Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 3 of 13 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 128
  1. #21
    Quote Originally Posted by Sroubek View Post
    Jasná věc? Ty chceš promazat lidem DEC, které mají na manageru, to je přeci nesmysl.
    jakou vyhodu ? kdyz zato nekoupis nic ingame jen prestup max a to stoji par supu... jak se ti do toho nechce dat zadne prachy na podporu tak nebrec a soupej nohama

  2. #22
    Quote Originally Posted by uNiquii View Post
    Mazat DEC? Proto je tam šetřím tak dlouho? Tsssse

    - Jinak nevím o žádném GF serveru který by měl alespoň chvilkovou životnost
    - Dal bych zase staré dobré IL jako každý podzim posledních pár let...
    1) Když je to tak jednoduché a rychle dohrané, tak proč celý server byl sto let za opicema když jsme sundali prvního baiuma?:/
    2) Líbí se mi featura co dost IL serveru začalo využívat a to custom respawn Epic RB - AQ každý den mezi 20 - 21h , Baium co 5 dní mezi 19 - 21 h atd... že je to přizpůsobeno pro tu naší starou komunitu, která chodí do práce a je ráda, že si zajde na PVP až večer

    Snad se tu konečně vyjádří i někdo větší a né jen randomi z giranu chichi

    S láskou,

    uNi
    1) Není žádné extra umění farmit jak smyslu zbavený abych si rychle sundal první WBčka ;) Nemá smysl se nikam moc hnát a obzvláště potom když na IL za chvíli nemáš co dělat.
    2) S tím naprosto souhlasím a určitě by bylo fajn to zvážit Šroube. Ještě bych dodal jednu zajímavou featuru co se teď rozmáhá na serverech a určitě podle mě stojí za zvážení je udělat blessed core a orfen šperk (systémem např. 3x core ring = 1x blessed ring, který by měl zajímavější staty). Více mass PvPček a tedy zábavy na serveru.

  3. #23
    IE21 VIP
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    199
    Quote Originally Posted by uNiquii View Post

    - Když je to tak jednoduché a rychle dohrané, tak proč celý server byl sto let za opicema když jsme sundali prvního baiuma?:/

    uNi
    No dovol

  4. #24
    Registered Users
    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    23
    No je jedno co tu bude a nebude, ale par věcí by se tedy s novým startem starého chronicle mělo změnit.
    Multibox - zakázat, max dual box.
    NPC buffer - jo ale do 40 lvl, pak se starej jak umíš.
    Start sety - nevim možná max D set, ale dá se i bez nich, voják se stará voják má!!
    Rate - rozhodně snížit
    Exp off - nechat, to je snad jediná užitečná věc :-)
    další a další návrhy jistě přijdou todle je jen rychlej nástřel.

  5. #25
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    38
    Quote Originally Posted by Shaidarol View Post
    No je jedno co tu bude a nebude, ale par věcí by se tedy s novým startem starého chronicle mělo změnit.
    Multibox - zakázat, max dual box.
    NPC buffer - jo ale do 40 lvl, pak se starej jak umíš.
    Start sety - nevim možná max D set, ale dá se i bez nich, voják se stará voják má!!
    Rate - rozhodně snížit
    Exp off - nechat, to je snad jediná užitečná věc :-)
    další a další návrhy jistě přijdou todle je jen rychlej nástřel.
    Multibox - zakázat, max dual box. nereálné( sám bych to asi bral)
    NPC buffer - jo ale do 40 lvl, pak se starej jak umíš. řekl bych že to jak to bylo naposled bylo fajn
    Start sety - nevim možná max D set, ale dá se i bez nich, voják se stará voják má!! řekl bych že to jak to bylo naposled bylo fajn
    Rate - rozhodně snížit je mi asi jedno,ale jestli to máš dohrát za týden až dva nebo to změníš na tři už je jedno
    Exp off - nechat, to je snad jediná užitečná věc :-) užitečných věcí bylo i víc

  6. #26
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    191
    Quote Originally Posted by uNiquii View Post
    - Jinak nevím o žádném GF serveru který by měl alespoň chvilkovou životnost
    - Dal bych zase staré dobré IL jako každý podzim posledních pár let...
    od cloveka co neumi hrat nic jineho nez jednoduche IL to sedi :-) hecni to, ukaz ze mas koule a primluv se za GF.

    Quote Originally Posted by Johnas View Post
    Nevim jestli je v moznostech GM tymu aby se spustily oba servery a pak by se hned videlo o ce je vetsi zajem, ale to by mohlo byt reseni, kazdej by si vybral co chce hrat (za starych dob tu bezely i 3 servery)
    PRO SROUBA: hele jen tak ze srandy hod jsem hlasovani o tom kdo by co chtel jestli GF nebo IL
    naprosta blbost rozjet oba servery a rozdelit uz tak malou komunitu.

  7. #27
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    27
    Já hlasuji pro GF je tam víc co dělat, hra vypadá líp a je tam větší zábava jak na IL a tady je Gracie Final v pohodě podle mě.

  8. #28
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    3
    @sroubek -> ahoj, jiz jednou jsme si psali ve hre, jak moc narocne by bylo zajisteni toho "L2 classic" jak je treba na tom l2eučku? system blessed sperku atd je v nem zahrnut, co tu zminoval kubajz tusim. Skilly a chary upraveny a balancnute si myslim?

  9. #29
    IE21 VIP
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Ostrava
    Posts
    115
    Quote Originally Posted by Rayes View Post
    @sroubek -> ahoj, jiz jednou jsme si psali ve hre, jak moc narocne by bylo zajisteni toho "L2 classic" jak je treba na tom l2eučku? system blessed sperku atd je v nem zahrnut, co tu zminoval kubajz tusim. Skilly a chary upraveny a balancnute si myslim?
    Mě se classic strašně moc líbí a baví, ale věř mi, že Classic na CZ scéně nechceš. Nikdy neseženou soft a když jo, tak tam bude XY bugů jak na H5, která tady již byla. Nehledě na časté updaty. Tahle možnost je absolutně nereálná. Reálné možnosti jsou 1 server a buď IL nebo GF. Snad se teda rozhodnou pro GF
    Papa Emeritus II. and his Nameless Ghouls will rule the world some day.

  10. #30
    GE19 VIP
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Odolena Voda
    Posts
    235
    Zdravíčko,

    co tak čtu, tak se tu hodně lobuje za vyšší chronikl, ale myslíte, že to projde? IL tu je téměř vyladěný, teď by si to chtělo spíš hrát s nějakými featurami, aby nám to tu hru oživilo.

    Jak psal Šroubek, bude si pročítat návrhy, řešení, tak je sem sypte a myslím si, že z toho něco vybere, případně udělá kompromis.

    Nedávno jsem hrál na tom L2classic, což je mimo jiné super hraní, škoda, že to asi není easy spustit tu.

    Jak tu někdo psal, je to tam trošku vybalancované. Ale kdyby šli implementovat do IL věci jako:
    1) achievmenty - za určitý lvl dostat například boss šperk/ čepku na hlavu/ na týden.
    2) subb qeust/nobl quest - zjednodušit, například jako na GF nebo kde to je, že už není potřeba píchat baiuma, farmit barakiela (ale tady to koliduje s donatem, server se uživit nějak musí, to se musí respektovat)
    3) boss šperky - Ofren/Core - přidat jim staty, aby šperky byly užitečnější, viz příspěvek Kubajze.
    4) například vytvořit pvp ligu, co týden resetovat PvP body a kdo bude mít nejvíce, dostane odměnu, něco časově omezeného. Případně dostane item a za ten si může vyměnit něco - mít hero voice na týden, epic šperk na týden, atd. Tu se ale bojím toho, že by si lidi farmili pvp body někde vedle města. Bylo by to omezené třeba na levely 70+.

    Ať už to kluci z vedení spustí jakkoli, já si přijdu zahrát. Jestli to bude mít stejnou úroveň jak naposled, co teda vím z doslechu, tak to bude stát za to. I kdyby na dva měsíce.

 

 
Page 3 of 13 FirstFirst 12345 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top