Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 28 of 28
  1. #21
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    174
    Opravdu si myslíte, že GM tu nastavují server tendenčně pro někoho? Že si něco ani neověří a rozhodnou něco na základě sympatií nebo si prostě hodí mincí? Inu to by bylo divné, speciálně když k vám má Diaz výrazně blíže, než k nám. Já si zase myslím, že vzali podměty a otestovali si to a na základě toho se rozhodli s tím něco/nedělat. K tomu, si myslím, došlo včera, vzhledem k tomu, že byl Diaz online a neprováděl svoji obvyklou Giran rutinu.

    Nach nebugoval nikdy sjíždění AQ ani Zakena, guardy při sjíždění korektně vyndáváme. Pokud máš na mysli, probugovávání guardů, tak to u Zakena opravdu Nach neovlivní, a pokud vím, trestá to tam všechny stejně. Náprava by nebyla od věci. Můžeš to reportnout, případně stejně jako vše ostatní co se ti nezdá?

    Nechápu tento brek, nebyli jste to vy, kdo hlásal, když se řešili BSOEčka, že bugy třeba odstraňovat, nebo tu nebudete hrát? Cizmarik pokud si vzpomínám z toho udělal nejvíc aféru...

  2. #22
    Quote Originally Posted by Diaz View Post
    45. The monsters below will no longer be affected by skills such as Dance of Shadow, Stealth, and Silent Move, and effects such as Lethal Strike and effects that forcefully change the targets.
    Monsters related to a siege, clan hall, and quest, raid monsters (followers included), and boss monsters (followers included).

    http://legacy.lineage2.com/news/chronicle5_04.html
    To se furt nebavíme Diaz o tomhle problému, ty pořád vůbec netušíš co tu řešíme... Řešíš jinou věc, sice správnou, ale mimo to co měl nach na mysli
    RalfOfNecro
    -------------------------------------------------------------------

  3. #23
    Administrator
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Krnov
    Posts
    667
    Quote Originally Posted by Wivien View Post
    To se furt nebavíme Diaz o tomhle problému, ty pořád vůbec netušíš co tu řešíme... Řešíš jinou věc, sice správnou, ale mimo to co měl nach na mysli
    Chtěli jste zdroj, nebo jsem četl špatně?
    Last edited by Diaz; 06-02-2018 at 14:54.
    Check out our Instagram! Join Discord! Subscribe Youtube!

  4. #24
    Quote Originally Posted by Diaz View Post
    Chtěli jste zdroj, nebo jsem četl špatně?
    Tak jinak, řešíš pořád jinou věc, s tím shadowem tam je to jinak než ty si myslíš. Pokud opravdu chceš vědět, jak to tam je, tak mi napiš. A pokud chceš fixovat tohle co píšeš, tak prosím pro všechny ,,monstra" a bosse, jak se to psané ve tvém odkazu. Ale prvotně si nech vysvětlit o co tu vůbec jde
    RalfOfNecro
    -------------------------------------------------------------------

  5. #25
    Administrator
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Krnov
    Posts
    667
    Quote Originally Posted by Wivien View Post
    Tak jinak, řešíš pořád jinou věc, s tím shadowem tam je to jinak než ty si myslíš. Pokud opravdu chceš vědět, jak to tam je, tak mi napiš. A pokud chceš fixovat tohle co píšeš, tak prosím pro všechny ,,monstra" a bosse, jak se to psané ve tvém odkazu. Ale prvotně si nech vysvětlit o co tu vůbec jde
    Já jsem nepsal že něco řeším, jen jsem oznámil že fix bude při dalším restartu. Za vývoj a tento fix je zodpovědný Teclis, takže otázky a to jak to má být směřuj spíš na něj.
    Check out our Instagram! Join Discord! Subscribe Youtube!

  6. #26
    Quote Originally Posted by Diaz View Post
    Já jsem nepsal že něco řeším, jen jsem oznámil že fix bude při dalším restartu. Za vývoj a tento fix je zodpovědný Teclis, takže otázky a to jak to má být směřuj spíš na něj.
    V tom případě bych byl rád, kdyby se ozval on
    RalfOfNecro
    -------------------------------------------------------------------

  7. #27
    Premazany OT.
    Takze aby som uviedol veci na pravu mieru.
    Quote Originally Posted by Nachrade View Post
    Bugreport
    Ten report nehovori uplne presne o probleme, ktory tam skutocne je. Avsak na zaklade Nachovho reportu sme spravili testy a nasli problem.
    Co sa toho Fearu tyka - tu problem nie je - skill nerozlisuje ci ma postava shadow, alebo nema. Je to plosny skill ktory posobi na vsetky chary v danom rangi. Ma nejaky landrate, a to ze na niektore chary neprejde, je otazka rezistov kazdeho jedneho charu voci fearu.
    Antikov stun nefunguje rovnako - neda sa rezistnut na zaklade toho aky ma dany char resist voci stunu. Da sa rezistnut len cez urcite skilly, ktore davaju rezist voci debuffom ako takym.

    Problem ktory sme nasli suvisi s aggrovanim sa antika na postavy, ktore maju shadow za urcitych specialnych okolnosti. Tu sa jedna o jednoznacnu chybu, pretoze antik ma utocit na kazdeho, kto je v jeho jaskyni, bez ohladu na to ci ma/nema shadow (ako je aj uvedene v Diazovom odkaze), a za normalnych okolnosti to tak aj tak robi. Len za urcitych specialnych okolnosti nie.
    Tento problem bude fixnuty.


    Quote Originally Posted by Wivien View Post
    Tak jinak, řešíš pořád jinou věc, s tím shadowem tam je to jinak než ty si myslíš. Pokud opravdu chceš vědět, jak to tam je, tak mi napiš. A pokud chceš fixovat tohle co píšeš, tak prosím pro všechny ,,monstra" a bosse, jak se to psané ve tvém odkazu. Ale prvotně si nech vysvětlit o co tu vůbec jde
    Ano, bude to fixnute pre vsetky WB a ich minionov, ktorych sa to tyka.


    K sucasnej situacii. Ano, forum momentalne tak nesledujem, pretoze som v Januari mal len velmi malo casu a do toho je tu este Sroubkova docasna nedostupnost. To vsak neznamena, ze nevieme co sa deje. Vzdy ked je nieco, co vyzaduje nejaky zasah, pripadne nasu pozornost, tak nas na to Diaz alebo Charlie upozorni a riesime to.
    Last edited by Teclis; 07-02-2018 at 10:01.

  8. #28
    Quote Originally Posted by Teclis View Post
    Premazany OT.
    Takze aby som uviedol veci na pravu mieru.

    Ten report nehovori uplne presne o probleme, ktory tam skutocne je. Avsak na zaklade Nachovho reportu sme spravili testy a nasli problem.
    Co sa toho Fearu tyka - tu problem nie je - skill nerozlisuje ci ma postava shadow, alebo nema. Je to plosny skill ktory posobi na vsetky chary v danom rangi. Ma nejaky landrate, a to ze na niektore chary neprejde, je otazka rezistov kazdeho jedneho charu voci fearu.
    Antikov stun nefunguje rovnako - neda sa rezistnut na zaklade toho aky ma dany char resist voci stunu. Da sa rezistnut len cez urcite skilly, ktore davaju rezist voci debuffom ako takym.
    Opravdu to je, že přes Shadow automaticky vidí všechny v jeskyni?

    Co se toho fearu týče, tak je to trošku kontraproduktivní, protože když jsme na antíkovi byli v 4 partách a neměli shadow, tak jsem na bishovi (Antík, tezza, baium, zaken) dostával fear, stun, paru prakticky furt.
    Zkoušel jsem podle tohohle videa zkoušet Antíka solo na minulém serveru a kromě stunu jsem nedostal nic (Tezza, zaken, antík, baium, aq). Takže resisty jsem měl skoro stejný.

 

 
Page 3 of 3 FirstFirst 123

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top