Co sa tyka tych disconnectov. Ja osobne viem o dalsich 3 ludoch, ktori mi podobny problem hlasili. Samozrejme ako to uz byva, nikto v teame nehlasil podobny problem a mne osobne nespadla konektivita na server aj par dni, ked sme to skusali.

Problem je jednoznacne niekde u teba, respektive to moze byt aj na ceste od teba ku nam na server (routovanie).

Viem ze niektore dnesne sietove karty hlavne v notebookoch (porovnavam s mojim PC, ktory nie je najnovsi) maju koli setreniu energie kadejake konfigy, ktore znizuju vykon sietovej karty za roznych okolnosti - toto moze sposobit, ze ked nie si aktivne na PC, tak tie pakety nelietaju tak ako by mali a tym padom dostanes disconnect.

Druha moznost je, ze tvoj ISP nema dobre routovanie ku nam do datacentra a stracaju sa ti pakety. Toto by sa dalo vyriesit/odskusat ze sa budes skusat pripajat ku nam cez nejaku VPN (zmeni sa ti routovanie ku nam)
Viac asi poradit neviem.

Ten cas na relog u tezzy tu uz bol navrhnuty v minulosti, museli by sme vsak zanalyzovat ake by to malo dosledky a prebrat to v teame.