Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 28
  1. #1
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    174

    Shadow exploit Antharas (Valakas)

    U Antharase lze použít a je zneužíván shadow dance.
    Parta na shadowu nedostává feary, pouze stun. Po resnutí jsou chary antharasovi neviditelné, support na shadowu je pro antharase neviditelný.

    Pravděpodobně to bude fungovat i u Valakase.

    Prosím o nápravu - znemožnění.

    Princip lze cca vidět tady na tomto videu od rusáků:
    https://www.youtube.com/watch?v=1VBln7PiaaU

    Provedení zdejšího klanu unknown pak tady:

  2. #2
    kde mas dukaz o tom ze je to bug? Kdyz zadas napravu ?

  3. #3
    Hele ty wanabe TOP CL na mrtvém serveru, o žádný bug se nejedná, pokud ano najdi mi to v pravidlech, je to využití hry jako takové. Shadow tam není ani z jednoho důvodu co ty tu popisuješ, antharas do shadowu skilluje uplně normálně. Dává feary, stuny, dmg cokoli. To že nedostáváme feary jako tvoji randomové znamená, že na těch destrech asi ty antíky už máme ne. Tvoji borci na tom antíkovi byli před námi, ale nikdy jsem neviděl nic horšího než hrát THUNGDILA za bishopa...
    Antík přes shadow vidět nemá, btw já na tom screenu vlastně ani shadow nevidím, tohle může být úprava mého systému na všechny postavy
    Tady se můžeš pokochat jak owní tvoji borci, doufám že už sis ten dlvl doexpil.

    Dokonce mi jich bylo tak líto, že jsem jim chtěl pomoct, na čež mi pak i parta přišla, ale bylo to beznadějný. Prostě jsi prohrál

    //edit: Když plošní, plošní ti všechny chary. Ještě mi ty atomovej inženýre vysvětli, jak je možné že ho nemám na monumentu, když tam wivien byla, dokonce v zabíjecí partě. Taky bug?
    Last edited by Wivien; 02-02-2018 at 18:42.
    RalfOfNecro
    -------------------------------------------------------------------

  4. #4
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    174
    Quote Originally Posted by Wivien
    Hele ty wanabe TOP CL na mrtvém serveru
    Ahoj, ahoj. Jak to jde tobě top cl na serveru hned po mě. Dobře? A co na to ganja?

    Quote Originally Posted by Wivien
    o žádný bug se nejedná, pokud ano najdi mi to v pravidlech, je to využití hry jako takové. Shadow tam není ani z jednoho důvodu co ty tu popisuješ, antharas do shadowu skilluje uplně normálně. Dává feary, stuny, dmg cokoli.
    Quote Originally Posted by Wivien
    Hráč nesmí využívat bugy nebo exploity.
    Dříve tu bývalo normální využití hry bash na antíka, shadow na csku, nezapomeňme na poměrně nedávné kitování valakase z cliffu. Prosím podej zde relevantní názor, důkaz, odkaz. Svoje vnitřní pocity a emoce si můžeme ventilovat v žumpa sekci. Jak já to vidím antharas je absolutně netečný k charům pod shadowem, kteří neengagnou přímo sjíždění, takže je možné se dokola resovat etc. Pokud je tomu jinak, určitě bude v logu vidět, že váš support měl úměrný počet smrtí vaším destrům a ne nulový/téměř nulový.

    Quote Originally Posted by Wivien
    To že nedostáváme feary jako tvoji randomové znamená, že na těch destrech asi ty antíky už máme ne.
    Přítomnost eazyho a kana v tomto topicu mi měla napovědět, že to bude plné flamu. Prosím tuto poznámku nechápu, když OW má k dispozici od všech typů WB šperků více kusů (často mnoho násobně), než vy.

    Quote Originally Posted by Wivien
    Tvoji borci na tom antíkovi byli před námi, ale nikdy jsem neviděl nic horšího než hrát THUNGDILA za bishopa...
    Ano v brzkou ranní hodinu se pokusili o sjetí a selhali, za to naprosto legit způsobem. Na OW si můžeš zkoušet házet blacko jak chceš, ale nikdy jsme neexpolitovali WB a nikdy k tomu nepřistoupíme, i kdyby to znamenalo, že to sjedou enemy.

    Quote Originally Posted by Wivien
    Antík přes shadow vidět nemá, btw já na tom screenu vlastně ani shadow nevidím, tohle může být úprava mého systému na všechny postavy Když plošní, plošní ti všechny chary.
    Netřeba fabulací o úpravách clientu. Pokud tam shadowy lítali budou jistě v logu.

    Quote Originally Posted by Wivien
    Když plošní, plošní ti všechny chary.
    Ještě mi řekni, když plošní a vyplošní ti destra a suport stojí opodál na shadowu, tak antík udělá co? Netřeba odpovědi, je ve videu.

  5. #5
    I kdybys měl pravdu, jakože nemáš. Od ,,exploitu" antíka proběhl už další restart, je to týden, blíží se další spawn antíka a nikdo z GM teamu se k tomuto vláku nevyjádřil. To mě vede k názoru že jim to je úplně jedno Tady máš ukázkový příklad toho, jak to fungovat nemá
    RalfOfNecro
    -------------------------------------------------------------------

  6. #6
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    191
    nechapu proc se tu Nach rozciluje, evidentne tohle zadny vyuzivani exploitu neni, protoze jinak by se tu davno nejaky GM vyjadrilo, viz Diaz ktery je tu na foru aktivni a ani on s tim nema zadny problem.

  7. #7
    Quote Originally Posted by Lean View Post
    nechapu proc se tu Nach rozciluje, evidentne tohle zadny vyuzivani exploitu neni, protoze jinak by se tu davno nejaky GM vyjadrilo, viz Diaz ktery je tu na foru aktivni a ani on s tim nema zadny problem.
    Fungovalo to na všech ILkach, všude a vždycky. On je jen zhrzený, že nebyl první kdo s tímhle přišel
    RalfOfNecro
    -------------------------------------------------------------------

  8. #8
    Administrator
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Krnov
    Posts
    667
    Fix bude nasazen při následujícím restartu.

    - promazán offtopic
    Check out our Instagram! Join Discord! Subscribe Youtube!

  9. #9
    Quote Originally Posted by Diaz View Post
    Fix bude nasazen při následujícím restartu.

    - promazán offtopic
    FIX? Chceš mi říct, že mu zase dáte za pravdu, přesto že to tak nemá být?
    RalfOfNecro
    -------------------------------------------------------------------

  10. #10
    Rád bych se též dozvěděl, kde jsou získány podklady, že tohle je bug. Funguje to na všech IL a nikde není informace o tom, že to tak nemá být. Pouze jde zase jen o tendenční zasahování do hry na požádání NACHA(budeme dělat, že co řekne je pravda). Myslím, že by se zcela hodilo napsat Retail server by NACH

 

 
Page 1 of 3 123 LastLast

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top