Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 9 of 12 FirstFirst ... 7891011 ... LastLast
Results 81 to 90 of 128

Hybrid View

  1. #1
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    753
    Quote Originally Posted by SiRuQ View Post
    blbost jak chces stare chronicly s upravama tak muzes jit na klasik
    No mě o nějaké IL nejde, to tady chtějí spouštět ostatní a Šroub jim to letos opět spustí. Nejprve jsem tu loboval za GFko a to tu květnu neštěk ani pes, tak jsem to zařízl definitivně. Naposledy jsem tu asi koncem července nahodil matroš na craftce a ještě předtím jsem v Giru vyhlížel ewc na poleárnu a japonečce sem zkoušel dát homo na +9 mno a po 6 měsících bohužel poleaxa rupla, chtěl jsem si s ní na chvíli vlítnou do branded a vlačkovat, ale 1 blbej enchant rozhodl, poněvadž sem v prosinci projel přes 2mld. na War Axách a zatím můj rekord byl +15, takže sem byl štastně zklamanej když jsem odcházel. A teď budu zase zklamaně šťastnej, když mě aspoň někdo veme do akademky.

  2. #2
    Quote Originally Posted by Hora cio View Post
    No mě o nějaké IL nejde, to tady chtějí spouštět ostatní a Šroub jim to letos opět spustí. Nejprve jsem tu loboval za GFko a to tu květnu neštěk ani pes, tak jsem to zařízl definitivně. Naposledy jsem tu asi koncem července nahodil matroš na craftce a ještě předtím jsem v Giru vyhlížel ewc na poleárnu a japonečce sem zkoušel dát homo na +9 mno a po 6 měsících bohužel poleaxa rupla, chtěl jsem si s ní na chvíli vlítnou do branded a vlačkovat, ale 1 blbej enchant rozhodl, poněvadž sem v prosinci projel přes 2mld. na War Axách a zatím můj rekord byl +15, takže sem byl štastně zklamanej když jsem odcházel. A teď budu zase zklamaně šťastnej, když mě aspoň někdo veme do akademky.
    ostatni tu chteji IL ? co to tu ctu tak mozna 10%

  3. #3
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    753
    Quote Originally Posted by SiRuQ View Post
    ostatni tu chteji IL ? co to tu ctu tak mozna 10%
    A taky tu že už z toho po letech mají plný vousy kromě dam.

  4. #4
    Tak dlouho, dokud vsichni nepochopi, ze treti ILko v rade je krok zpet.

  5. #5
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    753
    Quote Originally Posted by WizarDEAD View Post
    Tak dlouho, dokud vsichni nepochopi, ze treti ILko v rade je krok zpet.
    Tohle bude reálně 4. C6, C4 byla asi jedna bo dvě, dvě GF, 1 H5, takže by to chtělo spustit tu H5, aby se to dorovnalo na sudej počet.

  6. #6
    L2 bych si ještě rád poklikal, ale IL mě naprosto nebaví. Také můj názor už tolik neberte, protože bych šel hrát jedině velmi rekreačně.

    Ať pustíte cokoliv tak gl a dik za ty stary dobrý časy <3.

  7. #7
    GE19 VIP
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    41
    Za mě bych nasadil staré dobré IL s featurama jako psal Kubajz. Tzn. Upravit Core + Orfen aby o ně byl zájem, vytvořit achievementy s náležitou odměnou, hned od začátku funkční PvP event... to pro tenhle rok bude stačit.
    A na další sezónu zkusit dát do funkčního stavu Interlude Final - nejlepší klient, bez debaty.

  8. #8
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    113
    Na H5 bych si přišel zahrát na 100% s tím že by se začlo betou a ne jak na Sinisteru, že jste lidem nabulikovali jak je to vše funkční a hratelné. Většina z nás ví jaká pak byla realita. Každopádně se potom spousta věcí opravila. Spoustu lidí však znechutilo v jakém stavu se to pustilo a odešli dříve než to začlo h5 alespoň připomínat. ILko jsem tu zkusil, je sice pravda že je máte už odladěné a dobře nastavené. Pro mě je to ale nuda, který už se doufám nezúčastním.

  9. #9
    Spustit to znova na zimu dat tam Il a troška si poklikat.

  10. #10
    Vím, že to nebude mít žádnou vypovídající hodnotu, ale pro zajímavost to můžeme zkusit zde. Pošlete kamarádům, kteří by uvažovali u Šroubka hrát

    Anketa o chroniklu

    https://www.survio.com/survey/d/K4A3M2K1L7S3V8N8T

 

 
Page 9 of 12 FirstFirst ... 7891011 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top