Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 2 of 12 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 128

Hybrid View

  1. #1
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    191
    Quote Originally Posted by Dualmaster View Post
    jak psala výše moje holka Siruq, H5 je hodně zajimavé, nebyla by šance dát třeba votování a podle toho to pak zhodnotit ?
    h5 je tu strasne zabugovana

  2. #2
    Quote Originally Posted by Lean View Post
    h5 je tu strasne zabugovana
    jo vsak to je jasne ze h5 nepripada v uvahu protoze ho proste nemaji , ale furt je to topik jedina moznost je IL nebo gf a mezitim bych sel vdycky radeji do gf

  3. #3
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    27
    Já hlasuji pro GF je tam víc co dělat, hra vypadá líp a je tam větší zábava jak na IL a tady je Gracie Final v pohodě podle mě.

  4. #4
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    753
    Pro ty co chtějí ILko, je to malé vítězství a pro zbytek fandů, co chtějí GF a vejš je to plýtvání silama. FC Šroubteam chce jít do ligy a tak staví kvalitní gólmany a střelce. Můj názor je stejný (hrát čestně bez donate) tzn. žádné fauly a filmáky ve vápně apod. Jde mi čistě o férovou hru. Mě je jedno, jak si toho vendora opět nastaví. Sem tam se přídu podívat, pokecat a chci vidět už nějakou tu PKnou akci a góly bo přiště nepujdu. Netrvám na tom jak bude server vypadat a jaký bude mít vliv do budoucna. A pokuď jde přátelé o tu poezii, tak to šlo idylicky skrz mě a petláhví kozla.

  5. #5
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    38
    1)byl bych opatrný s těma velkýma zahraničníma clanama, vím že chodí hrát jen pokud dostanou vše od GM.
    2)ten celkový wipe DECu je snad jasná věc ne ? jestli ne tak nemá cenu začínat :/

  6. #6
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by poiuz View Post
    1)byl bych opatrný s těma velkýma zahraničníma clanama, vím že chodí hrát jen pokud dostanou vše od GM.
    2)ten celkový wipe DECu je snad jasná věc ne ? jestli ne tak nemá cenu začínat :/
    Jasná věc? Ty chceš promazat lidem DEC, které mají na manageru, to je přeci nesmysl.
    The ideal way to contact us is directly on our FB.

  7. #7
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    38
    Quote Originally Posted by Sroubek View Post
    Jasná věc? Ty chceš promazat lidem DEC, které mají na manageru, to je přeci nesmysl.
    takže jestli to dobře chápu. jsem člověk co na tom byl hodně dobře na minulém serveru. koupil hromadu DEC, převedl je na managera. začne nový server a zustane mu to tam a bude mít neskutečnou výhodu nad ostatníma co minulej server nehráli nebo na tom nebyli tak dobře.

  8. #8
    IE21 VIP
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    199
    Quote Originally Posted by poiuz View Post
    takže jestli to dobře chápu. jsem člověk co na tom byl hodně dobře na minulém serveru. koupil hromadu DEC, převedl je na managera. začne nový server a zustane mu to tam a bude mít neskutečnou výhodu nad ostatníma co minulej server nehráli nebo na tom nebyli tak dobře.
    Neni to tak i jinde? proc by jinak byla funkce na zpetnej prevod? Jinak za me klidne smazat urcite jich ani na manageru moc nemam
    A jinak za me ikdyz je to zbytecna odpoved tak bych byl taky pro H5 ktera je taky v poho pro solo hrace

  9. #9
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by poiuz View Post
    takže jestli to dobře chápu. jsem člověk co na tom byl hodně dobře na minulém serveru. koupil hromadu DEC, převedl je na managera. začne nový server a zustane mu to tam a bude mít neskutečnou výhodu nad ostatníma co minulej server nehráli nebo na tom nebyli tak dobře.
    Hele já nevím, nepleteš si pojmy? DEC jsou za OGčka, jestli si je nakoupíš na novém serveru nebo ti něco zůstalo ze starého je snad tvoje věc. Představ si, že bys přešel k jiné bance a ta ti vymazala konto abys jel pěkně od nula? Co to je za nesmysl.
    The ideal way to contact us is directly on our FB.

  10. #10
    Quote Originally Posted by Sroubek View Post
    Hele já nevím, nepleteš si pojmy? DEC jsou za OGčka, jestli si je nakoupíš na novém serveru nebo ti něco zůstalo ze starého je snad tvoje věc. Představ si, že bys přešel k jiné bance a ta ti vymazala konto abys jel pěkně od nula? Co to je za nesmysl.
    Ńechci kolem toho žádnej flame! Jen pro nás co už si pořádně nepomatujem jak to fungovalo, můžeš Šroubku potvrdit/vyvrátit? Situace...na minulým serveru měl někdo hodně aden, za ty nakoupil DEC, ty převed do managera na OG odkud je převede na novej server na DEC, takže bude začínat třeba(nepomatuju si už kolik tak hráči měli) s 200k DEC? Je pravda, že (pokud si dobře pomatuju) se dalo převádět třeba i na RPG, ale v dost nevýhodným poměru.
    Jinak ten příklad s bankou, chápu to, kdyby se do toho počítaly jen DEC/OG, který člověk koupil za reálný peníze, ale pokud se do toho berou i ty za adeny, tak to by potom bylo úplně stejný jako převádět equip/adeny. Díky za objasnění.
    Last edited by syslak; 19-08-2018 at 08:40.

 

 
Page 2 of 12 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top