Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 5 of 13 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 41 to 50 of 128
  1. #41
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    753
    Quote Originally Posted by Zoltan View Post
    Podle toho co tu píší ostatní, tak je to tak 50:50 Gf IL, tak ať šroubek zadá hlasovaní, třeba na týden ať se ukáže jaký server chce většina lidí
    K čemu ti bude hlasování, když už jsou GM předem pevně rozhodnuti, co chtějí spouštět. V loni tu chtěl taky někdo hlasování co spouštět ani tomu nedošlo. Dopadlo to nakonec, že se tu na podzim opět spouštělo Ilko. Stát a mávat vlajkou, my chceme graciu/H5 proti silným tvrzením GM, že si máš udělat hafo postav po 80tce kvůli subskillům, což vede k nějaké výhodě. Bavme se tedy o nevýhodě a rozumném kompromisu, jak tu hru těmto rychlokvaškám ztížit, aby hned nemuseli být špičkami v heropříčce. Hledat v tom detaily nemá smysl, L2 je už dost ohraná kronika, že zbylý prostor pro tuhle malou komunitu bude obrovský a většina jich bude stejně sedět v giranu. Těch 3k online za posledních pár let tu taky zatím nepadlo.

  2. #42
    Jojo, asi by debata měla být spíše o nastavení serveru než o chroniclu, který stejně bude opět stejný..
    Navrhuji implementaci achievementů které jsou nyní na l2e-global..ať už denní achievement za aktivitu či např oly za účast - alespoň by ta totálně zabitá oly na IL trochu ožila..

  3. #43
    podle me by nemel rozhodovat nic bez hlasovani kdyz ma 2 funkcni chronicly

  4. #44
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    191
    Quote Originally Posted by Hora cio View Post
    proti silným tvrzením GM, že si máš udělat hafo postav po 80tce kvůli subskillům, což vede k nějaké výhodě.
    tohle sem moc nepochopil no

  5. #45
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    92
    Quote Originally Posted by Lean View Post
    tohle sem moc nepochopil no
    jó že prej máš všecky subky na ILku pohromadě

  6. #46
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    92
    Quote Originally Posted by kubajzz View Post
    Jojo, asi by debata měla být spíše o nastavení serveru než o chroniclu, který stejně bude opět stejný..
    Navrhuji implementaci achievementů které jsou nyní na l2e-global..ať už denní achievement za aktivitu či např oly za účast - alespoň by ta totálně zabitá oly na IL trochu ožila..
    debata o ratech teprve příjde, teď se tu řeší plány, jak kdo bude mít čas si sem na podzim zajít záhrát a ten půlrok by byl fajn, kdyby to tu vydrželo. Jelikož teď jsem vyhlížel jeden zahraniční server s IL, který mají přes měsíc spuštěný, za vokouknutí to tam určitě stojí a tady když GMka nejvíce vsází na zkušenost hráčů chtěli by, aby se někteří podělili zrovna když se cestou staví sem. letošní poznatky mám jen s ruskejch pts, těmto hrám mi letos trochu odzvonilo a většinou jen zhlížím videjka a věnuji se už širší tvorbě jiného žánru

  7. #47
    GE19 VIP
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Odolena Voda
    Posts
    235
    Mimo jiné jeden zahraniční server chystá rozjet server na IL a poté se přehoupne se stejnou databází do gracie final. Je dost možné, že mezi to dají ještě nějaké mezi chronikly. Jede jim beta a pouštět to mají až ke konci září. Je to model, který se už navrhoval, ale neprošel, snad kvůli tomu, že by byl problém s převodem věcí z IL na Final. Ale tomu já nerozumím, jen mi to přijde jako zajímavý nápad. Vyhovělo by se tak všem. S tím, že na IL už budou mít implementované featurky z finalu, jen nějaké.

  8. #48
    IE21 VIP
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    199
    Quote Originally Posted by WabakyCZ View Post
    Mimo jiné jeden zahraniční server chystá rozjet server na IL a poté se přehoupne se stejnou databází do gracie final. Je dost možné, že mezi to dají ještě nějaké mezi chronikly. Jede jim beta a pouštět to mají až ke konci září. Je to model, který se už navrhoval, ale neprošel, snad kvůli tomu, že by byl problém s převodem věcí z IL na Final. Ale tomu já nerozumím, jen mi to přijde jako zajímavý nápad. Vyhovělo by se tak všem. S tím, že na IL už budou mít implementované featurky z finalu, jen nějaké.
    A vydrzi tu snad dostatecna komunita do te doby nez by se to preplo? Jako nastaveni toho typu ze se to postupne prehoupne na vyssi chronic se mi libi ale nedivim se gm teamu ze by se jim nechtelo udelat IL s 2k na zacatku a pak prehazovat chronicl pro 100 lidi

  9. #49
    A co vlkastně bylo na ty H5 tak špatné? Proč mi přišlo že to byl poslední server, kde to bylo relativně vyrovnané a vydrželo dlouho hratelné a ne jen pro 100 lidí. Jasně některé věci by chtělo upravit menší komunitě (aby šel zabít Valík, Antík, velká Freya). Znám spoustu lidí, kteří vydrží hrát i třeba rok a půl když je co dělat. Na IL farmí RBčka 2-3 TOP, kdežto GF nebo H5 tyto možnosti rozšiřuje i pro ty běžnější hřáče, spoustu lidí, kteří chodí do práce lognou už jen kvůli tomu že si zajdou do laby, no a když pojede oly možná to po labě zkusej i tam . Kolikrát sem se vrátil z práce a jen lognul čumpety na farm fleky. Vše bylo plný tak sem raději šel koukat na bednu. U H5 je tolik fleků kde se dá farmit, jak pro sólo hráče, tak pro party nebo vláčkaře.

    Jasně asi ta H5 nebyla ideální, nějaký partě tam nešel farmit most ve WOA po 14 dnech na serveru tak to quitli protože to jinde šlo - to mi přijde jako dost dětinské. Prostě bych vzal H5, která tu byla, doladil detaily vybalancoval antíka a valíka, případně doladit za pochodu. Ten server opravdu žil dlouho, na RB se chodilo ve klanech a ne že si to každej soloval se svýma petama. Raději si každý pologoval pety (a to i v Ownage) než aby řekl v klanu. Todle z H5 nepamatuji.

    Já osobně vím o 10 lidech, kteří jsou spíše PVP založení než čistý farmáři a raději by buglou H5 než IL - respektive na IL ani nepudou, protože to je server o jedný, max dvou lokacích

  10. #50
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    191
    DV a LoA bylo hodne spatny.

 

 
Page 5 of 13 FirstFirst ... 34567 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top