Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 2 of 13 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 11 to 20 of 128
  1. #11
    Quote Originally Posted by Lean View Post
    h5 je tu strasne zabugovana
    jo vsak to je jasne ze h5 nepripada v uvahu protoze ho proste nemaji , ale furt je to topik jedina moznost je IL nebo gf a mezitim bych sel vdycky radeji do gf

  2. #12
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    753
    Pro ty co chtějí ILko, je to malé vítězství a pro zbytek fandů, co chtějí GF a vejš je to plýtvání silama. FC Šroubteam chce jít do ligy a tak staví kvalitní gólmany a střelce. Můj názor je stejný (hrát čestně bez donate) tzn. žádné fauly a filmáky ve vápně apod. Jde mi čistě o férovou hru. Mě je jedno, jak si toho vendora opět nastaví. Sem tam se přídu podívat, pokecat a chci vidět už nějakou tu PKnou akci a góly bo přiště nepujdu. Netrvám na tom jak bude server vypadat a jaký bude mít vliv do budoucna. A pokuď jde přátelé o tu poezii, tak to šlo idylicky skrz mě a petláhví kozla.

  3. #13
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    38
    1)byl bych opatrný s těma velkýma zahraničníma clanama, vím že chodí hrát jen pokud dostanou vše od GM.
    2)ten celkový wipe DECu je snad jasná věc ne ? jestli ne tak nemá cenu začínat :/

  4. #14
    IE21 VIP
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Ostrava
    Posts
    115
    Quote Originally Posted by Sroubek View Post
    Celá L2 je hodně stará záležitost Jestli se bude pouštět DE18, tak na IL a tím jsem si jist. Úspěch předchozího byl v v odladěném core a skvělé stabilitě tu hodláme zopakovat.

    Déle je tu velikost celého světa, pro menší komunitu je ILko parádní. Posledně se nám povedlo 2k jestli se teď dostanem na 2,5 - 3k a není to nereálné, tak to bude stále tak akorát

    GF+ uz se dnes nedá hrát moc jinak než na CP party, v ILku to jde ještě na klasiku, takže to uspokojí dvě nemalé části komunity. Na GF si musíš na každý class udělat další char kvuli skillum po 80tce a subskillum, na IL máš
    všechny subky rovnocenné (když nepočítáš hero skilly).

    Já jen doufám, že ještě popřemýšlíte nad GF. Přece jen je vyladěná a je to mnohem větší fun jak IL, které je "dohrané" za pár týdnů.

    S těma CP máš bohužel pravdu, i když to říkám nerad Ale to neznamená, že budeš dělat server pro bandu solistů, kteří se nejsou schopni zorganizovat na žádnou akci. Max CS 1x za 14 dní a to je ještě úspěch.
    Papa Emeritus II. and his Nameless Ghouls will rule the world some day.

  5. #15
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by poiuz View Post
    1)byl bych opatrný s těma velkýma zahraničníma clanama, vím že chodí hrát jen pokud dostanou vše od GM.
    2)ten celkový wipe DECu je snad jasná věc ne ? jestli ne tak nemá cenu začínat :/
    Jasná věc? Ty chceš promazat lidem DEC, které mají na manageru, to je přeci nesmysl.
    The ideal way to contact us is directly on our FB.

  6. #16
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    38
    Quote Originally Posted by Sroubek View Post
    Jasná věc? Ty chceš promazat lidem DEC, které mají na manageru, to je přeci nesmysl.
    takže jestli to dobře chápu. jsem člověk co na tom byl hodně dobře na minulém serveru. koupil hromadu DEC, převedl je na managera. začne nový server a zustane mu to tam a bude mít neskutečnou výhodu nad ostatníma co minulej server nehráli nebo na tom nebyli tak dobře.

  7. #17
    IE21 VIP
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    199
    Quote Originally Posted by poiuz View Post
    takže jestli to dobře chápu. jsem člověk co na tom byl hodně dobře na minulém serveru. koupil hromadu DEC, převedl je na managera. začne nový server a zustane mu to tam a bude mít neskutečnou výhodu nad ostatníma co minulej server nehráli nebo na tom nebyli tak dobře.
    Neni to tak i jinde? proc by jinak byla funkce na zpetnej prevod? Jinak za me klidne smazat urcite jich ani na manageru moc nemam
    A jinak za me ikdyz je to zbytecna odpoved tak bych byl taky pro H5 ktera je taky v poho pro solo hrace

  8. #18
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    270
    Mazat DEC? Proto je tam šetřím tak dlouho? Tsssse

    - Jinak nevím o žádném GF serveru který by měl alespoň chvilkovou životnost
    - Dal bych zase staré dobré IL jako každý podzim posledních pár let...
    - Když je to tak jednoduché a rychle dohrané, tak proč celý server byl sto let za opicema když jsme sundali prvního baiuma?:/
    - Líbí se mi featura co dost IL serveru začalo využívat a to custom respawn Epic RB - AQ každý den mezi 20 - 21h , Baium co 5 dní mezi 19 - 21 h atd... že je to přizpůsobeno pro tu naší starou komunitu, která chodí do práce a je ráda, že si zajde na PVP až večer

    Snad se tu konečně vyjádří i někdo větší a né jen randomi z giranu chichi

    S láskou,

    uNi

  9. #19
    DE17 VIP
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    100
    H5 by byla hodne zajimava bohuzel ta co je tu k dispozici neni moc dobre hratelna.
    IL tu uz bylo mockrat a opravdu je pravda ze je velice rychle dohrana.
    GF by byla velice fajn zmena a je mnohem zabavnejsi a zajimavejsi. Dlouho se tu na ni i hralo a prisla mi celkem i bez bugu a odladena a to ze se GF neda solovat neni az tak pravda, da se to hrat na solo uplne v pohode CP ma jen vyhodu rychlejsi farmy, ale jinak je to uplne jedno.

    Nevim jestli je v moznostech GM tymu aby se spustily oba servery a pak by se hned videlo o ce je vetsi zajem, ale to by mohlo byt reseni, kazdej by si vybral co chce hrat (za starych dob tu bezely i 3 servery)

    PRO SROUBA: hele jen tak ze srandy hod jsem hlasovani o tom kdo by co chtel jestli GF nebo IL
    strasne moc postav

  10. #20
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by poiuz View Post
    takže jestli to dobře chápu. jsem člověk co na tom byl hodně dobře na minulém serveru. koupil hromadu DEC, převedl je na managera. začne nový server a zustane mu to tam a bude mít neskutečnou výhodu nad ostatníma co minulej server nehráli nebo na tom nebyli tak dobře.
    Hele já nevím, nepleteš si pojmy? DEC jsou za OGčka, jestli si je nakoupíš na novém serveru nebo ti něco zůstalo ze starého je snad tvoje věc. Představ si, že bys přešel k jiné bance a ta ti vymazala konto abys jel pěkně od nula? Co to je za nesmysl.
    The ideal way to contact us is directly on our FB.

 

 
Page 2 of 13 FirstFirst 123412 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top