Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 27
  1. #1
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731

    Oznámení o spuštění Dark Elmore 2018 + reakce týmu k podnětům hráčů

    Prošli jsme si vaše podněty z https://forum.lineage2.cz/showthread...udoucna/page10 + ty které jsme nasbírali na FB a ingame.


    Nejprve vyjádření k hlavním bodům vašich podnětů:

    L2 classic - nikdy jsme o něm neuvažovali, vývoj něčeho takového by byl na dlouhé roky. Na L2 classic se nechystáme teď ani v budoucnu.

    IL Final - nedovedu si představit, kde přesně nakreslit hranici toho co využít z jednotlivých chronicle a co ne, byla by kolem toho neustále nekonečná debata. Částečně jsme se touto cestou vydali už na Grace custom úpravami v době, kdy žádný takový server nebyl a dostali jsme za to pěkně “po hubě” Klonovat tu e-global nechceme, naše komunita by to nerozkousala. Koho zajímá tento směr bude muset vyzkoušet jiné než naše servery.

    Gracia Final - naposledy u nás běželo na serveru Grace 2014, je poměrně slušně odladěná, ale i tak je tam stále dost práce.

    High Five - posledním projektem http://www.l2sinister.com 2013 toho času odstartoval bez pořádného beta testu, bohužel se ukázalo, že core ani scripty nestály za mnoho.


    Upřímně GF a HF tento rok, tedy v říjnu 2018 nestihneme. Musí se připravit manager, vault, projít komplet scripty, koupit nové železo a vše nastavit, BETA test atp.

    V říjnu 2018 spustíme nový Dark Elmore na našem Interlude core s řadou úprav, které chystáme. Jejich seznam bude brzy zveřejněn včetně kompletního nastavení serveru.

    Pro budoucí projekt v roce 2019 jsme otevřeni novějším chronicle než je Interlude (GF, HF), když bude zájem. Bez ohledu na zvolený chronicle si umíme představit spuštění BETA testu nejdříve v březnu 2019. Byl by tak dostatek času na vyzkoušení všech funkcionalit a odladit co největší množství bugů.
    The ideal way to contact us is directly on our FB.

  2. #2
    venovat cas uprave IL to je fantazie ... , aspon rozhodni o te h5 jako o dalsim projektu vice prace nez gf ale mnohem lepsi reward....
    Last edited by SiRuQ; 13-08-2018 at 20:51.

  3. #3
    zdarec, nebude se debatovat o nastaveni? konkretne raty mam na mysli

  4. #4
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by morales View Post
    zdarec, nebude se debatovat o nastaveni? konkretne raty mam na mysli
    Vyjdeme z toho co bylo na DE14-DE17 a připravíme naši verzi, potom ji necháme připomínkovat, to bude asi nej. Pokud chceš debatovat rovnou o rate, tak klidně otevři topick v návrzích a připomínkách.
    The ideal way to contact us is directly on our FB.

  5. #5
    Bude Beta?

  6. #6
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by kubajzz View Post
    Bude Beta?
    Řadu věcí nasadíme pravděpodobně už na současné DEčko. Beta pravděpodobně proběhne taky už kvůli reklamě.
    The ideal way to contact us is directly on our FB.

  7. #7
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    191
    tak to nakonec uni ubrecel :-)

  8. #8
    DE18 VIP
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Velký Šenov
    Posts
    62
    Dobré dopoledne přeji.

    Já jsem zkoušel před asi 14ti dny se napojit, ale nějak nebyla chuť cokoliv, když jsem viděl tu mrtvolnost.
    Na novej server bych sem zašel, ale já budu asi už dost náročnej, ale tak.. uvidíme. Těšim se a klasicky si něco pokoupím - na přestupy už jsem L2starej a línej.

    Co se týče serveru, tak já jsem pro IL a níž, protože mi ty novější už nevoněj. C5 se mi tenkrát líbila aj ratem. U mě čím nižší, tím lepší. Škoda, že nejde otevřít vícero serverů.. nějaký 1x rate s max. 2 oknama by pro mě byl ráj a lahůdka, ale takovej server dneska člověk už nenajde. (Sad sad sad)
    Co se týče ILka, tak jsem s ním byla na posledním nebo předposledním serveru spoko.

  9. #9
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    34
    Ten Novy server v Březnu? nechtělo by se mi začínat v říjnu a když bych lidi neměli dobře věci aby neutekli v březnu na novy server a lidi co budou mít dobře věci aby tu zase neměli proti komu hrat. Ten druhy server by mel asi začít příští rok třeba v září ne?? Muj názor ( rikam si jestli není lepši jit az na ten druhy server a tam si koupit nějaké ty DEC??)

  10. #10
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    191
    Quote Originally Posted by Daevek23 View Post
    Ten Novy server v Březnu? nechtělo by se mi začínat v říjnu a když bych lidi neměli dobře věci aby neutekli v březnu na novy server a lidi co budou mít dobře věci aby tu zase neměli proti komu hrat. Ten druhy server by mel asi začít příští rok třeba v září ne?? Muj názor ( rikam si jestli není lepši jit az na ten druhy server a tam si koupit nějaké ty DEC??)
    hlavne, a to predevsim, by ses mel naucit cist. zadnej server v breznu se neotvira

 

 
Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top