
    Last edited by Sroubek; 24-08-2018 at 12:35.
    The ideal way to contact us is directly on our FB.

  4. #14
    Ale kane říkal, že někdo má brutální raketu DECů, za které si koupí celý giran i s adenem a vyhraje server

  5. #15
    Quote Originally Posted by Sroubek View Post
    Přes to všechno mi uniká důvod, proč se to vlastně řeší? Představte si, že si našetřím 10000 DEC a převedu si je na profil = 1000 OG. Jak jsem zvýhodněn oproti člověku, který vezme 1000 Kč a OG si koupí?
    Rozhodnutí respektuju a nechci kolem toho vytvářet další flame, proto jsem ani do tutoho zbytečnýho topicu zatim nepřispíval, ale teď jen abych ti odpověděl. Většina lidí v mým okolí, který jsou proti respektujou to, že si někdo zaplatil donate a DEC/OG nevyužil, tak mu zůstaly (je tam ta jasná vazba moje realný peníze-moje OG). Problém ale mají lidi s případem, kdy třeba někdo nedal do donate ani korunu a jen díky tomu, že se mu ve hře dařilo, tak běhal třeba s 200k DEC (vím jen z doslechu, pokud by takhle velký množství nebyly pravda, tak mě oprav), což mu dává obrovskou výhodu (výhru si za to nekoupí, ale může zaplatit přestupáky celýmu klanu a tim ho posunout, prodat a tim získat obrovskej finanční náskok atd). Obecně je asi problém dost v tom množství, pokud by tu byla řeč o pár (třeba max 10k nebo tak něco) DECech, tak by to asi nikdo neřešil, ale takhle je to úplně stejný jako kdyby si přenášel ze serveru na server třeba kompletní S equip (s jediným rozdílem, že někdo vyměnil ten equip za DEC a přenese to a někdo jinej ne). Evidentně na to máš jinej pohled ale snad pochopíš kde část lidí vidí problém.

  6. #16
    Quote Originally Posted by syslak View Post
    Problém ale mají lidi s případem, kdy třeba někdo nedal do donate ani korunu a jen díky tomu, že se mu ve hře dařilo, tak běhal třeba s 200k DEC (vím jen z doslechu, pokud by takhle velký množství nebyly pravda, tak mě oprav)
    Quote Originally Posted by Sroubek View Post
    Na současných kontech nemá nikdo žádné horentní sumy, tak odkud plyne ten hate?
    Záleží, kolik je horentní suma

  7. #17
    Quote Originally Posted by FujTajBl View Post
    Ale kane říkal, že někdo má brutální raketu DECů, za které si koupí celý giran i s adenem a vyhraje server
    Toto je tu presne ten problem. Dnes si prdnem. Zajtra kazdy vie ze som sa posral a pozajtra cely server hovori o tom ze som sa tak posral, ze som rozdrapil zachod a sracky vytopili polku baraku.

    Ludia si navymyslaju kopu klamstiev, len aby vas napalili. Potom to konci u nas a my sme ti zli, co musia vyvracat ze to tak nie je. Prikladov by som mohol vymenovat X. K 200k DEC alebo 20k OG na ucte alebo podobnym sumam sa nikto ani len zdaleka neblizi.

  8. #18
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by Sroubek View Post
    Přes to všechno mi uniká důvod, proč se to vlastně řeší? Představte si, že si našetřím 10000 DEC a převedu si je na profil = 1000 OG. Jak jsem zvýhodněn oproti člověku, který vezme 1000 Kč a OG si koupí?

    Na současných kontech nemá nikdo žádné horentní sumy, tak odkud plyne ten hate?
    za 10k dec si si nekupil ani S gunu +3. Ti ludia co za dec predavali WB sperky a zbrane ++ maju kus ine sumy decov resp. OG. To ze tvrdis, ze tu nikto nema kopec OG moze a nemusi byt pravda ostatne vsetko ukaze start a ekonomika.

    Hej a Ownage sem nejdu

    nezabudni mi zase zmazat post...

  9. #19
    Quote Originally Posted by Teclis View Post
    Toto je tu presne ten problem. Dnes si prdnem. Zajtra kazdy vie ze som sa posral a pozajtra cely server hovori o tom ze som sa tak posral, ze som rozdrapil zachod a sracky vytopili polku baraku.

    Ludia si navymyslaju kopu klamstiev, len aby vas napalili. Potom to konci u nas a my sme ti zli, co musia vyvracat ze to tak nie je. Prikladov by som mohol vymenovat X. K 200k DEC alebo 20k OG na ucte alebo podobnym sumam sa nikto ani len zdaleka neblizi.
    V tom co jsem napsal není žádný klamání, tak to pokud možno nespojuj...díky. Nepsal jsem nikde, že v tuhle chvíli je 200k DECu na tý postavě, ale že v době kdy ten člověk hrál(a když končil), tak ho měl ...tudíž podobný množství je reálný mít i pro ostatní, pokud se skutečně množství deců pro jednoho člověka pohybuje v řádech tisíců/menších desetitisíců není problém.

  10. #20
    Administrator
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Krnov
    Posts
    667
    Quote Originally Posted by FujTajBl View Post
    Ale kane říkal ...
    Opravil bych to na "Kane si vymyslel"
    Check out our Instagram! Join Discord! Subscribe Youtube!

 

 
Page 2 of 8 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top