Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 2 of 17 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 11 to 20 of 168
  1. #11
    GE19 VIP
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    41
    Quote Originally Posted by JoserVonOser View Post
    Nesouhlasím, myslím že by si rádi lidi zahráli bufery, jen s vendor buffem a neomezenýma oknama jsou prostě zbyteční. Každy radši logne okno navíc než vzít do party aktiv buffera, protože by mu vyžíral dropy a itemy. Když se to omezí budou na roztrhání a ty nebudeš muset dávat každé 2min makro, budeš mít na to lidi
    Ano, takhle má Lineage fungovat, bohužel je rok 2018 a už to nefunguje. Rozhodně ne na serveru jako je DE

  2. #12
    Registered Users
    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    23
    Quote Originally Posted by Calma View Post
    Opět nadhodím to co minulý rok. Zase se z toho polovina lidí po****, ale co už:

    - Pořádný NPC buffer do 80 lvl, na 2 hodiny, který bude scalovat s lvlem hráče, bez resistů
    Proč: Stejně nikdo nevyleze před bránu bez buffů. Argumentace, že někdo hraje aktivně support je zcestná. Kolik minulý server hrálo aktiv PP, WC při PvP?

    - Dance/Song prodloužit trvání buffu, 4 minuty by byl ideál, dancer a songer bude nadále normálně hratelný char do PvP
    Proč: 2H D/S tu nikdy neprojde, ale tohle je alespoň trochu ulehčení pro farmáře. Opravdu, OPRAVDU mě nebaví každé dvě minuty mačkat kombo alt+tab+F1 macro+alt+tabtab+F1macro+alt+tabtabtab...
    Jo a vyvernu do každého batohu, a já chci ponorku aby jsem ji mohl parkovat v Giran harbor, a taky chci na PI mit port z Rune, ale když budu mit tu ponorku tak port nepotřebuju vlastně. Zapoměl sem na něco?
    heh :-(

  3. #13
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    54
    Mno nevím, když každý žebrák si vybere radši hraní za DD kde mu stačí klikat jen F1 a nemusí hlídat a starat se o více věcí najednou.... Jen pár jedinců umí dobře zahrát i support.... kdyby se radši lidi začali učit i za bufery, tak by to tu hru trochu oživilo a měli by stále co dělat.... DC jsem hrál aktiv a byla to rozhodně větší zábava, než si stoupnout na snip a klikat jak pitomec F1.... přehazování equipu, držení bufů a útok za buffera je prostě top.... za BD a SWS je taky pecka hrát... PPčko umí také dobře zavařit i mimo oly a nemusí řešit pojebaného vendora aby se musel přebufovat jednou za hodinu... vendor je pičovina a lenost prostě... a to že se lidi nedomluví, že teda někdo bude hrát ten support, tak je to k pláči... ještě by mohl běhat vendor hodinu za každým hráčem a hrát mu aktivního bishopa.... to by spousta lidí stříkala radostí...
    Peace

  4. #14
    Quote Originally Posted by FujTajBl View Post
    Spawn world bossů večer, např. od 18 do 22 hod - souhlas
    Zakázat úpravy systemu (neophron ahoj) - spíše by se mělo něco dělat s adrenalinem než s interfacem.. bot v pvp je mnohem větší zlo!
    14 denní oly - určitě zkrátit, spíše bych to viděl na týden fajtů a týden oly zavřenou nebo 4 dny fajty, 3 dny zavřeno a v případě otevřené oly ji nechat bežet v rozmezí 2-4h max per day..
    howgh

  5. #15
    Quote Originally Posted by Calma View Post
    Opět nadhodím to co minulý rok. Zase se z toho polovina lidí po****, ale co už:

    - Pořádný NPC buffer do 80 lvl, na 2 hodiny, který bude scalovat s lvlem hráče, bez resistů
    Proč: Stejně nikdo nevyleze před bránu bez buffů. Argumentace, že někdo hraje aktivně support je zcestná. Kolik minulý server hrálo aktiv PP, WC při PvP?

    - Dance/Song prodloužit trvání buffu, 4 minuty by byl ideál, dancer a songer bude nadále normálně hratelný char do PvP
    Proč: 2H D/S tu nikdy neprojde, ale tohle je alespoň trochu ulehčení pro farmáře. Opravdu, OPRAVDU mě nebaví každé dvě minuty mačkat kombo alt+tab+F1 macro+alt+tabtab+F1macro+alt+tabtabtab...
    Vesměs souhlasím, akorát si nemyslím, že tím NPC bufferem bychom úplně znehodnotili buffery. Představme si PvP kdy půlka party schyta cancel, potom je aktivní OL/WC k nezaplacení a vyhraje vám pvp

  6. #16
    To Teclis: Je možné implementovat některé funkcionality z vyšších chroniclů jako je party matching, emaily či linkování itemů?

    //Teclis: Bohuzial email a linkovanie nepodporuje klient, takze nie. Party matching inak na ILku normalne je...
    Last edited by Teclis; 14-08-2018 at 17:10.

  7. #17
    Dual box -buffy:
    Myslím si, že tak jak to tu bylo s buffem posledně to bylo ideální. Na větší PVP akce se do party stejně bere aktiv support (i to WC) a když chce jít člověk něco sám mobit, nemusí hledat kdo by ho za 50k nabuffoval. Party si udělají buffpety i když bude NPC buffer.
    Pokud by to mělo být bez dual boxu, tak pamatuju doby a ty lidi, co opravdu hrávali supporty "aktiv". Mnohdy byli oněch 20 minut afk a byli otrávení, když po nich chtěl člověk alespoň heal.
    A pokud by byly buffy na 2 hodiny, není potřeba ani ten NPC buffer. On se určitě někdo najde, kdo bude buffy ve městě prodávat.
    Mimochodem já jsem si buffpeta logoval na druhý notebook běžně, abych k němu měl samostatnou klávesnici a mohl ho ovládat bez přepínání.

    Úpravy systému:
    Co se týče zákazu úprav systému. Vzhledem k těm šílenostem které dnes na IL existují (a tím nemyslím wallhack kvůli kterému tu tolik lidí břečelo). Byl bych pro použití systému z minulého DE a krom souborů npcname-e.dat a systemmsg-e.dat, zablokovat úpravy všech ostatních souborů.

    Extra úpravy:
    Pár lidí tu navrhuje úpravy které jsou spíš běžnou záležitostí Mid-rate java serverů.
    Přisadím si teda s návrhem championů (mob s určitou šancí může spawnout s dvojnásobnými staty a odměnami). To docela úspěšně odbourává botící scripty, protože pak bot dost často vykape když se mu jich spawne víc a je to takové spestření.
    Z některých RB by taky mohly padat v nějakém rozumném množství decy.

    Od začátku by to taky chtělo rozmyslet věci, které mají lákat hráče nové a držet na serveru staré a né, přidávat je za běhu(viz histerie s vote nebo nezájem o PVP eventy na umírajícím serveru).

  8. #18
    GE19 VIP
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    41
    Quote Originally Posted by Killers View Post
    DC jsem hrál aktiv a byla to rozhodně větší zábava, než si stoupnout na snip a klikat jak pitomec F1....
    Nic ve zlém, ale proto jsi posledně portil s nahozenym destrem do mass PvP, že?

    Každopádně mě jde o to, že to tu stejně nikdo hrát aktiv nebude. DC bude v 99,9 % vždy na dualu, možná někde u důležitých WB to někdo logne, zvlášť pokud bude main DC, právě kvůli cancel/debuffu jak psal Kubajz, ale jinak ne-e. PP bude stát dualnuté vzadu na resist, každá parta raději upřednostní jedno EEčko nebo DD, před sebemocnějším PPčkem...
    Já osobně si stejnak budu zase dělat armádu buffpetů, takže pro mě je to prašť jak uhoď, ale solo hráčům, kteří to hrají opravdu rekreačně hodinu večer to zpříjemní hraní a pomůže udržet krok s TOP populací serveru, když se nebudou muset zdržovat s expením svých buffpetů

  9. #19
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    18
    1. zesílit RB (minimálně o 4x ) ať je nemůže někdo odsolovat jak to dělal THUNGDIL a ostatní
    2. vyvážení class's na Oly + vypnutí class oly ať někdo neudělá 20 kovářů a kámoši mu nepomáhají přelívat
    3. zakázaní check's ať si to každý RB kontroluje sám
    4. max 2 okna jinam bude konec zase za 4 měsíce
    5. 7x rate na EXP+SP
    6. zrušení WAR bude trvat 24 hod ať to neruší clan's jak se jim to hodí

  10. #20
    Quote Originally Posted by Mao View Post
    1. zesílit RB (minimálně o 4x ) ať je nemůže někdo odsolovat jak to dělal THUNGDIL a ostatní
    2. vyvážení class's na Oly + vypnutí class oly ať někdo neudělá 20 kovářů a kámoši mu nepomáhají přelívat
    3. zakázaní check's ať si to každý RB kontroluje sám
    4. max 2 okna jinam bude konec zase za 4 měsíce
    5. 7x rate na EXP+SP
    6. zrušení WAR bude trvat 24 hod ať to neruší clan's jak se jim to hodí
    1. To si nejsem jist, že ti projde
    2. Jak chceš vyvážit classy? To bys z toho musel udělat úplně jinou hru. O vypnutí classovky už se tu debata kdysi vedla a byla zamítnuta. Řešením je jednoduché zkrácení oly.
    3. A toho chceš docílit jak proboha?
    4. Zbytečná restrikce která k ničemu nevede, kdo chce tak si stejně naloguje pet army.

 

 
Page 2 of 17 FirstFirst 123412 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top