Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 6 of 17 FirstFirst ... 4567816 ... LastLast
Results 51 to 60 of 168
  1. #51
    Quote Originally Posted by fat12 View Post
    Napadl mě další návrh. WB spawny bych nechal tak jak jsou, jen bych random upravil na +- a ne jen +. Další věc bych upravil dropy z RB. Podezřele padalo dost full věcí. Šanci bych nechal, ale množství bych upravil pouze na 1 full drop. Občas se stalo, že klidně padly 2-3 full dropy. Zavedl bych level gap.
    No na předchozím DE (2015?) zase nepadalo z RB téměř nic, že se to skoro ani neoplatilo sundavat.
    Quote Originally Posted by WabakyCZ View Post

    - u 3. přestupu zredukovat 700x mobů na 300 nebo zvýšit drop 2x. Blbost je zrychlovat spawn, páč na tom by se napakovali spoilíci.
    No zrovna Shrina byla jedním z míst, o které se vždycky dost fightilo.
    Komu se nechce dělat 700, může do 4s.
    Last edited by Gogliostron; 17-08-2018 at 12:56.

  2. #52
    DE17 VIP
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    100
    Quote Originally Posted by Gogliostron View Post
    No na předchozím DE (2015?) zase nepadalo z RB téměř nic, že se to skoro ani neoplatilo sundavat.

    No zrovna Shrina byla jedním z míst, o které se vždycky dost fightilo.
    Komu se nechce dělat 700, může do 4s.
    shrine bych bych taky upravil ale treba tak ze si bude nahodne padat itemy 1-3, ale nachat tech 700

    Wabaky
    Prosim te k tem barvickam sla by dopsat nekde legenda co ktera znamena?
    strasne moc postav

  3. #53
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    191
    Nechápu proč chcete všechno upravovat. Pustil bych to tak jak bylo nastaveno minulém rok. Vymyslyte akorát cim vic picovin.

  4. #54
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Okomentovali jsme souhrn v prvním příspěvku.
    The ideal way to contact us is directly on our FB.

  5. #55
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    34
    šroube co bude teda v Březnu? V řijnu zapneš DE a v Březnu zapnes jiny server na to nebo pak DE zavřeš???

  6. #56
    Administrator
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Krnov
    Posts
    667
    Quote Originally Posted by Daevek23 View Post
    šroube co bude teda v Březnu? V řijnu zapneš DE a v Březnu zapnes jiny server na to nebo pak DE zavřeš???
    Díky projevenému zájmu bychom v březnu začali pracovat na přípravě nového chronicle GF/H5, abychom ho stihli mít nachystáno na podzim Pokud bude i v tu dobu o interlude dostatečný zájem, není problém aby tyto dva projekty jely současně.

    Je to popsáno zde:
    https://forum.lineage2.cz/showthread.php?20049-Ozn%C3%A1men%C3%AD-o-spu%C5%A1t%C4%9Bn%C3%AD-Dark-Elmore-2018-reakce-t%C3%BDmu-k-podn%C4%9Bt%C5%AFm-hr%C3%A1%C4%8D%C5%AF&p=170558&viewfull=1#post17055 8
    Last edited by Diaz; 17-08-2018 at 15:23.
    Check out our Instagram! Join Discord! Subscribe Youtube!

  7. #57
    IE21 VIP
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    330
    Veliká škoda těch WB 80lvl. Šperky by se prodloužily o pár dnů, nemuseli by se zakládat low peti a nedocházelo by k silencům nebo anchorům od ochranek u AQ, Core, Zakena a Orfeny a hlavně by bylo kvalitnější pvp. Byla by to zajímavá změna a nikdo tady proti tomu snad neprotestoval...

  8. #58
    DE17 VIP
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    100
    Quote Originally Posted by fat12 View Post
    Veliká škoda těch WB 80lvl. Šperky by se prodloužily o pár dnů, nemuseli by se zakládat low peti a nedocházelo by k silencům nebo anchorům od ochranek u AQ, Core, Zakena a Orfeny a hlavně by bylo kvalitnější pvp. Byla by to zajímavá změna a nikdo tady proti tomu snad neprotestoval...
    jsem taky zastance ze tehle upravy je skoda a naprosto s tebou souhlasim, vsechno by mohlo byt zajimavejsi a mohli by se zapojit vsichni, mnohem zajimvajsi PVP
    ale ceska komununita je k upravam tohoto typu strasne negativni
    strasne moc postav

  9. #59
    Quote Originally Posted by Johnas View Post
    jsem taky zastance ze tehle upravy je skoda a naprosto s tebou souhlasim, vsechno by mohlo byt zajimavejsi a mohli by se zapojit vsichni, mnohem zajimvajsi PVP
    ale ceska komununita je k upravam tohoto typu strasne negativni
    Já jsem proti téhle úpravě. Takhle to bude ovládat klan, co tam bude kempit. S low aq máš šanci, že logneš třeba 10 dester a dáš větší dmg.
    A dávat všechny WB 80 je blbost, připomínalo by to high rate.
    Ale třeba Baium by se mohl trochu zvýšit, ať nemusíme delevelit/ brát low destra.

  10. #60
    DE17 VIP
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    100
    Quote Originally Posted by FujTajBl View Post
    Já jsem proti téhle úpravě. Takhle to bude ovládat klan, co tam bude kempit. S low aq máš šanci, že logneš třeba 10 dester a dáš větší dmg.
    A dávat všechny WB 80 je blbost, připomínalo by to high rate.
    Ale třeba Baium by se mohl trochu zvýšit, ať nemusíme delevelit/ brát low destra.
    a timhle si ted pekne protirecis zavrhnou upravu pro jedno WB a pro jiny to chtit trosku divne. Kdyz tak mer stejnym metrem ;)
    strasne moc postav

 

 
Page 6 of 17 FirstFirst ... 4567816 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top