Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 22 of 22
  1. #21
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    191
    to ze se znas v realu neznamena ze te nekdo vykrade, takovejch situace se tu uz taky resily

  2. #22
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by WRAlth View Post
    Podle mě se tímto nic nevyřešilo. Většina krádeží pochází z CP a proti tomu ochranu neuděláš, stejně si všichni to HWID rozešlou.
    Ale CP je také o lidech, pod pojmem "Constant party" si představuji něco, jako je naše CP TOXIC. Lidi, kteří se znají několik let, většina už se viděla v realu, když už se
    server chýlí ke konci, tak to utnout a udělají sraz. Tohle je CP a nehrozí riziko vykradení. I naše CP dobrala pár random lidí přes známost, ale až nejdříve po měsíci dostali první accounty, když se jim důvěřovalo.

    A co nový projekt? Něco jsem tam přečetl? Nový šrouboland? Snad už konečně budu moct jít na pvp bez dualu?
    No dle mé zkušenosti a že jsem krádeží řešil mnoho, je to zpravidla z venku nebo od lidí co už dávno nehrají. Dále nemusí mít každý z CP přístup na všechny postavy. Nevím co myslíš tím rozesláním HWID? HWID je unikátní identifikátor PC které používáš, takže pokud si to na něj lockneš, tak se tam z jiného PC nikdo nedostane ani ty ne. Já vám umožním přidat si k tomu svému i pár kamarádu aby vás logli i ze svého PC, čili zvýšení ochrany je značné. Toto musí být pochopitelně v budoucnu vyřešeno přes L2 manager, kde si to budeš moct spravovat přímo.
    The ideal way to contact us is directly on our FB.

 

 
Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top