Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15

Thread: Olly + Strider

  1. #1
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    4

    Oly + Strider

    Zdravím
    Dneska a i včera jsem kontaktoval GM ohledně olympiády. A dnes jsem si koupil stridera s tím že budu v klídku vláčkovat.
    1.Téma Olympiáda
    Server už nějakou dobu běží a i sami GM chtějí aby na oly chodilo víc lidí a byla pro ně atraktivnější ..
    Nechápu pak , proč na tomhle serveru si každý může celou oly nalogovat sám.. Podle mě, je daleko lepší pro zkvalitnění olympiády, kdyby jeden člověk mohl lognout jenom jedno okno a bude hrát jenom za sebe popř.mu pomůže k nalití klan nebo ostatní hráči. Na co je olympiáda kde si jeden člověk sám udělá celou klasovku nebo si pologuje většinu charů na open.

    2.Téma STRIDER
    Hraju L2 už hafec dlouho. Hlavně interlude. Nikde jsem nezažil , že by při nasednutí na stridera spadnuly D/S nebo vůbec nějaký buff. A to samé při sesednutí. Je to kravina. To potom je ten strider jenom na ozdobu. A jsou to za něj vyhozené peníze. Je naprosto k ničemu. Jen na rychlý přesun. Máte v plánu s tím něco dělat nebo to takhle zůstane.

    Každopádně to nemyslím ve zlém.. Jen bych rád dostal vyjádření
    Last edited by Dengy; 24-01-2018 at 10:47.

  2. #2
    L2 GM
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Vrskmaň
    Posts
    29
    Zdravim,
    k prvnímu tématu: už to tu párkrát padlo a probírali jsme něco ohledně toho, pokud bychom se rozhodl udělat další kroky s oly včas bychom vás o tom informovali, jak víš v nedávné době jsme něco změnily tak necháme chvilku abychom viděli jak si to sedne.

    k druhému tématu: Je to jen čistě můj názor, D/S jsou na 2 minuty pokud se nepletu, řekni mi jaká je výhoda naskočit na stridera s D/S a nejpozději je za 2 min zas nemít. přijde mi to dost irelevantní, Třeba se pletu ale mohl by jsi mi napsat jaka nevýhoda nebo cokoliv ti z toho plyne?

    Též to nemyslím ve zlém

    s pozdravem Charlie

  3. #3
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    23
    Tak mě napadá hned jedna nevýhoda. Nezkoušel jsem to, ale jestli D/S padnou po naskočení/seskočení ze stridera, tak v případě, že na něj naskočíš, potáhneš na striderovi celé Cata, a posledních 30s D/S máš v plánu vymlátit ten vlak, tak je to hodně velká nevýhoda.

    Jak říkám, nezkoušel jsem to, ale logicky mě nenapadá žádný důvod, proč by měly D/S padnout v kombinaci se striderem. Pak je opravdu jen na rychlý přesun. Ale měl by mít větší využití.

  4. #4
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    4
    Quote Originally Posted by Charlie View Post
    Zdravim,
    k prvnímu tématu: už to tu párkrát padlo a probírali jsme něco ohledně toho, pokud bychom se rozhodl udělat další kroky s oly včas bychom vás o tom informovali, jak víš v nedávné době jsme něco změnily tak necháme chvilku abychom viděli jak si to sedne.

    k druhému tématu: Je to jen čistě můj názor, D/S jsou na 2 minuty pokud se nepletu, řekni mi jaká je výhoda naskočit na stridera s D/S a nejpozději je za 2 min zas nemít. přijde mi to dost irelevantní, Třeba se pletu ale mohl by jsi mi napsat jaka nevýhoda nebo cokoliv ti z toho plyne?

    Též to nemyslím ve zlém

    s pozdravem Charlie
    Tak za mě je teď na oly zbytečná když vím že Hero je dané už dávno dopředu. Vyhrává ten kdo si logne víc postav.

    A výhoda mít a nemít D/S na striderovi? Nikdy jsi asi nehrál za destra vid nebo za něco co používá pole :-)

    nasednu na něj hodím si D/S za minutu a půl si natahnu co potrebuju.. A důležitá věc je seskocit a mít D/S nahodit se a pak si třeba něco dohodit ale když už do toho vlaku mlátíš, moby se neurvou na support.
    A teď když ti to spadne při sesednuti.. Musís si znovu nahodit renewal a všechno co potřebuješ než do toho začneš mlátit a co udělají moby??? Urvou se hned při prvním songu na support..
    HH kecám.. Ani si nic nahodit nestihneš. Jsi mrtvej během 2 sekund protože nic nemáš.. A potom celá parta

    Proste je to špatně nastavené.. A strider je tu k ničemu.. Maximálně k cestování

    Souhlasím s příspěvkem nademnou
    Last edited by Dengy; 24-01-2018 at 10:50.

  5. #5
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1
    Zdravím
    Ja rozumiem prečo, ale pre ludí ktorý sa chcú zabaviť aj na oly poprípade byt hero je to celé zle. Samozrejme že rešpektujem hráčov ktorý sedia cele dni doma a otvoria si 9-okien na oly aby sa naliali, ale pre ostatných ktorý sa prídu zabaviť stráca celá oly význam. Po čase aj server, lebo nieje o čom Ja pracujem a určite aj mnoho ostatných hráčov. Určite si nebudem vytvárať 9 postáv nobles aby som bol hero, došiel som sem aby som sa zabavil.
    Nič vzlom

  6. #6
    IE21 VIP
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Cheb
    Posts
    64
    Souhlasím s tím STRIDERem... mohli by jste to opravit ?

  7. #7
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    75
    Quote Originally Posted by Charlie View Post
    Zdravim,
    jak víš v nedávné době jsme něco změnily
    hrajes si na horacia? (tez to nemyslim zle, jen je mi blivno.)

    jinak moje zkusenost se striderm je, ze to takhle nastavene je na vice serverech i vyssich chroniclech. netusim jak to ma byt na offiku. vezmi si ze ani swsko nemuze songovat na striderovi, dykar pouzit dash atd... jo, a kdyz nahodis zeli/frezu/guts na striderovi a slezes tak ti taky zmizne :-)

    s oly souhlas, ale to se vedelo uz od startu serveru...

  8. #8
    L2 GM
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Vrskmaň
    Posts
    29
    Moje odpověď zůstává

    A ano omlouvám se, má tam být měkké, jsme všichni muži !!! ale jednou to ulítne prostě

    S pozdravem Charlie

  9. #9
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    191
    Proč vy měly být d/s jen na 2 minuty?

  10. #10
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    13
    Asi proto, že tu nejsi na nějakým custom PVP serveru?

 

 
Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top