Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16
  1. #1
    GE20 VIP
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Kladno
    Posts
    92

    Unhappy Disconnecty u tezzy

    Čus,
    už třetí tezzu po sobě se mi stalo, že pokud nějakou dobu (stačí několik sekund) nikam nekliknu nebo něco nemačkám, přestane reagovat okno a po nějaký době disconnect...
    Bez critical erroru atp., stává se mi to občas všude, ale u tý tezzy je to dost smutný a včera např. úplně stačilo 10-15s odskočení si... Už jsem si tak nějak zvykl, jen bohužel zrovna u Tezzy i po nalogování do 30s se člověk objeví ve městě...
    Nešlo by u Tezzy udělat třeba ten 5 min prostor pro log-in zpět jako je to u ostatních wb?

    Dík...

  2. #2
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    191
    nebude ten problem jen u tebe?

  3. #3
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    413
    n... ty disconnecty se stavaj hodne lidem.. i me

  4. #4
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    34
    Na par sec šel jsi afk na 10 min a pak se Diviš ze ti to padlo

  5. #5
    GE20 VIP
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Kladno
    Posts
    92
    Na víc jak 15s fakt ne, šel jsem pro lednice pro pivo a mam jí od sebe cca 3-4m a rychle běžel zpět

    Děje se mi to víceméně všude, ale 70-80% šanci na nenápadnej disconnect při delší neaktivitě (hra nevyhodí disconnect hned ale nereaguje a disconnected napíše až když začnu klikat všude možně, skilly atp.) mám víceméně kdekoliv, ale čim větší aktivita je kolem mě, tim větší šance (toi, cata - hafo mobů ; Giran námko - milion lidí)...

    Zezačátku serveru když jsem pouštěl v Giranu crafta bez offtradu jsem ho musel co 15 minut kontrolovat zda je naživu - bylo to tak 50/50, pokud jsem zapomněl delší dobu (1+h) byl v disconnectu vždy...

    Nepsal bych to sem, kdyby jsem nevěděl, že se to děje spoustě lidí v clanu... Nepoužívám žádnej speciální systém kromě barevných hlášek a zoomu (který jsem už prostřídal minimálně troje)...

    Zlepšilo se to až když se z 1,5k online na serveru stalo 700 online... Teď se to děje kromě na RB checkerech v ToI opravdu náhodně - kromě té Frintezzy... Nikde na žádném jiném serveru ani v jiné hře se mi nic podobného neděje. Net si myslím, že mám slušnej


  6. #6
    L2 GM
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Vrskmaň
    Posts
    29
    Zdravim
    napadlo mě tak při pročítání, že bude problém jinde než u nás. Napiš jsem rovnou konfi PC a zkontroluj si jestli se ti přesně po nějakych 15 min nedostává počítač do jakéhosi režimu.
    Vzhledem k tomu, že třeba já sedím v Giru a jedu třeba pryč ještě mi to nedisconectlo, nebo alespoň ne do 15 min, občas se to stane třeba po 2h (a to ještě nevím jestli mi jen nespadlo spojení s wifi), což mě přivádí k další myšlence .

    S pozdravem Charlie

  7. #7
    GE20 VIP
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Kladno
    Posts
    92
    Neni to přesně danejch 15 min to jsem jen tak plácnul, že pokud jsem cca každejch 15 min nezkontroloval okna a neudělal na nich nějakou aktivitu, tak se mi to dělo. Není v tom žádná pravidelnost a poslední dobou (s masivním úbytkem online lidí na serveru) se mi to už děje minimálně. Pár dní zpět jsem 3 dny nechával zapnutý pc vč. nalogovanejch +- 20 oken a vždycky spadli tak max 2-3.

    Ale to je asi fuk, spíš mi šlo o to, že na antíkovi, valíkovi atp. je to fuk, tak stačí se do 5 min lognout a můžu pokračovat, u tezzy je člověk ihned v goddardu...
    Last edited by JaMiskater; 07-02-2018 at 02:35.

  8. #8
    Co sa tyka tych disconnectov. Ja osobne viem o dalsich 3 ludoch, ktori mi podobny problem hlasili. Samozrejme ako to uz byva, nikto v teame nehlasil podobny problem a mne osobne nespadla konektivita na server aj par dni, ked sme to skusali.

    Problem je jednoznacne niekde u teba, respektive to moze byt aj na ceste od teba ku nam na server (routovanie).

    Viem ze niektore dnesne sietove karty hlavne v notebookoch (porovnavam s mojim PC, ktory nie je najnovsi) maju koli setreniu energie kadejake konfigy, ktore znizuju vykon sietovej karty za roznych okolnosti - toto moze sposobit, ze ked nie si aktivne na PC, tak tie pakety nelietaju tak ako by mali a tym padom dostanes disconnect.

    Druha moznost je, ze tvoj ISP nema dobre routovanie ku nam do datacentra a stracaju sa ti pakety. Toto by sa dalo vyriesit/odskusat ze sa budes skusat pripajat ku nam cez nejaku VPN (zmeni sa ti routovanie ku nam)
    Viac asi poradit neviem.

    Ten cas na relog u tezzy tu uz bol navrhnuty v minulosti, museli by sme vsak zanalyzovat ake by to malo dosledky a prebrat to v teame.

  9. #9
    GE20 VIP
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Kladno
    Posts
    92
    Důsledky asi žádný nebo minimálně stejný jako všechny ostatní WB, který ten limit mají...
    Dnes opět tezza, sice ne disconnect, ale jeden člověk co měl 6 oken dostal v půlce crit error na 4 z nich (při animačce) - hned půl party v <> ...
    Při tom počtu lidí je dost citelná ztráta i např. 1 destro nebo bish...

  10. #10
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    191
    strasnej problem to lognout zpatky no to je uplakanku

 

 
Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top