Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 26
  1. #1
    Registered Users
    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    4

    Question Úpadek populace

    Poslední dobou si všímám, že na serveru ubývá lidí a upřímně by mne zajímalo čím to je. Pokud to tímto tempem půjde dále tak to Šroub může rovnou zabalit a hodit na to bobek, protože se je online 100 lidí a z toho 30 jdou peti, tak je to stav velice žalostný.
    Hodlá s tímto stavem vůbec někdo něco dělat? Aktivita ze strany vedení serveru je totiž nulová a chtělo by to něco podniknout, protože věřím že jsou tu lidi, kterí na tomto serveru chtějí hrát i nadále a byla by škoda aby se to tu muselo ukončit.

  2. #2
    +10 MahtionS

  3. #3
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Ostrava
    Posts
    22
    +++++++++ a vice pro tebe je to tak kamo

  4. #4
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    5
    Nehledě na to, že už se sere i na znovu-zprovoznění statistik na webu

  5. #5
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Dříve Thoron, Teď GreenRats
    Posts
    13
    Já doufal, ze ta chyba 503 ohledně maintenance je právě protože na tom někdo dělá. Jen jsem k tomu nenašel nějaké informace o plánované odstávce. To pak tedy vypadá trochu pochmurně.

  6. #6
    Administrator
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Krnov
    Posts
    667
    Quote Originally Posted by DVDpro View Post
    Já doufal, ze ta chyba 503 ohledně maintenance je právě protože na tom někdo dělá. Jen jsem k tomu nenašel nějaké informace o plánované odstávce. To pak tedy vypadá trochu pochmurně.
    Víme o tom a na opravě se pracuje.
    Check out our Instagram! Join Discord! Subscribe Youtube!

  7. #7
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    8
    Jojojo kecy prdy.....

  8. #8
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Většina z vás hraje L2 už velice dlouho, není třeba se plašit. Děje se v podstatě to samé co vždy. Není to o vedení serveru, děláme pro chod maximum. Pokud jste četli poslední článek, tak víte co chystáme. Já jsem byl teď delší dobu mimo a minulý týden jsem se k serveru pořádně nedostal. Startují nové projekty lidi i celé klany mezi nim migrují, proto bude populace kolísat. Na serveru zůstává tvrdé jádro a já si myslím, že si tu užijeme ještě dost zábavy.

    Ruku na srdce, to jaké to na serveru je je z velké části na hráčích samotných, my vám můžeme jen vytvořit dobré podmínky pro hraní. To jestli se pak lidi mezi sebou pomlátí a nebo to poquitují je již na nich.

    My pokračujeme dále v pracích na serveru. Vault by měl být zprovozněn v brzké době. V pátek se prováděla kompletní aktualizace webserveru a z těchto důvodů bude třeba několik úprav na vaultu. Já osobně se nejvíc těším na spuštění první verze TvT a testy v ostrém provozu

    Děkuji všem, kteří nám zachovávají přízeň a paří dále na Dark Elemore!!!
    The ideal way to contact us is directly on our FB.

  9. #9
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    co tak wipe a odznova? Len kus poupravit aby chlapci nemali zase vsetko za 3 dni resp. aby to nemali sami a mozno tu aj niekto ostane dlhsie...

  10. #10
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    80
    Pořád a znovu dokola jak pitomci...wipe, odznovu, nasypat prachy, divit se co se děje, málo lidí, nikdo nic nedělá....wipe, nasypat prachy......dokoladokola
    magoři

 

 
Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top