Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 15 of 15

Thread: Olly + Strider

  1. #11
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    4
    Neřešte pičoviny.. Nezajímá mě jak dlouho jsou d/s.. To funguje normálně.. Ani že někdo napíše špatné i nebo y.. Zajímá mě jestli by s tím nešlo něco udělat.. Nastavit to tak jako na většině serverech že D/S drží jak pri nasednuti tak sesednuti že stridera.
    A ta oly je z mého pohledu taky podivná takže jestli ne v plánu s tím něco udělat?

  2. #12
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    23
    Quote Originally Posted by Dengy View Post
    Neřešte pičoviny.. Nezajímá mě jak dlouho jsou d/s.. To funguje normálně.. Ani že někdo napíše špatné i nebo y.. Zajímá mě jestli by s tím nešlo něco udělat.. Nastavit to tak jako na většině serverech že D/S drží jak pri nasednuti tak sesednuti že stridera.
    A ta oly je z mého pohledu taky podivná takže jestli ne v plánu s tím něco udělat?
    +1

  3. #13
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    191
    Quote Originally Posted by TheBacon View Post
    Asi proto, že tu nejsi na nějakým custom PVP serveru?
    Až budeš rozumět enchantovani skillu tak přijď. Do té doby se vůbec nevyjadruj

  4. #14
    Quote Originally Posted by Dengy View Post
    2.Téma STRIDER
    Hraju L2 už hafec dlouho. Hlavně interlude. Nikde jsem nezažil , že by při nasednutí na stridera spadnuly D/S nebo vůbec nějaký buff. A to samé při sesednutí. Je to kravina. To potom je ten strider jenom na ozdobu. A jsou to za něj vyhozené peníze. Je naprosto k ničemu. Jen na rychlý přesun. Máte v plánu s tím něco dělat nebo to takhle zůstane.
    Tak ako to u nas funguje je standardne chovanie na l2off platforme. Strider je hlavne na rychle presuny, pretoze ked nanho nasadnes, zvysi sa ti speed. V kazdom pripade nic nebrani inemu charu tahat moby na striderovi a zabit ich druhym charom.

    Pokial ako tvrdis je to zle nastavene, tak poprosim o nejaky zdroj ze to tak nema byt.

    K teme oly: Nemyslime si ze obmedzovanim logovania okien na oly dosiahneme zvysenie atraktivity pre ostatnych, prave naopak. Ak zacneme obmedzovat logovanie na oly podla IP/prislusnosti k klanu/aliancii tak prave brutalne zvyhodnime vacsie klany pred jednotlivcami, pretoze klany sa budu moct naliat a jednotlivci nie. Na classke pri prehre prichadzas o 1/3 bodov, takze ti realne staci daneho cloveka par krat chytit na classke a porazit ho, aby si mu zobral kvantum bodov a pripravil ho o hera.
    Last edited by Teclis; 25-01-2018 at 16:34.

  5. #15
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    47
    o tej oly pisal Logy... spravte si to na 2 dni za tyzden > sobota + nedela napr. v case od 18:00 - 20:00

 

 
Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top