Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 9 of 16 FirstFirst ... 7891011 ... LastLast
Results 81 to 90 of 168

Hybrid View

  1. #1
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by FujTajBl View Post
    Někdo ty DECy musel koupit, nevidím důvod je mazat... Mohl by šroub ale říct, kolik jich je nasyslených

    EDIT: Převod na nový server by mohl stát třeba polovinu....
    Quote Originally Posted by Superstar View Post
    Jaký je rozdíl v tom, kdyby mi nějaké OG zbyly nebo když na účet ujebu 5k z karty?
    V prvom rade donate pre server a hlavne, na uctoch urcitych ludi je tolko dec ze tych tvojich 5k by nikoho nezaujimalo a pri devalvacii dec by si si nic okrem veci od npc ani nekupil ak by sa to dostalo do hry... Problem je, ze tieto dec nema vacsina serveru ale len par jedincov...

  2. #2
    Quote Originally Posted by Kane View Post
    V prvom rade donate pre server a hlavne, na uctoch urcitych ludi je tolko dec ze tych tvojich 5k by nikoho nezaujimalo a pri devalvacii dec by si si nic okrem veci od npc ani nekupil ak by sa to dostalo do hry... Problem je, ze tieto dec nema vacsina serveru ale len par jedincov...
    Ale ty DEC někdo musel koupit...

  3. #3
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    79
    Quote Originally Posted by Kane View Post
    V prvom rade donate pre server a hlavne, na uctoch urcitych ludi je tolko dec ze tych tvojich 5k by nikoho nezaujimalo a pri devalvacii dec by si si nic okrem veci od npc ani nekupil ak by sa to dostalo do hry... Problem je, ze tieto dec nema vacsina serveru ale len par jedincov...
    Kolik si vůbec do toho nasypal? Tipuju že nic

    Ale dělat tady konspirace že si někdo nasyslil miliony deců to jo

  4. #4
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    191
    Quote Originally Posted by Superstar View Post
    Kolik si vůbec do toho nasypal? Tipuju že nic

    Ale dělat tady konspirace že si někdo nasyslil miliony deců to jo
    Nasypat nemusel nic. Stačilo mu ve správnou dobu prodat věci a vyměnit za DEC. Třeba na RPG se peníze dají na nový server převádět, ale strhnou ti 60%.

  5. #5
    Quote Originally Posted by Superstar View Post
    Kolik si vůbec do toho nasypal? Tipuju že nic

    Ale dělat tady konspirace že si někdo nasyslil miliony deců to jo
    No tohle si tady posral Hugotoxxx, kterej se Kaneovi chlubil, že EQ neprodává za RM ale za DECy pro příští server. Jinak by ho to ani nenapadlo.
    A mimochodem přesně tohle už fungovalo při startu DE17, ale rozumný hráči se s tím nechlubili :-D
    Last edited by Gogliostron; 19-08-2018 at 16:00.

  6. #6
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by Gogliostron View Post
    No tohle si tady posral Hugotoxxx, kterej se Kaneovi chlubil, že EQ neprodává za RM ale za DECy pro příští server. Jinak by ho to ani nenapadlo.
    A mimochodem přesně tohle už fungovalo při startu DE17, ale rozumný hráči se s tím nechlubili :-D
    nj normalne zmyslajuceho cloveka by ani nenapadlo, ze taky "cheat" je vobec na Sroubkovom servery mozny ale ako vieme stale tu boli rovni a rovnejsi...

  7. #7
    Quote Originally Posted by Kane View Post
    nj normalne zmyslajuceho cloveka by ani nenapadlo, ze taky "cheat" je vobec na Sroubkovom servery mozny ale ako vieme stale tu boli rovni a rovnejsi...
    Tak o rovnejch a rovnějších já nic nevím, ale tohle mě napadlo už když jsem končil na DE15, ale nakonec jsem se na to vysral a raději to porupal :-D takže zákonitě to muselo napadlou víc lidí a fungovalo to tak vždy. Že to někoho nenapadlo, když vyloženě v těch službách je "převod zpět na OG" to je pak spíš nedůvtipnost. K čemu jinému by to tam bylo než na převod mezi servery. Až teď se z toho stalo politické téma a Šroubovi to moc nezávidím. Myslím si, že ať rozhodne jak rozhodne, příjde o nějaké hráče.

  8. #8
    Quote Originally Posted by Gogliostron View Post
    Tak o rovnejch a rovnějších já nic nevím, ale tohle mě napadlo už když jsem končil na DE15, ale nakonec jsem se na to vysral a raději to porupal :-D takže zákonitě to muselo napadlou víc lidí a fungovalo to tak vždy. Že to někoho nenapadlo, když vyloženě v těch službách je "převod zpět na OG" to je pak spíš nedůvtipnost. K čemu jinému by to tam bylo než na převod mezi servery. Až teď se z toho stalo politické téma a Šroubovi to moc nezávidím. Myslím si, že ať rozhodne jak rozhodne, příjde o nějaké hráče.
    neprijde o zadne hrace ... jedine ublizi sam sobe, kdyz je nesmaze mene lidi si donatne ;)

  9. #9
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by Superstar View Post
    Kolik si vůbec do toho nasypal? Tipuju že nic

    Ale dělat tady konspirace že si někdo nasyslil miliony deců to jo
    Radsej netipuj ked netusis...

  10. #10
    IE21 VIP
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    330
    DECi a OG bych na tento ročník také vymazal, ale udělal bych úpravu, aby se DECi nedali převádět zpět na OG. Další ročník bych nechal jen OG, které jsou koupené čistě za reálné prachy a jsou uložený na účtě.

 

 
Page 9 of 16 FirstFirst ... 7891011 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top