Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 7 of 17 FirstFirst ... 56789 ... LastLast
Results 61 to 70 of 168
  1. #61
    Quote Originally Posted by Johnas View Post
    a timhle si ted pekne protirecis zavrhnou upravu pro jedno WB a pro jiny to chtit trosku divne. Kdyz tak mer stejnym metrem ;)
    Nevím co ti na tohle odepsat. Jako když jsem psal, že by bylo fajn posunout baiuma, tak se musí dát 80 všechny WB?
    Když nad tím tak přemýšlím, tak je lepší ho nechat jak je, někdo se na tom zase dojebe

  2. #62
    DE17 VIP
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    100
    Quote Originally Posted by FujTajBl View Post
    Nevím co ti na tohle odepsat. Jako když jsem psal, že by bylo fajn posunout baiuma, tak se musí dát 80 všechny WB?
    Když nad tím tak přemýšlím, tak je lepší ho nechat jak je, někdo se na tom zase dojebe
    slo mi jen o to ze kdyz tady se jednolo o vsechny WB bez rozdilu, ale ty si chtel delat upravu jen jednoho. To mi prijde proste sobecke. Bud vsechny nebo nic ;).
    strasne moc postav

  3. #63
    GE19 VIP
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Odolena Voda
    Posts
    235
    Quote Originally Posted by fat12 View Post
    Nevím proč měnit rate z 16x na 15x...
    to je fakt blbost no hehe, občas si člověk nevidí do "huby"

    co se týče barviček, tak zelená znamenala, že ok, oranžová s připomínkami. Ale pročítal jsem teď vyjádření od Šroubka a myslím, že ok. Prostě jsou věci, které lze dát, jiné nelze a něco prostě nebude, hotovo.

    Já sem rád, že jsme dostali odpovědi a víme na čem stavět. Co se bude řešit je už asi jen pvp u WB.

    Jediné co neznám je ten trade shield - to je toogle skill nebo lze napsat /tradeoff nebo jak to funguje? Ví někdo?

    Super je, že lidé dostávají za body z Oly i za méně než 50 bodů. To mi nějak uniklo.

    Tak teď už jen čekat na říjen
    Last edited by WabakyCZ; 17-08-2018 at 19:54.

  4. #64
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    92
    Quote Originally Posted by Gogliostron View Post
    No zrovna Shrina byla jedním z míst, o které se vždycky dost fightilo.
    Komu se nechce dělat 700, může do 4s.
    jj, to suhlasím, v Shrine byl vždy drop mizernej a vod sólo-RBček ani nemluvě a s drakolusem přes WoA do IT to už nikoho neba, no nezbývá než se pokusit o štěstí při hledání věštících koulí do 4s bo radši si cestou ňákou cp stopnout, ať mě tam naportí.

  5. #65
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    92
    Quote Originally Posted by Diaz View Post
    Díky projevenému zájmu bychom v březnu začali pracovat na přípravě nového chronicle GF/H5, abychom ho stihli mít nachystáno na podzim Pokud bude i v tu dobu o interlude dostatečný zájem, není problém aby tyto dva projekty jely současně.

    Je to popsáno zde:
    https://forum.lineage2.cz/showthread.php?20049-Ozn%C3%A1men%C3%AD-o-spu%C5%A1t%C4%9Bn%C3%AD-Dark-Elmore-2018-reakce-t%C3%BDmu-k-podn%C4%9Bt%C5%AFm-hr%C3%A1%C4%8D%C5%AF&p=170558&viewfull=1#post17055 8
    Hele Die, kolik tam máte ženskejch v GM týmu?

  6. #66
    GE19 VIP
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Odolena Voda
    Posts
    235
    Quote Originally Posted by Gogliostron View Post
    No na předchozím DE (2015?) zase nepadalo z RB téměř nic, že se to skoro ani neoplatilo sundavat.

    No zrovna Shrina byla jedním z míst, o které se vždycky dost fightilo.
    Komu se nechce dělat 700, může do 4s.
    V tom ti asi nebudu odporovat. Ale když děláš 3. přestup už po 200x, tak znáš to, je to opruz a zrovna 700x je o tom jen to tam zfarmit, tak jako celej třetí přestup. No nic, jen jeden z mnoha návrhů, který sem ani nepostnul do prvního topiku, tak to zapadlo.

  7. #67
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    191
    Quote Originally Posted by WabakyCZ View Post
    V tom ti asi nebudu odporovat. Ale když děláš 3. přestup už po 200x, tak znáš to, je to opruz a zrovna 700x je o tom jen to tam zfarmit, tak jako celej třetí přestup. No nic, jen jeden z mnoha návrhů, který sem ani nepostnul do prvního topiku, tak to zapadlo.
    Přesně. Já byl 200x na baiumovi, proč teda nedostanu ring při prvním loginu do hry?

  8. #68
    GE19 VIP
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Odolena Voda
    Posts
    235
    Quote Originally Posted by Lean View Post
    Přesně. Já byl 200x na baiumovi, proč teda nedostanu ring při prvním loginu do hry?
    Špatná karma.

  9. #69
    DE17 VIP
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    100
    jeste bych dodal dalsi nekolik navrhu. Vsichni tu porad vecne mrmlaji na to, ze na oly pak skoro nikdo neni a jen se nalejva. Co takhle udelat tu oly trosku zajimavejsi, trosku ji ohodnoti aby se to vyplatilo i neutralum a farmarum tam chodit a regovat.

    1. pridat oly sperky, tak jak je na GF. - diky tomu na tu oly bude chodit vic lidi protoze vetsinou tak 70% lidi na serveru se k WB sperkum nikdy nedostane kdyz se o to vecne prou jen ty nejsilnejsi klany na serveru

    2. upravit bodovyni na oly tak jak je na GF/H5 max 10 bodu - snad by slo neco takoveho implementovat

    3. pridat oly Q bud se plne inspirovat novejsima chroniklama nebo si vymyslet vlastni - tady by hodne zalezelo na GM a na moznosti jestli to vubec jde

    Wabaky prosim te pridej to zase na zacatek at se ktomu kdyz tak SROUB muze vyjadrit diky

    a jsem zvedavej jak se do me ted zase vsichni pustite CZkomunika jsou strasny konzervy pokud se jedna o jakekoli upravy i kdyz by to melo mit za nasledek z aktivneni
    strasne moc postav

  10. #70
    Quote Originally Posted by Johnas View Post
    jeste bych dodal dalsi nekolik navrhu. Vsichni tu porad vecne mrmlaji na to, ze na oly pak skoro nikdo neni a jen se nalejva. Co takhle udelat tu oly trosku zajimavejsi, trosku ji ohodnoti aby se to vyplatilo i neutralum a farmarum tam chodit a regovat.

    1. pridat oly sperky, tak jak je na GF. - diky tomu na tu oly bude chodit vic lidi protoze vetsinou tak 70% lidi na serveru se k WB sperkum nikdy nedostane kdyz se o to vecne prou jen ty nejsilnejsi klany na serveru

    2. upravit bodovyni na oly tak jak je na GF/H5 max 10 bodu - snad by slo neco takoveho implementovat

    3. pridat oly Q bud se plne inspirovat novejsima chroniklama nebo si vymyslet vlastni - tady by hodne zalezelo na GM a na moznosti jestli to vubec jde

    Wabaky prosim te pridej to zase na zacatek at se ktomu kdyz tak SROUB muze vyjadrit diky

    a jsem zvedavej jak se do me ted zase vsichni pustite CZkomunika jsou strasny konzervy pokud se jedna o jakekoli upravy i kdyz by to melo mit za nasledek z aktivneni
    Ona je totiž ta hra nějak vymyšlená a i když máme všichni spoustu řečí, tak v rámci chroniclu relativně odladěná a vyvážená, většinou nedělá moc dobrotu, když se začnou tahat věci z různých chroniclu, protože se to zrovna někomu líbí, obzvlášť né v případě malých serverů.

 

 
Page 7 of 17 FirstFirst ... 56789 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top