Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 10 of 17 FirstFirst ... 89101112 ... LastLast
Results 91 to 100 of 168
  1. #91
    Quote Originally Posted by Kane View Post
    nj normalne zmyslajuceho cloveka by ani nenapadlo, ze taky "cheat" je vobec na Sroubkovom servery mozny ale ako vieme stale tu boli rovni a rovnejsi...
    Tak o rovnejch a rovnějších já nic nevím, ale tohle mě napadlo už když jsem končil na DE15, ale nakonec jsem se na to vysral a raději to porupal :-D takže zákonitě to muselo napadlou víc lidí a fungovalo to tak vždy. Že to někoho nenapadlo, když vyloženě v těch službách je "převod zpět na OG" to je pak spíš nedůvtipnost. K čemu jinému by to tam bylo než na převod mezi servery. Až teď se z toho stalo politické téma a Šroubovi to moc nezávidím. Myslím si, že ať rozhodne jak rozhodne, příjde o nějaké hráče.

  2. #92
    Quote Originally Posted by Gogliostron View Post
    Tak o rovnejch a rovnějších já nic nevím, ale tohle mě napadlo už když jsem končil na DE15, ale nakonec jsem se na to vysral a raději to porupal :-D takže zákonitě to muselo napadlou víc lidí a fungovalo to tak vždy. Že to někoho nenapadlo, když vyloženě v těch službách je "převod zpět na OG" to je pak spíš nedůvtipnost. K čemu jinému by to tam bylo než na převod mezi servery. Až teď se z toho stalo politické téma a Šroubovi to moc nezávidím. Myslím si, že ať rozhodne jak rozhodne, příjde o nějaké hráče.
    neprijde o zadne hrace ... jedine ublizi sam sobe, kdyz je nesmaze mene lidi si donatne ;)

  3. #93
    IE21 VIP
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    199
    Delate jako by to nikde jinde nebylo

  4. #94
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by Nuninqa View Post
    Reaguju na otázku ohledně vymazání nebo ponechání DEC/OG. Jako podle mě je tohle úplně jasná a jednoduchá věc, tak nevím proč to GM takhle komplikujou. Ty decy se musejí jednoznačně smazat nebo opravdu těch 3k lidí co plánujete nikdy nepřijde už jen z tohoto důvodu. To je stejné jako bych si nechal ve WH A/S equip a na začátku NOVĚ SPUŠTĚNÉHO SERVERU bych je tam pořád měl, to je přece nesmysl, nevím že se takováhle triviální věc musí řešit. Doufám, že nejsem jedinej kdo to takhle vnímá. Max kdo se mnou tenhle příspěvěk nebude sdílet, tak má nejspíš hodně deců, které si smění zpátky na OG a pak je zase vymění zpět na nový server a bude vysmátej. Takže za mě wipe na DEC/OG. ☺️
    Quote Originally Posted by sa2sa View Post
    Delate jako by to nikde jinde nebylo
    asi tak

  5. #95
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Prosím nedbejte na to co tu píše uživatel Kane, tento hráč na DE17 opakovaně botoval a byl opakovaně zabanován. Zlobí se na celý svět a všechny kolem něj, protože každý kdo byl lepší než on má všechno nabotováno. Transfér DEC na OG a OG na DEC tu byl již dříve, nikdy s tím nebyl problém. Možnost pro hráče převést si DEC na OG je zaveden z prostého důvodu, kdo nechce poslat na hraní a podporu serveru ani korunu, tak nemusí Každý i no-donator, si tak může získat DEC ingame a poslat si je na web profil, odkud využije potřebné služby. Všechny ty finance musel do serveru někdo nalít a pokud si je někdo ušetří na další severu, tak je to jen jeho věc. S tímto přístupem by se pak musel zrušit celý donate model.

    Představte si, že nastartuje server a někdo si koupí 2000 OG, tak mu je také smažem, protože je to nevýhoda pro ostatní? Myslím, že určitě ne. Navíc všechna konta, jak herní tak neherní jsou pod neustálým dohledem robota, který vše kontroluje několikrát do hodiny a zakresluje do grafu. Nikdo z hráčů nemá žádné horentní sumy na svém OG kontě. Kane se zde snaží nafouknout bublinu, ostatně jako již mnohokrát! Máme zájem o každého kráče, ale pokud se Kane na DE18 nedostaví, já plakat nebudu.

    Pokud má někdo potřebu toto téma dále rozebírat, tak prosím založte separátní topick.
    Last edited by Sroubek; 20-08-2018 at 09:25.
    The ideal way to contact us is directly on our FB.

  6. #96
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by Sroubek View Post
    Prosím nedbejte na to co tu píše uživatel Kane, tento hráč na DE17 opakovaně botoval a byl opakovaně zabanován. Zlobí se na celý svět a všechny kolem něj, protože každý kdo byl lepší než on má všechno nabotováno. Transfér DEC na OG a OG na DEC tu byl již dříve, nikdy s tím nebyl problém. Možnost pro hráče převést si DEC na OG je zaveden z prostého důvodu, kdo nechce poslat na hraní a podporu serveru ani korunu, tak nemusí Každý i no-donator, si tak může získat DEC ingame a poslat si je na web profil, odkud využije potřebné služby. Všechny ty finance musel do serveru někdo nalít a pokud si je někdo ušetří na další severu, tak je to jen jeho věc. S tímto přístupem by se pak musel zrušit celý donate model.

    Představte si, že nastartuje server a někdo si koupí 2000 OG, tak mu je také smažem, protože je to nevýhoda pro ostatní? Myslím, že určitě ne. Navíc všechna konta, jak herní tak neherní jsou pod neustálým dohledem robota, který vše kontroluje několikrát do hodiny a zakresluje do grafu. Nikdo z hráčů nemá žádné horentní sumy na svém OG kontě. Kane se zde snaží nafouknout bublinu, ostatně jako již mnohokrát! Máme zájem o každého kráče, ale pokud se Kane na DE18 nedostaví, já plakat nebudu.

    Pokud má někdo potřebu toto téma dále rozebírat, tak prosím založte separátní topick.
    Nemusím ani nič písať, každý normálne zmýšľajúci človek si musí urobiť názor sám hlavne po tomto príspevku... Ak tu necháš OG ešte z minulého serveru ďalší server nevydrží ani ten chudobný mesiac ako ten minulý. Ja sa tu nesnažím vydobit si nejaké výhody pre seba. Mne ide o dobro servera a hlavne jeho životnosť. Mrzí ma, že to nevidíš a nechápeš...

    Paci sa mi, ako sa snazit kydat hovna na mna len aby si ma zdiskreditoval lebo vies ze ponechanie starych dec je picovina no pre nejaky dovod, zrejme zase pomoc kamosom, to nechavas...

    dalej pises: "Představte si, že nastartuje server a někdo si koupí 2000 OG" - to si vazne taky hlupy ze to beries ako jedno a to iste? Ved miesas hrusky s jablkami, nikto nechce aby si zmazal dec KUPENE PO STARTE SERVERA...
    Last edited by Kane; 20-08-2018 at 14:29.

  7. #97
    Quote Originally Posted by Kane View Post
    Nemusím ani nič písať, každý normálne zmýšľajúci človek si musí urobiť názor sám hlavne po tomto príspevku... Ak tu necháš OG ešte z minulého serveru ďalší server nevydrží ani ten chudobný mesiac ako ten minulý. Ja sa tu nesnažím vydobit si nejaké výhody pre seba. Mne ide o dobro servera a hlavne jeho životnosť. Mrzí ma, že to nevidíš a nechápeš...
    A chápeš, že takhle to bylo i minule a jediný rozdíl je teď v tom, že teď to akorát odradí některé lidi, protože jsi to sem napsal a je by to jinak nenapadlo?
    To jestli to je dobře nebo ne tady neřeším, protože lidi co prodávali WB šperky a tvrdili že je to za DEC a né za RM, jich můžou a nemusejí mít fakt hafec.
    Nadruhou stranu takovej Hugo kterej tvrdil, že to prodává za DEC a né za RM, z čeho jsi ho původně osočoval, tak kdyby to býval prodal za RM(ty decy se stejně za ty RMkoupily), tak by si je na tom novém serveru mohl koupit tak jako tak.
    Takže nevidím úplně rozdíl v tom, jetli někdo kdo odcházel prodal EQ za RM a teď si ty decy nakoupí tady a nebo to prodal za DECy a ty si nechal na účtu.

  8. #98
    Quote Originally Posted by Sroubek View Post
    Prosím nedbejte na to co tu píše uživatel Kane, tento hráč na DE17 opakovaně botoval a byl opakovaně zabanován. Zlobí se na celý svět a všechny kolem něj, protože každý kdo byl lepší než on má všechno nabotováno. Transfér DEC na OG a OG na DEC tu byl již dříve, nikdy s tím nebyl problém. Možnost pro hráče převést si DEC na OG je zaveden z prostého důvodu, kdo nechce poslat na hraní a podporu serveru ani korunu, tak nemusí Každý i no-donator, si tak může získat DEC ingame a poslat si je na web profil, odkud využije potřebné služby. Všechny ty finance musel do serveru někdo nalít a pokud si je někdo ušetří na další severu, tak je to jen jeho věc. S tímto přístupem by se pak musel zrušit celý donate model.

    Představte si, že nastartuje server a někdo si koupí 2000 OG, tak mu je také smažem, protože je to nevýhoda pro ostatní? Myslím, že určitě ne. Navíc všechna konta, jak herní tak neherní jsou pod neustálým dohledem robota, který vše kontroluje několikrát do hodiny a zakresluje do grafu. Nikdo z hráčů nemá žádné horentní sumy na svém OG kontě. Kane se zde snaží nafouknout bublinu, ostatně jako již mnohokrát! Máme zájem o každého kráče, ale pokud se Kane na DE18 nedostaví, já plakat nebudu.

    Pokud má někdo potřebu toto téma dále rozebírat, tak prosím založte separátní topick.
    Přijde mi, že nedokážeš pořádně napsat jedinej pádnej důvod proč nechat převádět dec na nový server a akorát se snažíš
    to nějak okecávat, ale nevím proč.

  9. #99
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    79
    Quote Originally Posted by Kane View Post
    Nemusím ani nič písať, každý normálne zmýšľajúci človek si musí urobiť názor sám hlavne po tomto príspevku... Ak tu necháš OG ešte z minulého serveru ďalší server nevydrží ani ten chudobný mesiac ako ten minulý. Ja sa tu nesnažím vydobit si nejaké výhody pre seba. Mne ide o dobro servera a hlavne jeho životnosť. Mrzí ma, že to nevidíš a nechápeš...
    Normálně smýšlející pochopí že Kane je akorát místní šášo ...

    Proč ses tu nepochlubil dřív že si botil?

  10. #100
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by Superstar View Post
    Normálně smýšlející pochopí že Kane je akorát místní šášo ...

    Proč ses tu nepochlubil dřív že si botil?
    Niekto ako ty ma nemôže uraziť...

 

 
Page 10 of 17 FirstFirst ... 89101112 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top