Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 9 of 9
  1. #1
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731

    Olympiáda a toogle AntiBuff

    Vážení hráči a hráčky,


    vítám vás v novém roce 2018. Server Dark Elmore oslavil 29.12.2017 třetí měsíc od startu Serveru se daří skvěle. Na server díky vote přicházejí další nováčci ze zahraničí, ale i z ČR/SR, což nás moc těší. Prosíme všechny hráče, votujte každý den a získejte Warrior Coiny, které vám pomohou usnadnit si hru a trochu si přivydělat.


    Při pondělním pravidelném restartu 8.1.2017 jsme si pro vás připravili několik změn, které chceme na server zavést. Podoba těchto změn nemusí být finální. Vyzkoušejte je v ostrém provozu a dejte nám zpětnou vazbu na našem fóru.

    Pokračování v článku: https://www.lineage2.cz/cs/news/93-o...oogle-antibuff
    The ideal way to contact us is directly on our FB.

  2. #2
    Super novinky. Mám radost. Jen se chci zeptat - ten toogle bude použitelnej i na oly? Aby to lidi nehejtovali...
    Last edited by the-chip; 07-01-2018 at 22:10.

  3. #3
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by the-chip View Post
    Super novinky. Mám radost. Jen se chci zeptat - ten toogle bude použitelnej i na oly? Aby to lidi nehejtovali...
    Na oly to nejde použít.
    The ideal way to contact us is directly on our FB.

  4. #4
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    skoda

  5. #5
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    20
    Aneb upravujeme základní nastavení serveru podle toho, jak kdo brečí Škoda, mohl to být fajn server...

  6. #6
    Quote Originally Posted by Kane View Post
    skoda
    Ale prosím tě, k čemu by vám byl, když jste se za celý 2 měsíce kromě Thunga a pár jedinců, jste se na oly neukázali?
    Last edited by WRAlth; 08-01-2018 at 02:06.

  7. #7
    Jinak jsem rád, že konečně zasahujete do hry. Škoda, že až po měsíci potom, co jsem Vám psal s návrhem, jak zkusit ještě udržet určitou komunitu lidí, pro kterou ta olympiáda byla to poslední, co na serveru držela, stejně jako mě. Ale ano, nový hráči přicházejí, ať se daří.

  8. #8
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    20
    Těžko se dostat na oly, když hraješ sám na mrtvém serveru

  9. #9
    Joo, tak hlavně, že máme toggle antibuff, a stačilo brečet několik "měsíců" po startu. Za to drop rate questů, se řešil skoro hned první týden a nic...No nic, třeba za půl roku se dočkáme i upravení quest rate adekvátně k server ratu...

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top