Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2018
    Posts
    6

    Grand khavatari nefunkční kouzla

    Zdravíčko, když s postavou grand khavatari aktivuji kouzla - force barrier a potom např. Wolf spirit totem, tak postava udělá animaci wolf spirit totem, ale to kouzlo se na postavě vůbec neaktivuje/nefunguje ani neobjeví, jako kdybych to kouzlo vůbec nepoužil, ale přitom se toto kouzlo znovu nabíjí a takto to dělají všechna kouzla, které použiji po kouzle force barrier.

  2. #2
    Awaiting Moderation
    Join Date
    Aug 2018
    Posts
    1
    Expert na interlude nejsem, ale celastial shield (aka force barrier) te chrani jak pred dmg tak pred buff a debuff effekty. Na nekterych serverech pres to nejde ani healovat.

  3. #3
    Ahoj, ako pise Slezina. Na IL ked mas na sebe celest, postava nedostava dmg/buff/debuff

  4. #4
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2018
    Posts
    6
    Quote Originally Posted by Teclis View Post
    Ahoj, ako pise Slezina. Na IL ked mas na sebe celest, postava nedostava dmg/buff/debuff
    no to ano ale jen od ostatnich postav ale ja si nemuzu davat sve bufy na sebe= self buff na ostatnich interlude ktere jsem hral to vsude bylo tak, ze po bariere jsem mohl proste pouzivat jakekoli sve kouzla ci self buff/sve bufy na sebe a heal by taky mel fungovat pres barieru. No doufam ze to na novem serveru zmenite, protoze
    jinak se bude za tuto postavu hrat fakt blbe. a navic prece je skill anti buff ktery muzu kdykoli aktivovat ci deaktivovat podle toho jestli chci dostavat
    od ostatnich bufy nebo ne.

  5. #5
    GE19 VIP
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Odolena Voda
    Posts
    235
    Quote Originally Posted by emptycore View Post
    no to ano ale jen od ostatnich postav ale ja si nemuzu davat sve bufy na sebe= self buff na ostatnich interlude ktere jsem hral to vsude bylo tak, ze po bariere jsem mohl proste pouzivat jakekoli sve kouzla ci self buff/sve bufy na sebe a heal by taky mel fungovat pres barieru. No doufam ze to na novem serveru zmenite, protoze
    jinak se bude za tuto postavu hrat fakt blbe. a navic prece je skill anti buff ktery muzu kdykoli aktivovat ci deaktivovat podle toho jestli chci dostavat
    od ostatnich bufy nebo ne.
    To, že to jinde fungovalo, neznamená, že to tam bylo správně nastavené. Každý server si tohle může upravit dle potřeby.

    Antibuff toogle skill by neměl jít na oly, jinak ano. Ale moc nechápu souvislost s barierou.

    Bariera tě má učinit na 10s imunním proti všemu.

    Já osobně bych taky bral, kdybych s ní mohl nahazovat buffy na sebe, atd. jak jsi ty zvyklí, ale tu to mají nastavené tak.

  6. #6
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2018
    Posts
    5
    Zapojím se do konverzace, sice nejedu orka, ale hodně odehrané za glada a tam to funguje stejně, na offiku když bylo IL, tak jak říkáš šel selfbuff a heal a všechny potiony, ale například aktivka z agumentu neprošla.
    Co se týče celkové scény IL, tak jsem se setkal s rúzným nastavením a je to přesně jak už bylo zmíněno jiný server jiné nastavení, záleží na tom jak to admin/owner nastaví u sebe a jestli chce dopisovat ten skill, jelikož v mnoha balíčcích IL jsou bariéry nedopsané co se týče jejich efektů.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top