Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 8 of 13 FirstFirst ... 678910 ... LastLast
Results 71 to 80 of 128
  1. #71
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    753
    Quote Originally Posted by SiRuQ View Post
    blbost jak chces stare chronicly s upravama tak muzes jit na klasik
    No mě o nějaké IL nejde, to tady chtějí spouštět ostatní a Šroub jim to letos opět spustí. Nejprve jsem tu loboval za GFko a to tu květnu neštěk ani pes, tak jsem to zařízl definitivně. Naposledy jsem tu asi koncem července nahodil matroš na craftce a ještě předtím jsem v Giru vyhlížel ewc na poleárnu a japonečce sem zkoušel dát homo na +9 mno a po 6 měsících bohužel poleaxa rupla, chtěl jsem si s ní na chvíli vlítnou do branded a vlačkovat, ale 1 blbej enchant rozhodl, poněvadž sem v prosinci projel přes 2mld. na War Axách a zatím můj rekord byl +15, takže sem byl štastně zklamanej když jsem odcházel. A teď budu zase zklamaně šťastnej, když mě aspoň někdo veme do akademky.

  2. #72
    Quote Originally Posted by Hora cio View Post
    No mě o nějaké IL nejde, to tady chtějí spouštět ostatní a Šroub jim to letos opět spustí. Nejprve jsem tu loboval za GFko a to tu květnu neštěk ani pes, tak jsem to zařízl definitivně. Naposledy jsem tu asi koncem července nahodil matroš na craftce a ještě předtím jsem v Giru vyhlížel ewc na poleárnu a japonečce sem zkoušel dát homo na +9 mno a po 6 měsících bohužel poleaxa rupla, chtěl jsem si s ní na chvíli vlítnou do branded a vlačkovat, ale 1 blbej enchant rozhodl, poněvadž sem v prosinci projel přes 2mld. na War Axách a zatím můj rekord byl +15, takže sem byl štastně zklamanej když jsem odcházel. A teď budu zase zklamaně šťastnej, když mě aspoň někdo veme do akademky.
    ostatni tu chteji IL ? co to tu ctu tak mozna 10%

  3. #73
    L2 bych si ještě rád poklikal, ale IL mě naprosto nebaví. Také můj názor už tolik neberte, protože bych šel hrát jedině velmi rekreačně.

    Ať pustíte cokoliv tak gl a dik za ty stary dobrý časy <3.

  4. #74
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    753
    Quote Originally Posted by SiRuQ View Post
    ostatni tu chteji IL ? co to tu ctu tak mozna 10%
    A taky tu že už z toho po letech mají plný vousy kromě dam.

  5. #75
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    753
    Quote Originally Posted by WizarDEAD View Post
    Tak dlouho, dokud vsichni nepochopi, ze treti ILko v rade je krok zpet.
    Tohle bude reálně 4. C6, C4 byla asi jedna bo dvě, dvě GF, 1 H5, takže by to chtělo spustit tu H5, aby se to dorovnalo na sudej počet.

  6. #76
    GE19 VIP
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    41
    Za mě bych nasadil staré dobré IL s featurama jako psal Kubajz. Tzn. Upravit Core + Orfen aby o ně byl zájem, vytvořit achievementy s náležitou odměnou, hned od začátku funkční PvP event... to pro tenhle rok bude stačit.
    A na další sezónu zkusit dát do funkčního stavu Interlude Final - nejlepší klient, bez debaty.

  7. #77
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    753
    Quote Originally Posted by Lean View Post
    DV a LoA bylo hodne spatny.
    Jj bez herbu, a vevnitř dutí mobi a na těch pytanech to šlo vždycky všecko uspat sleepem, ale ten droplist byl taky všude hodně špatný.

  8. #78
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    753
    Quote Originally Posted by Dualmaster View Post
    jn h5 ma mrtě top lokací, GF ma jednu a IL žádnou
    H5 už je hodně dělaná na anchorech, takže to na HB rusáci shazovali frézama, nekrama, a takovej slušnej kamaelec s RI/R záskočí i CA v invo módu. Mno a v DVčku sme lítali v Moirai setech ale mělo to při spoilu i své výhody, S rcptíky na Icarus guny padali celkem slušnědo cwh se to už nevešlo tak se něco povyházelo bokem.

  9. #79
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    191
    Quote Originally Posted by Hora cio View Post
    H5 už je hodně dělaná na anchorech, takže to na HB rusáci shazovali frézama, nekrama, a takovej slušnej kamaelec s RI/R záskočí i CA v invo módu. Mno a v DVčku sme lítali v Moirai setech ale mělo to při spoilu i své výhody, S rcptíky na Icarus guny padali celkem slušnědo cwh se to už nevešlo tak se něco povyházelo bokem.
    zerk je na H5 uplne k nicemu. koho na H5 zajimaj icarus zbrane?
    Quote Originally Posted by Calma View Post
    Interlude Final - nejlepší klient, bez debaty.
    a to v cem je to dobry? jak ti to rozsiri content na farmeni?

  10. #80
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    113
    Na H5 bych si přišel zahrát na 100% s tím že by se začlo betou a ne jak na Sinisteru, že jste lidem nabulikovali jak je to vše funkční a hratelné. Většina z nás ví jaká pak byla realita. Každopádně se potom spousta věcí opravila. Spoustu lidí však znechutilo v jakém stavu se to pustilo a odešli dříve než to začlo h5 alespoň připomínat. ILko jsem tu zkusil, je sice pravda že je máte už odladěné a dobře nastavené. Pro mě je to ale nuda, který už se doufám nezúčastním.

 

 
Page 8 of 13 FirstFirst ... 678910 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top