Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 9 of 17 FirstFirst ... 7891011 ... LastLast
Results 81 to 90 of 168
  1. #81
    DE17 VIP
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    100
    Quote Originally Posted by syslak View Post
    Ona je totiž ta hra nějak vymyšlená a i když máme všichni spoustu řečí, tak v rámci chroniclu relativně odladěná a vyvážená, většinou nedělá moc dobrotu, když se začnou tahat věci z různých chroniclu, protože se to zrovna někomu líbí, obzvlášť né v případě malých serverů.
    chapute a preste takovouhle odpoved jsem cekal, jenze taky musis vzit v potaz to ze pak vsichni jen breci ze na tu oly nikdo nechodi a nebo chodi porad jen ty stejni lidi a nebo se jen leje (a zase porad ti stejni lidi) kdyz tu oly obohatis a nabidnes neco i tem co tam nechodi jen proto ze z toho nic nemaji protoze hero stejne nebudou tak to dopadne zase stejne a skoncime u brekotu ze je oly na nic a mrtva. A na vic si myslim ze tohle by mohlo i castecne zabranit nalejvani, protoze by ta oly mohla jet porad.

    Vem si ze ted je na serveru pres 800 nobles postav. Takovejch 200 by mohlo byt opravdu jen hracu. By byla krasna oly kdyby treba jen polovina chodila aktivne.

    a dal jsem jen navrh, je to na diskuzi a na GM jak se rozhodnou jestli by to stalo za to a nebo ne

    ale uprime rekni mi jaka by se li libila vic oly. Takova kam chodi porad stejch 20 lidi (a jen s oly charama) nebo takova kde by bylo treba 40-50 lidi (s ruznyma charama) jen k vuli tomu ze by z toho neco meli? (prosim berte tohle jen jako priklad)
    strasne moc postav

  2. #82
    GE19 VIP
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Odolena Voda
    Posts
    235
    Quote Originally Posted by Johnas View Post
    chapute a preste takovouhle odpoved jsem cekal, jenze taky musis vzit v potaz to ze pak vsichni jen breci ze na tu oly nikdo nechodi a nebo chodi porad jen ty stejni lidi a nebo se jen leje (a zase porad ti stejni lidi) kdyz tu oly obohatis a nabidnes neco i tem co tam nechodi jen proto ze z toho nic nemaji protoze hero stejne nebudou tak to dopadne zase stejne a skoncime u brekotu ze je oly na nic a mrtva. A na vic si myslim ze tohle by mohlo i castecne zabranit nalejvani, protoze by ta oly mohla jet porad.

    Vem si ze ted je na serveru pres 800 nobles postav. Takovejch 200 by mohlo byt opravdu jen hracu. By byla krasna oly kdyby treba jen polovina chodila aktivne.

    a dal jsem jen navrh, je to na diskuzi a na GM jak se rozhodnou jestli by to stalo za to a nebo ne

    ale uprime rekni mi jaka by se li libila vic oly. Takova kam chodi porad stejch 20 lidi (a jen s oly charama) nebo takova kde by bylo treba 40-50 lidi (s ruznyma charama) jen k vuli tomu ze by z toho neco meli? (prosim berte tohle jen jako priklad)
    Určitě by to bylo fajn, ale záleží jak moc do toho jde hrabat, aby se to nerozjeb*lo.

    Mě vždy vadilo, že sem 6 zápasů nějak vymlátil sotva 15 bodů a pak přišel glad - já byl necro, šup šup a 6 zápasů bylo pryč respektive body. Ztráta max. 10 bodů by byla super, kdyby bylo aspoň to. Pokud by to dokázalo selektovat hráče podle bodů, tak to by bylo ještě lepší.

    Ohledně debaty DEC:
    klady - moc jich nevidím, spíš žádné, začne přeci nový server. To, že tam někdo nasypal prachy a nevyužil toho, je už jeho smůla, tak to přeci chodí. Pokud získal DEC ze hry prodejem věcí, je to identické jako kdyby si schoval do WH DC set a AM+acu a na novém serveru si jí nasadil. Ano, za ty DEC si na novém serveru nic nekoupí, ale má je ulité ze serveru, který už nefunguje. Mělo by dojít k anulaci.

    zápory - server přijde o prachy, odradí to asi spoustu hráčů, rozhodně více, než těch, co do toho něco nasypali předtím.

    Můj názor. Mě beztak nezbude než tam něco poslat na přestupy

  3. #83
    Quote Originally Posted by Johnas View Post
    chapute a preste takovouhle odpoved jsem cekal, jenze taky musis vzit v potaz to ze pak vsichni jen breci ze na tu oly nikdo nechodi a nebo chodi porad jen ty stejni lidi a nebo se jen leje (a zase porad ti stejni lidi) kdyz tu oly obohatis a nabidnes neco i tem co tam nechodi jen proto ze z toho nic nemaji protoze hero stejne nebudou tak to dopadne zase stejne a skoncime u brekotu ze je oly na nic a mrtva. A na vic si myslim ze tohle by mohlo i castecne zabranit nalejvani, protoze by ta oly mohla jet porad.
    No, lidi budou brečet vždycky . K tomu přelejvání ... s tim moc moc nehneš, při přelejvání bejvaj nepříjemný hlavně lidi(enemy), který si i tak tu oly hlídaj, random trpaslíci atd tě moc netrápí a pokud náhodou jo, tak tam pošleš pár vybranejch postav (třeba IL PP/EE, GF kamael, H5 summoneři atd) a ono se to za chvíli pročistí.

    Quote Originally Posted by Johnas View Post
    ale uprime rekni mi jaka by se li libila vic oly. Takova kam chodi porad stejch 20 lidi (a jen s oly charama) nebo takova kde by bylo treba 40-50 lidi (s ruznyma charama) jen k vuli tomu ze by z toho neco meli? (prosim berte tohle jen jako priklad)
    Mně...no, jednoduše jiná než IL. Chodil sem na oly vždycky at už sem měl hero, bojoval o něj, nebo na něj neměl šanci. Jde mi o to si na oly zablbnout a ve výsledku dobře jsem si zablbnul na menších serverech většinou stejně jen s těma 20 lidma at už jich na oly chodilo málo nebo hodně, protože ze snadný výhry nad trpem bez pořádnýho equipu(příklad lidí, který nechodí na oly) stejně nic nemám.

    Quote Originally Posted by Johnas View Post
    a dal jsem jen navrh, je to na diskuzi a na GM jak se rozhodnou jestli by to stalo za to a nebo ne
    však v poho, jen diskuze kolem toho, já budu jedině rád pokud bude na oly víc zábavy a to klidně i díky změnám, ale pokud možno v rámci chroniclu (změněná odměna, zkrácení periody atd) a ne skrz chronicly (výrazně jiný odměny, itemy z vyšších chroniclu atd)

  4. #84
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    753
    Quote Originally Posted by Kane View Post
    Stale ostala nevyriesena zakladna otazka a to: Budu z web klienta zmazane vsetky dec,og ziskane z pred startu noveho servera?

    Ak nie, uprimne nevidim dovod na spúšťanie dalsieho servera resp. dovod tu hrat....

    Treba si uvedomit, ze niektory ludia tu maju nasyslene kopy OG za ktore si budu hned od startu schopny kupit vsetko kedze dec bola hlavna mena a aj bude a budu mat nefer vyhodu voci ostatnym hracom. Ak Sroub budes argumentovat ze ano, ukaz mi jeden server ktory toto povoluje resp. nejaky argument preco to nedoserie ekonomiku...
    Nefér je to, protože ti co hrali, nic neplatili. A ti co zaplatili, tak to stějně obíhalo po namku a teď letos v červenci Giru jsem se díval, že cena DĚCek byla kolem 1kk adena, takže bys teď platil DĚCkama u Vendy za 1. přestup kolem 400kk adena a za 2. 330kk, mno a po spuštění hold dojde k její degradaci. Takže ti kupci, co tam denně sedí přijdou o pořádnej kšeft.

  5. #85
    IE21 VIP
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    330
    DECi a OG bych na tento ročník také vymazal, ale udělal bych úpravu, aby se DECi nedali převádět zpět na OG. Další ročník bych nechal jen OG, které jsou koupené čistě za reálné prachy a jsou uložený na účtě.

  6. #86
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    38
    Quote Originally Posted by fat12 View Post
    DECi a OG bych na tento ročník také vymazal, ale udělal bych úpravu, aby se DECi nedali převádět zpět na OG. Další ročník bych nechal jen OG, které jsou koupené čistě za reálné prachy a jsou uložený na účtě.
    +1

  7. #87
    Reaguju na otázku ohledně vymazání nebo ponechání DEC/OG. Jako podle mě je tohle úplně jasná a jednoduchá věc, tak nevím proč to GM takhle komplikujou. Ty decy se musejí jednoznačně smazat nebo opravdu těch 3k lidí co plánujete nikdy nepřijde už jen z tohoto důvodu. To je stejné jako bych si nechal ve WH A/S equip a na začátku NOVĚ SPUŠTĚNÉHO SERVERU bych je tam pořád měl, to je přece nesmysl, nevím že se takováhle triviální věc musí řešit. Doufám, že nejsem jedinej kdo to takhle vnímá. Max kdo se mnou tenhle příspěvěk nebude sdílet, tak má nejspíš hodně deců, které si smění zpátky na OG a pak je zase vymění zpět na nový server a bude vysmátej. Takže za mě wipe na DEC/OG. ☺️

  8. #88
    Quote Originally Posted by Superstar View Post
    Kolik si vůbec do toho nasypal? Tipuju že nic

    Ale dělat tady konspirace že si někdo nasyslil miliony deců to jo
    No tohle si tady posral Hugotoxxx, kterej se Kaneovi chlubil, že EQ neprodává za RM ale za DECy pro příští server. Jinak by ho to ani nenapadlo.
    A mimochodem přesně tohle už fungovalo při startu DE17, ale rozumný hráči se s tím nechlubili :-D
    Last edited by Gogliostron; 19-08-2018 at 16:00.

  9. #89
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by Gogliostron View Post
    No tohle si tady posral Hugotoxxx, kterej se Kaneovi chlubil, že EQ neprodává za RM ale za DECy pro příští server. Jinak by ho to ani nenapadlo.
    A mimochodem přesně tohle už fungovalo při startu DE17, ale rozumný hráči se s tím nechlubili :-D
    nj normalne zmyslajuceho cloveka by ani nenapadlo, ze taky "cheat" je vobec na Sroubkovom servery mozny ale ako vieme stale tu boli rovni a rovnejsi...

  10. #90
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    38
    "přesně prosím mam ted na serveru wb set šperkua Am s acu chci ji přendat na 2018 server dík." asi takhle to vypadá s těma DEC

 

 
Page 9 of 17 FirstFirst ... 7891011 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top