Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 7 of 8 FirstFirst ... 5678 LastLast
Results 61 to 70 of 76
  1. #61
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    191
    Quote Originally Posted by Sroubek View Post
    No já ti nevím, koukal jsem na to. Svůj si přímo nepustíš hostuješ to u nich, tj ok. Zvuk nic moc, ale co nechci je ten chat. Bylo yo tu dříve v podobně IRC a nepřineslo to nikdy nic dobrého, stačí ten hnůj co je tu na forku
    zvuk je lepsi nez TSko. a nechces chat? tak ho nenastavuj. mas TS ktery nikomu nefunguje a bojis se jit s dobou a zalozit diskord?

  2. #62
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Oki, tak to můžeme prubnout, když je to taková pecka
    The ideal way to contact us is directly on our FB.

  3. #63
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    18
    Quote Originally Posted by Sroubek View Post
    Je to bohužel tak, free licence platí jen do předchozí verze klienta. Máme žádost na získání nové licence, ale maj tu sekci teď nejakou uzavřenou. TS hold už dneska nefrčí.
    nevim kde jste tuhle informaci vzali ale slyším ji už několikátého admina TS serveru, ale přitom toto není pravda. Já sám vlastním tsko. (adresa: ts.slosik.cz), TSKo mi běží na free NPL licenci pro 512 lidí. A update TSka mi šel bez jakéhokoliv problému. Server mi běží na vlastním VPS s linuxem (debian).

    klidně mě zkontaktuj a můžu ti s tím klidně pomoct. Jediné co se změnilo je, že do startovacího scriptu přibyl další parametr s tím, že souhlasíš s podmínkami.




    Last edited by Slosik; 28-08-2018 at 11:57.

  4. #64
    Quote Originally Posted by Sroubek View Post
    Oki, tak to můžeme prubnout, když je to taková pecka
    Když by jste dokázali využít potenciál discordu tak by mohl sloužit jako informační kanál stejně, ne-li lépe než zdejší fórum
    Stačilo by založit channel announcements a tam postovat dulezite informace o deni na serveru. Komunikovat technicke issues s hraci atp, vse bychom meli hezky pres notifikace a o vsem bychom hned vedeli. Myslim si ze mnohem pohodlnejsi a modernejsi zpusob jak nam sdelovat informace, než tu refreshovat forum.. Samozrejme jsou mnozi na to zvykly a zachovani fora je nezbytne - pro nektere zivotne dulezite, ze Horacio

  5. #65
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by kubajzz View Post
    Když by jste dokázali využít potenciál discordu tak by mohl sloužit jako informační kanál stejně, ne-li lépe než zdejší fórum
    Stačilo by založit channel announcements a tam postovat dulezite informace o deni na serveru. Komunikovat technicke issues s hraci atp, vse bychom meli hezky pres notifikace a o vsem bychom hned vedeli. Myslim si ze mnohem pohodlnejsi a modernejsi zpusob jak nam sdelovat informace, než tu refreshovat forum.. Samozrejme jsou mnozi na to zvykly a zachovani fora je nezbytne - pro nektere zivotne dulezite, ze Horacio
    To víš už jsem fosil, prubnem to. Pokud to jde používat podobně pro klasickej talk a místnosti a zamezit tomu, že se tam bude v chatu vyjadřovat Kane, Horacio a podobné případy, tak proč ne. Pokdu to bude dobré, tak to nejspís TS nahradí úplně.
    The ideal way to contact us is directly on our FB.

  6. #66
    Budu se těšit!

  7. #67
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by Sroubek View Post
    To víš už jsem fosil, prubnem to. Pokud to jde používat podobně pro klasickej talk a místnosti a zamezit tomu, že se tam bude v chatu vyjadřovat Kane, Horacio a podobné případy, tak proč ne. Pokdu to bude dobré, tak to nejspís TS nahradí úplně.
    Trapne, btw prezrad ktory z tychto GM (=GM=Sneaky, =GM=K3nn1, =GM=Frey ) bol ten sikula a checkoval enemy cez svoj GM ucet?

  8. #68
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by Kane View Post
    Trapne, btw prezrad ktory z tychto GM (=GM=Sneaky, =GM=K3nn1, =GM=Frey ) bol ten sikula a checkoval enemy cez svoj GM ucet?
    Jasně pane Kane, to víte že jo :-D Všichni jsou proti tobě, máš těžký život!
    The ideal way to contact us is directly on our FB.

  9. #69
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by Sroubek View Post
    Jasně pane Kane, to víte že jo :-D Všichni jsou proti tobě, máš těžký život!
    Moj zivot je v poriadku, ale som rad ze sa staras ako Unikid Ak by tie GM boli v pohode napises nieco v zmysle. "Ziadny, odisli lebo nemali cas, mali povinnosti atd." a nie zase len do mna ako zasterka. Ved priznaj ako chlap, ze ste spravili chybu a nabrali Gm ktore zneuzilo svoje postavenie na tom nic nieje a nikoho to uz nebude trapit kedze server davno skapal (Aj ked ste dostali info predom, ze niekto taky vo vasom time je). A hlavne je mi jasne, ze ste sa poucili kedze ziadne nove GM sa na novu sezonu nechysta...

  10. #70
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    191
    Quote Originally Posted by Kane View Post
    Moj zivot je v poriadku, ale som rad ze sa staras ako Unikid Ak by tie GM boli v pohode napises nieco v zmysle. "Ziadny, odisli lebo nemali cas, mali povinnosti atd." a nie zase len do mna ako zasterka. Ved priznaj ako chlap, ze ste spravili chybu a nabrali Gm ktore zneuzilo svoje postavenie na tom nic nieje a nikoho to uz nebude trapit kedze server davno skapal (Aj ked ste dostali info predom, ze niekto taky vo vasom time je). A hlavne je mi jasne, ze ste sa poucili kedze ziadne nove GM sa na novu sezonu nechysta...
    k cemu nove GM? vsak tu jsou prvnich 1-3 tydnu, splni si svou aktivitu a pak uz o nikom nevis :-) tak tu prestan neustale brecet. ja sem treba GM ve hre nikdy nepotreboval.

 

 
Page 7 of 8 FirstFirst ... 5678 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top