Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 4 of 8 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 31 to 40 of 76
  1. #31
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by WabakyCZ View Post
    Na mě to působí jako čirá závist, že někdo ve hře dokázal nahromadit hromadu DEC. Však tomu věnoval čas. A to, že zabezpečí celý klan přestupy je přece úplně jedno. Jak už tu psal Šroubek, to samé může udělat někdo tak, že pošle do hry 5k Kč a vybaví celý klan přestupy, protože pro něj 5k je nic.
    Sorry ale ako to môžeš zrovnávať? Jedna vec je naliať do toho prachy s myšlienkou že to pomôže na aktuálnom servery a druhá preniesť si equip na dec z minulého servera na ďalší... Keď tak poprosím môj aktuálny equip zmeniť na dec resp. preniesť na nový server lebo tiež som do neho dal čas a prachy tak prečo by som mal prísť o svoj majetok keď iný nemusí?

  2. #32
    Quote Originally Posted by Kane View Post
    Sorry ale ako to môžeš zrovnávať? Jedna vec je naliať do toho prachy s myšlienkou že to pomôže na aktuálnom servery a druhá preniesť si equip na dec z minulého servera na ďalší... Keď tak poprosím môj aktuálny equip zmeniť na dec resp. preniesť na nový server lebo tiež som do neho dal čas a prachy tak prečo by som mal prísť o svoj majetok keď iný nemusí?
    Však se logni a zkus ho prodat

  3. #33
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by Kane View Post
    Sorry ale ako to môžeš zrovnávať? Jedna vec je naliať do toho prachy s myšlienkou že to pomôže na aktuálnom servery a druhá preniesť si equip na dec z minulého servera na ďalší... Keď tak poprosím môj aktuálny equip zmeniť na dec resp. preniesť na nový server lebo tiež som do neho dal čas a prachy tak prečo by som mal prísť o svoj majetok keď iný nemusí?
    Málo kdy mám potřebu se ke konkrétnímu hráči vyjádřit takto upřímně, ale tvůj případ to zasluhuje. Kane, už to zabal! Nikdo tě nebere vážně. Botoval jsi opakovaně, za to jsi získal ban. Následně jsi tvořil fiktivní účty na FB a snažil se nás přesvědčit o tom, že jsme zabanovali CLko klanu, kde hraje spoustu lidí, kteří za to nemohou a podobné pohádky. Jsi ukřivděný a naštvaný na celý svět, máš velkou starost aby náhodou někdo neměl víc než ty.

    Něco ti poradím, přijď na DE18, hraj zde poctivě a ukaž, že to fakt umíš, pak tě budeme brát vážně. Takhle jsi všem pro smích!

    Jestli nezměníš svůj přístup, budu tvoje příspěvky splachovat rovnou do krčmy!
    The ideal way to contact us is directly on our FB.

  4. #34
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    191
    Quote Originally Posted by Sroubek View Post
    Jestli nezměníš svůj přístup, budu tvoje příspěvky splachovat rovnou do krčmy!
    v ní ted pises i ty

  5. #35
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by Lean View Post
    v ní ted pises i ty
    Ano, všiml sis vačice? :-p
    The ideal way to contact us is directly on our FB.

  6. #36
    GE19 VIP
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Odolena Voda
    Posts
    235
    Quote Originally Posted by Kane View Post
    Sorry ale ako to môžeš zrovnávať? Jedna vec je naliať do toho prachy s myšlienkou že to pomôže na aktuálnom servery a druhá preniesť si equip na dec z minulého servera na ďalší... Keď tak poprosím môj aktuálny equip zmeniť na dec resp. preniesť na nový server lebo tiež som do neho dal čas a prachy tak prečo by som mal prísť o svoj majetok keď iný nemusí?
    DEC - měnová jednotka, která je koupena za reálné peníze.
    Itemy ve hře - herní jednotka, která vznikla jen a pouze ve hře a nijak nepodpořila server.

    Toto přece nelze srovnávat.

    To, že ty peníze podpoří i další server je přece jen dobře ne? To je pro mě jasný signál, že serveru nejde o to těžit prachy na každém novém projektu, ale že umí hospodařit s financemi dlouhodobě.

    Nehledě na to, že nelze přenést equip na DEC. Ty pouze vyměníš s nějakým hráčem, který zaplatil za DEC, věci. Tudíž on bude mít Draco set, draco bow, protože na to nemá čas to nafarmit a zaplatí si to a ty naopak, například nechodíš do práce, ale farmíš, tak si tak vyděláš. Když nejsi blbý, tak si to uložíš. Ale taky se může stát, že to všechno nafarmíš a nikdo to od tebe nevymění za DEC. Není to jistota.

    Je mi líto, že tu furt kolem toho vyvádíš. Jedna věc je ta, že to šlo už na projektu DE2017, proč to tedy hrotit teď?
    Druhá věc je, že jsi měl úplně stejnou možnost ve hře ty věci nafarmit a vyměnit za DEC a teď je mít na nový projekt po ruce. Ale neudělal jsi to. Možná si to nevěděl, jako spousta jiných hráčů, ale za nevědomost se platí. Teď se to ví a pro příští projekt věřím, že budeš patřit mezi ty hráče, co něco nafarmí a případně to prodají aby měli na další projekt něco ušetřeného.

    Můj návrh je, pro příští projekt, aby se DECy převedné zpět na OG ponížili o 50% (například). Například, donatnu si 50 OG, do hry dostanu 500 DEC. Poté hraju, něco nafarmim, mám 2000 DEC, chci si je schovat na příští projekt, ale převodem dostanu jen 100 OG a ne 200 OG.

    A jak jsem už psal, z počátku mi to přišlo taky nespravedlivé, ale argumenty od Šroubka jsou logické a já osobně jen závidím těm hráčům, co si to naškudlili, že je to teď nic stát nebude a já pustím do přestupů pár kaček.

  7. #37
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    191
    Quote Originally Posted by Sroubek View Post
    Ano, všiml sis vačice? :-p
    3x sem to kontroloval abych se nespletl

    //Sroubek: jsem rád, že má tu krčmu někdo pod dohledem!
    Last edited by Sroubek; 26-08-2018 at 13:41.

  8. #38
    Quote Originally Posted by WabakyCZ View Post
    DEC - měnová jednotka, která je koupena za reálné peníze.
    Itemy ve hře - herní jednotka, která vznikla jen a pouze ve hře a nijak nepodpořila server.

    Toto přece nelze srovnávat.
    To by platilo pokud by to nebyl tradovatelnej item, teď víceméně můžeš.

    Quote Originally Posted by WabakyCZ View Post
    Je mi líto, že tu furt kolem toho vyvádíš. Jedna věc je ta, že to šlo už na projektu DE2017, proč to tedy hrotit teď?
    Druhá věc je, že jsi měl úplně stejnou možnost ve hře ty věci nafarmit a vyměnit za DEC a teď je mít na nový projekt po ruce. Ale neudělal jsi to. Možná si to nevěděl, jako spousta jiných hráčů, ale za nevědomost se platí. Teď se to ví a pro příští projekt věřím, že budeš patřit mezi ty hráče, co něco nafarmí a případně to prodají aby měli na další projekt něco ušetřeného.
    Stejnej argument můžeš použít u jakýkoliv jiný změny oproti DE2017, však už to tak bylo, tak proč to měnit.


    Quote Originally Posted by WabakyCZ View Post
    Můj návrh je, pro příští projekt, aby se DECy převedné zpět na OG ponížili o 50% (například). Například, donatnu si 50 OG, do hry dostanu 500 DEC. Poté hraju, něco nafarmim, mám 2000 DEC, chci si je schovat na příští projekt, ale převodem dostanu jen 100 OG a ne 200 OG.
    Viz RPG 1:3.

    Quote Originally Posted by WabakyCZ View Post
    A jak jsem už psal, z počátku mi to přišlo taky nespravedlivé, ale argumenty od Šroubka jsou logické a já osobně jen závidím těm hráčům, co si to naškudlili, že je to teď nic stát nebude a já pustím do přestupů pár kaček.
    Z pohledu nových hráčů je to furt stejně blbý a to bez ohledu na argumenty, ono nějaký od Šroubka byly ok, nějaký od jiných hráčů taky, ale to je ve výsledku jedno. Jak už tu někdo na foru řek, hráči tu můžou předkládat návrhy na změny, který budou posouzený, jakmile se k nim Šroub vyjádří, tak už v naprostý většině případů bejvá následná diskuze bezpředmětná.

  9. #39
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    38
    Quote Originally Posted by Sroubek View Post
    Málo kdy mám potřebu se ke konkrétnímu hráči vyjádřit takto upřímně, ale tvůj případ to zasluhuje. Kane, už to zabal! Nikdo tě nebere vážně. Botoval jsi opakovaně, za to jsi získal ban. Následně jsi tvořil fiktivní účty na FB a snažil se nás přesvědčit o tom, že jsme zabanovali CLko klanu, kde hraje spoustu lidí, kteří za to nemohou a podobné pohádky. Jsi ukřivděný a naštvaný na celý svět, máš velkou starost aby náhodou někdo neměl víc než ty.

    Něco ti poradím, přijď na DE18, hraj zde poctivě a ukaž, že to fakt umíš, pak tě budeme brát vážně. Takhle jsi všem pro smích!

    Jestli nezměníš svůj přístup, budu tvoje příspěvky splachovat rovnou do krčmy!
    prosím žádám vysvětlení proč jsi smazal KANEuv post o tom že ownage sem nejde hrát. Proč po tom všem co psal zrovna toto ?

  10. #40
    Quote Originally Posted by poiuz View Post
    prosím žádám vysvětlení proč jsi smazal KANEuv post o tom že ownage sem nejde hrát. Proč po tom všem co psal zrovna toto ?
    Post som zmazal ja. Post bol sucastou navrhov a pripomienok a zacinali sa tam riesit veci uplne offtopic. Tak som zmazal vsetko co sa netykalo diskusie o navrhoch. Ten prispevok bol jednym z asi 20tich co boli zmazane. To len Kane v tom vidi zase nejaku konspiracnu teoriu.

 

 
Page 4 of 8 FirstFirst ... 23456 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top