Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 10 of 10
  1. #1
    IE21 VIP
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Cheb
    Posts
    64

    Victory of Paagrio, AKA cennějši jak Valík necka

    Zdravím,

    chtěl bych se tímto topicem pozastavit nad smysluplností dropu (spíše nedropu) amuletu Victory of Paagrio. Jen tak for fun jsem si udělal OLko a při snaze dropnout tuto poslední část pro dokončení mozaiky charu, tak jsem narazil na tvrdou realitu a pochopení proč plno aktivních Olek přestalo na serveru hrát. Reálná čísla jsou že přes 30 hodin čistého času farmu na PI nepadl a co víc, tak až po teprve 30ti hodinách farmy padl teprve amulet paagrio fist, který má víc jak 2x větší šanci na drop než knížka Feline King, která dropuje každou chvíli. Mohlo by se jednat o korejský random, ale ne tehdy, když se s tímto problémem potýkají nebo potýkali všichni, kdo se pokoušeli tento nesmysl dropnout. Je tam sice nižší šance, necelých 0,9 %, ale tohle už ani neodpovídá té statistické šanci, spíš že je něco v nepořádku s tím mobem. Nezažil jsem server, kde by amuletů Victory of Paagrio bylo méně dropnutých jak Valík necek, to si myslím už stojí za pováženou, že by náročnost dokončení charů a jejich skillů měla být alespoň trochu vybalancovaná a ne že chudáci OLka a Spectral masteři (ti mají se Spectral knightem obdobné zkušenosti, ačkoliv drop šance stejná jako na Feline King) raději končí na serveru nebo změní char. Udělal se custom server s plno zjednodušeními pro ostatní, ale PI se ponechalo v rádoby offi nastavení (ačkoliv ani tak neodpovídá offi). To vážně nikoho z GM týmu netrklo, že tímhle znevýhodníte tyhle chary? Nědávno jsem šel s návrhem , aby se přidali knížky po třetím přestupu za Warrior coiny nebo DEC nebo se udělal event o tyto věci, za jedním z GM týmu (nebudu jmenovat), bylo mi odpovězeno, že by to nebylo fér... WTF ? Jako přidat píchnutí Baiuma za DEC je fér, když je to většinou jedna z největších taktických výhod klanu co ho farmí, nebo Barakiel, nebo SC 13, které by jinak museli farmit v Dymce? To vše je fér a nezasahuje do chodu hry, ale knížky na to , aby ten hráč měl svůj char kompletní, to už fér není ? To už by ovlivnilo víc hru jak ty zmíněné věci, které za DEC jdou koupit ? To je snad vtip. Už jen kvůli té hrstce farmářů co tu hraje, či trosek pvp klanů to alespoň udělejte smysluplnější, ať tu taky může běhat pár kompletních OLek a Spectral masterů a popřemýšlejte nad zvýšením dropu, nebo přidáním všech(ať je to FÉR pro všechny) knížek ze 79tky za DEC nebo Warrior Coins, protože to aby Spellbook měl větší hodnotu jak WB šperk je fakt ujeté.
    Last edited by Phyrex; 14-02-2018 at 02:10.

  2. #2
    Administrator
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Krnov
    Posts
    667
    Má odpověď byla, že o šanci podiskutujeme a jako nefér jsem ti odepisoval na to, že si chtěl účelový event o amulet/přidat to do shopu.

    Předchozí diskuze zde:
    https://forum.lineage2.cz/showthread...72-PI-drop-VoP
    Check out our Instagram! Join Discord! Subscribe Youtube!

  3. #3
    Tady se žádný úpravy dropů, přeci po startu serveru nemění, ne? Viz topic ohledně ketry/varky/paganu založený týden až dva po spuštění serveru - už tehdy by to prý byl moc velký zásah a ovlivnění hry...

  4. #4
    To stále VOPka má jen naše offline OLko a druhé OLko z Unknown?

  5. #5
    IE21 VIP
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Cheb
    Posts
    64
    Quote Originally Posted by Diaz View Post
    Má odpověď byla, že o šanci podiskutujeme a jako nefér jsem ti odepisoval na to, že si chtěl účelový event o amulet/přidat to do shopu.

    Předchozí diskuze zde:
    https://forum.lineage2.cz/showthread...72-PI-drop-VoP
    No ať uspořádáte event například o tyto věci, nebo to dáte za WC nebo za DEC, co je na tom účelové ? Myslím si že stále víc fér jak dát SC 13 za WC a nebo píchnutí Baiuma či item z Barakiela...Co je na tom nefér, že jsem se snažil vymyslet způsob jak vymítit absurditu toho, že je na serveru víc Valakasů jak OLek s VoPkem, ten amulet padl cca 4x ? Za kolik ? Skoro 5 měsíců ?

  6. #6
    IE21 VIP
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Cheb
    Posts
    64
    Nějaké aktuální info ?

  7. #7
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    54
    Phyrex ty si kus ubrečeného randoma až to hezké není jedinej kdo tu ještě spamuje forko nesmyslama si ty a pořád ti v té tvé ubohé hlavičce nedochází, že se už tady nic měnit nebude, běž ten tvůj EMO flame psát na jiná fórka, kde si údajně byl největší ze všech hrdinů očividně si byl hrdina a spamer forka, schováváš se za random nick, takže NUUUUULAAAAA
    BTW: nejsi náhodou Crit.error? to by odpovídalo dle výlevů, Shery style.... vrozená degenerace, případně nějak incestně příbuzný... možná...
    PS: DIAZ je bůh

  8. #8
    Quote Originally Posted by Killers View Post
    BTW: nejsi náhodou Crit.error?
    Myslíš si to správně.

  9. #9
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    54
    Tak to hodně vysvětluje a nevěřím ani že někdy na nějakém poradnem L2 serveru něco dokázal leda Emo pláč že mu někdo vylejva postavy na no-classu kde není schopen ani s Valikem něco sundat... chudák malá uplakana dik tazovi za rozluštění povidkare

  10. #10
    IE21 VIP
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Cheb
    Posts
    64
    Quote Originally Posted by Killers View Post
    očividně si byl hrdina a spamer forka, schováváš se za random nick
    Random nick ? tenhle nick je dostatečně známý, nejde o random, ale o 15 let trvající a využívaný nick A nevidím důvod proč bych nemohl požádat o info, když se tu psalo že se na to někdo koukne. Takže ty ubrečený výlevy máš jedině jen ty sám řekl jsi o tom doktorovi ?

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top