Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 10 of 15

Thread: Olly + Strider

Hybrid View

  1. #1
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    4
    Quote Originally Posted by Charlie View Post
    Zdravim,
    k prvnímu tématu: už to tu párkrát padlo a probírali jsme něco ohledně toho, pokud bychom se rozhodl udělat další kroky s oly včas bychom vás o tom informovali, jak víš v nedávné době jsme něco změnily tak necháme chvilku abychom viděli jak si to sedne.

    k druhému tématu: Je to jen čistě můj názor, D/S jsou na 2 minuty pokud se nepletu, řekni mi jaká je výhoda naskočit na stridera s D/S a nejpozději je za 2 min zas nemít. přijde mi to dost irelevantní, Třeba se pletu ale mohl by jsi mi napsat jaka nevýhoda nebo cokoliv ti z toho plyne?

    Též to nemyslím ve zlém

    s pozdravem Charlie
    Tak za mě je teď na oly zbytečná když vím že Hero je dané už dávno dopředu. Vyhrává ten kdo si logne víc postav.

    A výhoda mít a nemít D/S na striderovi? Nikdy jsi asi nehrál za destra vid nebo za něco co používá pole :-)

    nasednu na něj hodím si D/S za minutu a půl si natahnu co potrebuju.. A důležitá věc je seskocit a mít D/S nahodit se a pak si třeba něco dohodit ale když už do toho vlaku mlátíš, moby se neurvou na support.
    A teď když ti to spadne při sesednuti.. Musís si znovu nahodit renewal a všechno co potřebuješ než do toho začneš mlátit a co udělají moby??? Urvou se hned při prvním songu na support..
    HH kecám.. Ani si nic nahodit nestihneš. Jsi mrtvej během 2 sekund protože nic nemáš.. A potom celá parta

    Proste je to špatně nastavené.. A strider je tu k ničemu.. Maximálně k cestování

    Souhlasím s příspěvkem nademnou
    Last edited by Dengy; 24-01-2018 at 09:50.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top