Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    5

    Strider prestupovy q, LF party dnes 21:00

    Ahoj, ve hre se jmenuju Edit a potreboval bych pomoct s prestupem na Stridera. Sami s hutchlingem jmenem SuperB to nezvladame a uz nas nebavi umirat Dnes kolem 21h. Budeme radi, kdyz se ozve dobra duse, zduř. Edit\60lvl SpS hrda elfka z Eviny vaginy .
    Last edited by Editorka; 08-04-2018 at 18:51. Reason: Class lvl

  2. #2
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    23
    Cau, taky jsem tam u toho umíral nadšením, nakonec jsem si udělal taktiku, kdy jsem si na jedné mágovské postavě udělal macro na /target nickTěchGuardů a druhou postavu healera, které jsem dal do targetu strom a přes macro /useforce heal a /delay 30 (například) se strom healoval. Hatchingy dej utočit bez shotů, bez buffů, dej jim jen buffy na p.def, no a pak už jen zabíjíš guardy z co největší dálky pomocí mága (nějaké uspávání jak je psané na netu se mi neosvědčilo)

  3. #3
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    5
    Chci poděkovat hrdinovi TareaX, který v zemi Adénském si našel čas a za úžasnou podporu při vývinu malého dráčka SuperB. Teď je z něj luxusní limůzína velice mu chutná nejen žrádlo pro stridery, rád si pochutná i na jídle pro vlky nebo cougary.Musím přiznat, že mi až ukápla slzička, když z toho malého uzlíčku se vyžralo čínské prase. Později přidám fotoreport jak se mu daří. Lovu zdar

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top