Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 14 of 17 FirstFirst ... 41213141516 ... LastLast
Results 131 to 140 of 168
  1. #131
    Bože ty si opice. Podívej se na první stranu topiku. Dost věcí bude oproti starému DE jinak.

    Cenu donatu chceš dát na polovinu? Vždyť co tam chceš kupovat? Prvni, druhý přestup? Vlezeš se do 150 Kč za postavu.

    Quote Originally Posted by Daevek23 View Post
    Ta orfena je hodne dulezity boss ze ani to neudelate aby jste neco zmenili a bylo to videt
    Orfena není důležitý boss, pokud nezmění šperk...

    Quote Originally Posted by Diaz View Post
    O interface.x určitě neuvažujeme seznam aktuálních souborů je zde, ale čeká ho aktualizace:
    https://forum.lineage2.cz/showthread...l=1#post164172
    A nešel by ten soubor v defaultu nastavit tak, aby se druhá lišta ovládala čísly? Takhle ti, co mají vyplý enter chat rozdíl nepoznají...
    Last edited by FujTajBl; 22-08-2018 at 18:34.

  2. #132
    Administrator
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Krnov
    Posts
    667
    Quote Originally Posted by Daevek23 View Post
    cau Diaz na tu tvoji otázku ti dam odpověď. Ano zda se mi ze ANo nic jiného v tom nevidim ani zadne ty novinky jak tu hlasate a pak vždy reknete diskuze a nechame si poradit nebo udelejte topik na to a vase odpověď GM NE NE NE nebo ze to nejde a nebo ze se to osvecilo DE14 nebo DE17. Tak dejte pryc donate jako bylo dřív na DE C4. Ale na tohle napíšete NE to se osvetcilo a to bylo dobře a pro nas zajimave. Ral tu řekl dobře napady a kubajzz taky ale porad ne ne ne. DE17 byla doba budem se ji drzet tak mi rekni uprime proc rikate tady na forum. Chceme slyset vase napady a názory když vas to stejne nezajima. Pak mi reknete ze je to stara hra co od toho ocekavam???? dobře když je to stara hra tak proc chcete za 1Q třeba 200kc za starou hru????? JA vim pro peníze to nedelate a DE17 byla cool ale to je vas názor. A na serveru ma vždy GM pravdu když se tyce co je pro nas nejlepší. tak dej polovicni donate ceny. Když je to tak stara hra nemam od ni nic ocekavat a zadnou zmenu
    A teď si představ, kdybychom na každou změnu hned kývnuli ... tak zde vznikne z toho takový kočkopes, že to bude sotva hratelné. Nehledě na to, že spousta věcí z toho je nereálná aplikovat do IL klienta.

    Ceny ... 40 korun za první přestup, 33 korun za marku u druhého si myslím že je tak akorát subclass je sice o něco dražší, ale jsou to ceny které jsou celkem přijatelné vzhledem k časové náročnosti a vzhledem k tomu že je to jen o čekání. Nicméně to není nic, kde by tě to nutilo ty peníze do toho vložit, abys mohl hrát.

    Ral? Ten tu mluvil naposledy loni o rychlokvaškách a že zde hrát nebude, pokud tu nebude úplně původní databáze z IL - což je naprostá utopie, vzhledem k tomu že by zde došlo pár lidí kvůli nostalgii koukli co měli před skoro desíti lety v inventáři a pak by zase odešli.

    S Kubajzem jsem to rozvedl dál
    Check out our Instagram! Join Discord! Subscribe Youtube!

  3. #133
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    8
    blessed Core a Orfen urcite neni zly napad, daju sa pridat staty ako p.def, speed, CP, popripade vyuzitelny rezist (stun,sleep,mental) urcite by to na zaciatok pridalo PvP ale uz takto bude PvP o WB viac nez dost. Dalsia vec je, ze je to dost velky zasach do hry a GM sa uz vyjadrili, cize debata o keby bolo keby

  4. #134
    Carnage mi nepřijde dostatečně využívaná zbraň, co mu změnit staty na S, aby se při snaze jí dropnout potkávalo víc lidí a byly pvp? ...Co to je zas za nesmysl upravovat staty, protože o danej item není moc velkej zájem...
    Navíc nevím jak core, ale orfena byla po většinu času, kdy tu hrál nějakej normální počet lidí farmená na respawn a byly u ní pvp. Ano je o ní menší zájem, ale aspoň si ty WB můžou sundat i menší klany, který těžko budou fajtit o valíka.

  5. #135
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    34
    Tam mi rekni bude ten novej servr lepsi protoe ta DE17 bylo jak ty rikas rychlokvaška po vanocich nebylo co delat a ty eventy byli jak z pomocne skoly bez urážky. sedet a hrat ruletu?? xD event by mel byt jeden tym dobiva pozici co druhy třeba brani nebo tym vs tym jako to mas na tech celosvětových serverech. A ta orfenka proc ne je to dobry napad vzdyt je to sperk ted o nicem. A az ti poslu obrazek jak si jeden clovek sunda cabrio protože si veme 6x oken. A nez si clovek udela S set ve várce nebo v ketre THE END xD. To je DE jaky zname xD

  6. #136
    Quote Originally Posted by Daevek23 View Post
    Tam mi rekni bude ten novej servr lepsi protoe ta DE17 bylo jak ty rikas rychlokvaška po vanocich nebylo co delat a ty eventy byli jak z pomocne skoly bez urážky. sedet a hrat ruletu?? xD event by mel byt jeden tym dobiva pozici co druhy třeba brani nebo tym vs tym jako to mas na tech celosvětových serverech. A ta orfenka proc ne je to dobry napad vzdyt je to sperk ted o nicem. A az ti poslu obrazek jak si jeden clovek sunda cabrio protože si veme 6x oken. A nez si clovek udela S set ve várce nebo v ketre THE END xD. To je DE jaky zname xD
    Četl si první stranu vůbec? Šroubek psal, že PvP eventy budou jako na tvých "celosvětových" JAVA serverech. (Já třeba nejsem fanoušek téhle úpravy, třeba to ale nastaví jenom třeba dvakrát denně s nějakou pěknou odměnou)

    Orfenka je oničem, co s ní chceš dělat? Navrhni přesné staty, co by měla přidávat. Ono každý den AQ, co druhý den tezza, občas do toho "hlavní WB" a zaken. (Proč vlastně není zaken třeba co 3 dny s randomem +-hodina? Třeba by pak přestali brečet ohledně orfenky, víc bossů ve stejný čas= budou mít slabší klany větší šanci- a stejně ***** zabijou)

    Pošli obrázek, jak si člověk sundá cabria. Se šesti okny a dobrým equipem si sundáš asi každé RB. Nicméně ten equip ze startu nemáš a ostatní tě u toho budou otravovat/zabíjet.

    Ve varce/ketře ten recept taky nešel pomalu. Myslím že za 2-3 hodky jsem měl jeden. Jak máš trochu štěstí nebo doplňky vyměníš, není to takový problém. Šroubek psal, že to mírně boostne, opět se tě ptám, četl si první stranu?

  7. #137
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    753
    Quote Originally Posted by Daevek23 View Post
    Tam mi rekni bude ten novej servr lepsi protoe ta DE17 bylo jak ty rikas rychlokvaška po vanocich nebylo co delat a ty eventy byli jak z pomocne skoly bez urážky. sedet a hrat ruletu?? xD event by mel byt jeden tym dobiva pozici co druhy třeba brani nebo tym vs tym jako to mas na tech celosvětových serverech. A ta orfenka proc ne je to dobry napad vzdyt je to sperk ted o nicem. A az ti poslu obrazek jak si jeden clovek sunda cabrio protože si veme 6x oken. A nez si clovek udela S set ve várce nebo v ketre THE END xD. To je DE jaky zname xD
    To že WBčka Šroubteam nechce implementovat je jejich hloupost, určitě by to komunitu na čas stmelilo, kdyby se hošci někde mohli vyblbnout a motivovalo by to slabší klany ať se o ně poperou. Orfen byl vždy agroWB, ale jsou tu další WB. Blessed aerringů určo
    ňáké přilepšení států pro mágy v podobě WIT, MEN či INT bo bijce CON a P.atk atd. by stálo za to.

  8. #138
    Kane si nakoupil spousty DEC a stejně nic nedokázal ve tvém případě je stejně jedno kdo ma kolik OGcek, ty stejne budeš jen brečet a všichni tě budou znát jen z fóra

  9. #139
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    79
    Quote Originally Posted by Wivien View Post
    Kane si nakoupil spousty DEC a stejně nic nedokázal ve tvém případě je stejně jedno kdo ma kolik OGcek, ty stejne budeš jen brečet a všichni tě budou znát jen z fóra
    Co si budem povídat s takovou reputací by ho nikdo nechtěl Žádnýho Kejna jsem na 2k17 běhat neviděl a přesto schytal dva bany a ještě se tu prsil jak všem dal na pi*u (o tom silně pochybuju ) ... smutný že se musí skovávat, jinak by automaticky dostal a nikdo by ani kolo o něho neopřel

  10. #140
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by Wivien View Post
    Kane si nakoupil spousty DEC a stejně nic nedokázal ve tvém případě je stejně jedno kdo ma kolik OGcek, ty stejne budeš jen brečet a všichni tě budou znát jen z fóra
    kde som ja kupoval deci na minulom servery synak? Kto ma pozna vie, ostatnym mam u riti vysvetlovat

    Quote Originally Posted by Superstar View Post
    Co si budem povídat s takovou reputací by ho nikdo nechtěl Žádnýho Kejna jsem na 2k17 běhat neviděl a přesto schytal dva bany a ještě se tu prsil jak všem dal na pi*u (o tom silně pochybuju ) ... smutný že se musí skovávat, jinak by automaticky dostal a nikdo by ani kolo o něho neopřel
    vidis aky si hlupy ani len netusis aky som tu mal nick...

    Btw pvp event sa tu slubuje uz od 2014 takze gg...

 

 
Page 14 of 17 FirstFirst ... 41213141516 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top