Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 5 of 8 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 41 to 50 of 76
  1. #41
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by poiuz View Post
    prosím žádám vysvětlení proč jsi smazal KANEuv post o tom že ownage sem nejde hrát. Proč po tom všem co psal zrovna toto ?
    Nejsem si vědom toho, že bych mazal Kaneho post. Navíc pokud je mi známo, tak Own na DE18 příjdou stejně jako Uni a další. Věnuj se tématu a netrol, dík.

    Quote Originally Posted by syslak View Post
    Viz RPG 1:3.
    Já už se vážně musím smát, jak je možné že člověk s kreditem jako má Kane vůbec někoho strhne k takové debatě? No RPG se nedivím, že toto zavedli, je to velká továrna na peníze, takže jakýkoliv odliv toho co je již nakoupeno je vítán. Čekal bych, že tu budu obhajovat přesný opak toho co tu máme a vy se to bijete v podstatě za to aby to bylo pro hráče méně výhodné a pro nás výhodnější

    Stále jsem neslyšel pádný argument proč to měnit. To co napíše Kane má pro mě hodnotu 0, takže pokud přijdeš s něčím rozumným rád si o to promluvím. Budu čekat!
    The ideal way to contact us is directly on our FB.

  2. #42
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    38
    Quote Originally Posted by Sroubek View Post
    Nejsem si vědom toho, že bych mazal Kaneho post. Navíc pokud je mi známo, tak Own na DE18 příjdou stejně jako Uni a další. Věnuj se tématu a netrol, dík.
    ano pravda napsal jsem to blbě je tu víc lidí co to mohli smazat teclis to přiznal a odůvodnil, dík za to. a je pravda že ownage sem nejdou.

  3. #43
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by poiuz View Post
    ano pravda napsal jsem to blbě je tu víc lidí co to mohli smazat teclis to přiznal a odůvodnil, dík za to. a je pravda že ownage sem nejdou.
    Ok, tak uvidíme
    The ideal way to contact us is directly on our FB.

  4. #44
    Quote Originally Posted by Sroubek View Post
    Já už se vážně musím smát, jak je možné že člověk s kreditem jako má Kane vůbec někoho strhne k takové debatě? No RPG se nedivím, že toto zavedli, je to velká továrna na peníze, takže jakýkoliv odliv toho co je již nakoupeno je vítán. Čekal bych, že tu budu obhajovat přesný opak toho co tu máme a vy se to bijete v podstatě za to aby to bylo pro hráče méně výhodné a pro nás výhodnější

    Stále jsem neslyšel pádný argument proč to měnit. To co napíše Kane má pro mě hodnotu 0, takže pokud přijdeš s něčím rozumným rád si o to promluvím. Budu čekat!
    Nikde jsem na uživatele Kane nereagoval a snažím se držet stranou úplně zbytečných hádek, který tu jsou, víc bych ocenil věcnou debatu. V tutom topicu jsem napsal první příspěvek jako odpověď tobě o tom, kde část lidí spatřuje problém (https://forum.lineage2.cz/showthread...l=1#post170951), na ten si nereagoval, jedinou reakci bylo Teclisovo nepřímý označení faktu, že někdo měl v průběhu hry kolem 200K DECů na jedný postavě za nesmysl.

    Takže ještě jednou zkráceně moje první reakce tady a zároveň odpověď na tvojí otázku:
    Ačkoliv tvoje rozhodnutí respektuju a já a lidí v mým okolí nemáme nic proti převodu DECů v nějakým normálním množství (5,10,30k...), tak nepovažujeme za ideální, pokud nově příchozí hráč začíná s nulou a ten, kterej přechází z DE17 si s sebou vezme třeba 150-200k DECů (vycházím z toho, že i takový množství tu lidi měli a ať mi nikdo netvrdí, že ne ), který si koupil za adeny, protože se mu minule dařilo. Pokud se mýlím a nikdo takovej teď už není, což by mě překvapilo, tak nemám osobně nic proti. Vzhledem k tomu bych ti byl vděčnej, pokud by si moh bejt konkrétnější, než jen vyjádření o (ne)horentních sumách a nevázat to jen na účet (tim nechci říct, že chci vědět kolik kterej účet má, ale že účtů můžu mít kolik chci, takže je třeba OG sečíst), chápu, že je to práce navíc, do který se ti nejspíš nebude chtít, ale možná by to pomohlo uklidnit některý lidi

    PS: na závěr jen teoretická úvaha jako reakce na to kdo za co bojuje, nevím kolik lidí si DEC kupuje čistě jako prostředek pro získání aden/equipu, ale konkrétně pro tuty lidi je teoreticky převod DECů nevýhodnej, protože čim víc jich bude na trhu, tim nižší bude cena a tim víc budou muset donatit pro získání danýho množství aden/equipu, není tomu tak?

  5. #45
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    413
    tak mohlo by se zverejnit treba top 10 poctu decu co je na jednom uctu (jen castky ne jmena) at si nestezujou ze tu ma nekdo decy za 50k... i kdyz ono stejne nejakej kane napise, ze si to gm vymysleli

  6. #46
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    191
    ja tu snad budu muset hrat tu jeblou ILku, abych do toho nemusel sypat penize az pustis GF/h5, a nasyslit decy. jako vzdycky sem tu nechal minimalne 500kc, ale jestli das nejakej lepsi donate nez byl na poslednich gf/h5 tak to bude pro me nevyhoda

  7. #47
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Syslák, pěkně napsáno, kéž by to takhle reagoval každý

    První nad čím je nutné se zamyslet je k čemu jsou DEC reálně použity. Předpokládám, že tu nejsi nováček a tak víš co se dá koupit u vendora za DEC? Jde tam zpravidla o nobla, přestupy, a nějaké další drobnůstky. Rozhodně žádný eqip. Nemyslím si, že by kdokoliv prodával EQ za DEC, protože zas tak moc jich nepotřebuješ během hraní. Pokud chce někdo dobrý EQ vyřeší to na černém trhu nákupem za RM. Udělal jsem znovu kontrolu stavu na OG kontech, je tu pár lidí, kteří OG dlouhodobě podporují a to nemalou částkou, kterou si posílají do donate. Nebýt jich tak z toho co se na klasickém donate vydělá nepřežijeme, nebudu ti říkat jejich aktuální stav kont, ale je to hluboko pod částkou, kterou ty uvádíš jako spodní mez.

    Nevím zda to něčemu pomůže, je to jen "mé tvrzení", ale vyjel jsem si z DB transakce ze hry na manager, jsou to směšná čísla v řádu desítek tisíc DEC a to mluvím možná o 20ti lidech. Jsem naprosto klidný, že toto hru nikterak neovlivní. Vtipné je, že ty transféry jsou od lidí co OGčka nakoupili a sami poslali ingame.

    Obavám se, že jsi podlehl kachně, kterou tu kane vypustil. Ostatně proto jsme často podráždění, jelikož nás nebaví neustále tu dementovat to, že někdo vypustí lživou informaci. Kdyby s tím přišlo nějaké CLko většího klanu, ale čloěk který je opakovaně banovaný, no to už naštve.

    Doufám, že to vysvětlení bereš, pokud ne makáme na novém spuštění a jsme na TS tak se stav.
    The ideal way to contact us is directly on our FB.

  8. #48
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by Thungdil View Post
    tak mohlo by se zverejnit treba top 10 poctu decu co je na jednom uctu (jen castky ne jmena) at si nestezujou ze tu ma nekdo decy za 50k... i kdyz ono stejne nejakej kane napise, ze si to gm vymysleli
    Nechci uvádět konkrétní čísla, do toho nikomu nic není. Mohu ale říct že top transfer ze hry jsi provedl ty v únoru, všechny další transféry jsou směšné. Hold ti asi budu muset dát ban za to, je jsi OGčku přispěl a pak sis dovolil nějaký ty DEC převést na konto Před tím, než to tu Kane rozhlásil jako obrovskou kalamitu, tak to napadlo jen asi 10 lidí. Chamtivost a závist vpřed!
    The ideal way to contact us is directly on our FB.

  9. #49
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by Lean View Post
    ja tu snad budu muset hrat tu jeblou ILku, abych do toho nemusel sypat penize az pustis GF/h5, a nasyslit decy. jako vzdycky sem tu nechal minimalne 500kc, ale jestli das nejakej lepsi donate nez byl na poslednich gf/h5 tak to bude pro me nevyhoda
    Jo asi uspořádáme soutěž kdo toho nejvíc převede na OG konto a pak to s velkou slávou WIPNem aby byl exboter spokojen a nemuselo se tu nic řešit :-D
    The ideal way to contact us is directly on our FB.

  10. #50
    Quote Originally Posted by Sroubek View Post
    Syslák, pěkně napsáno, kéž by to takhle reagoval každý

    První nad čím je nutné se zamyslet je k čemu jsou DEC reálně použity. Předpokládám, že tu nejsi nováček a tak víš co se dá koupit u vendora za DEC? Jde tam zpravidla o nobla, přestupy, a nějaké další drobnůstky. Rozhodně žádný eqip. Nemyslím si, že by kdokoliv prodával EQ za DEC, protože zas tak moc jich nepotřebuješ během hraní. Pokud chce někdo dobrý EQ vyřeší to na černém trhu nákupem za RM. Udělal jsem znovu kontrolu stavu na OG kontech, je tu pár lidí, kteří OG dlouhodobě podporují a to nemalou částkou, kterou si posílají do donate. Nebýt jich tak z toho co se na klasickém donate vydělá nepřežijeme, nebudu ti říkat jejich aktuální stav kont, ale je to hluboko pod částkou, kterou ty uvádíš jako spodní mez.

    Nevím zda to něčemu pomůže, je to jen "mé tvrzení", ale vyjel jsem si z DB transakce ze hry na manager, jsou to směšná čísla v řádu desítek tisíc DEC a to mluvím možná o 20ti lidech. Jsem naprosto klidný, že toto hru nikterak neovlivní. Vtipné je, že ty transféry jsou od lidí co OGčka nakoupili a sami poslali ingame.

    Obavám se, že jsi podlehl kachně, kterou tu kane vypustil. Ostatně proto jsme často podráždění, jelikož nás nebaví neustále tu dementovat to, že někdo vypustí lživou informaci. Kdyby s tím přišlo nějaké CLko většího klanu, ale čloěk který je opakovaně banovaný, no to už naštve.

    Doufám, že to vysvětlení bereš, pokud ne makáme na novém spuštění a jsme na TS tak se stav.
    V klidu, Kanemu jsem nepodlehl, celou dobu jsem o tom psal jako o moznosti, ne ze se skutecne ty statisice prevadi . Ted uz nezbejva, nez ti verit a nechat se v rijnu prekvapit.

    Na teamspeak (ts3.lineage2.cz) bych se stejně nedostal, od poslední aktualizace TSka (verze 3.2.1), mě to tam už nepustí("Disconnected from server (server version is too old for command)"), takže bych zas musel downgradovat

 

 
Page 5 of 8 FirstFirst ... 34567 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top