Quote Originally Posted by Wivien
Hele ty wanabe TOP CL na mrtvém serveru
Ahoj, ahoj. Jak to jde tobě top cl na serveru hned po mě. Dobře? A co na to ganja?

Quote Originally Posted by Wivien
o žádný bug se nejedná, pokud ano najdi mi to v pravidlech, je to využití hry jako takové. Shadow tam není ani z jednoho důvodu co ty tu popisuješ, antharas do shadowu skilluje uplně normálně. Dává feary, stuny, dmg cokoli.
Quote Originally Posted by Wivien
Hráč nesmí využívat bugy nebo exploity.
Dříve tu bývalo normální využití hry bash na antíka, shadow na csku, nezapomeňme na poměrně nedávné kitování valakase z cliffu. Prosím podej zde relevantní názor, důkaz, odkaz. Svoje vnitřní pocity a emoce si můžeme ventilovat v žumpa sekci. Jak já to vidím antharas je absolutně netečný k charům pod shadowem, kteří neengagnou přímo sjíždění, takže je možné se dokola resovat etc. Pokud je tomu jinak, určitě bude v logu vidět, že váš support měl úměrný počet smrtí vaším destrům a ne nulový/téměř nulový.

Quote Originally Posted by Wivien
To že nedostáváme feary jako tvoji randomové znamená, že na těch destrech asi ty antíky už máme ne.
Přítomnost eazyho a kana v tomto topicu mi měla napovědět, že to bude plné flamu. Prosím tuto poznámku nechápu, když OW má k dispozici od všech typů WB šperků více kusů (často mnoho násobně), než vy.

Quote Originally Posted by Wivien
Tvoji borci na tom antíkovi byli před námi, ale nikdy jsem neviděl nic horšího než hrát THUNGDILA za bishopa...
Ano v brzkou ranní hodinu se pokusili o sjetí a selhali, za to naprosto legit způsobem. Na OW si můžeš zkoušet házet blacko jak chceš, ale nikdy jsme neexpolitovali WB a nikdy k tomu nepřistoupíme, i kdyby to znamenalo, že to sjedou enemy.

Quote Originally Posted by Wivien
Antík přes shadow vidět nemá, btw já na tom screenu vlastně ani shadow nevidím, tohle může být úprava mého systému na všechny postavy Když plošní, plošní ti všechny chary.
Netřeba fabulací o úpravách clientu. Pokud tam shadowy lítali budou jistě v logu.

Quote Originally Posted by Wivien
Když plošní, plošní ti všechny chary.
Ještě mi řekni, když plošní a vyplošní ti destra a suport stojí opodál na shadowu, tak antík udělá co? Netřeba odpovědi, je ve videu.