Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 51 to 60 of 60
  1. #51
    Quote Originally Posted by uNiquii View Post
    Sorry jako, ale jsi zavistivý český ultra random z giranu.
    Do *****e co to je za závistivé kecy? Jak můžeš závidět někomu, že si koupil od druhého itemy? Ten druhý je musel vydřít, na ten 1 šperk dřelo třeba 40 lidí Tak se tak akorát můžeš vysmát někomu, kdo zaplatí za online obrázky a taky tomu, co to prodá. Není zde co závidět. Snad jen to, že má někdo tolik peněz aby si to mohl dovolit? To tě sere? Tak si najdi pořádnou práci! (MOTIVACE do života )

    Dále pro ty šašky co píšou aby s tím šroubek něco dělal.... Podle mě tohle pravidlo má fungovat jen tak, aby se nikde v chatu/na forku neřešil prodej mezi kupujícím a prodavajícím = NIKDO nemůže zatáhnout server do vyšetřování u PČR (zbytečně otravovat adminy) když jeden druhého pojebe + nezatahují server do černého obchodu.
    To že někdo tradnul itemy ve hře, tak přece za to Šroubek nemůže dát ban.... Vždyť pořád někdo něco traduje (tím myslím, že v logu nenajdeš hráč oWnage koupil Baium ring za 5000 kč od hráče uNk, ALE hráč "dostal")

    Moje CP má pořád full RB šperky, i když tu nejsme kdoví jak dlouho. Moje CP nikdy reklamu ve hře jinému serveru neudělala. Vote systém jsme nevybrečeli pro sebe ty šašku... Beztak jsi udělal už více WC než my, tak zklapni.

    Love yo
    závistivé kecy, bla bla bla, neurážej mě laskavě, já jsem pro retail, nemám zapotřebí síťáky a podobné sračky, natož kupovat eq, já si vše zarobil jsem spokojený, peníze mám, ale určitě je nehodlám měnit za pár pixelů, je to i proti tomu proč to vůbec hraju. Jinak o vote víme své :-), mých pár stovek wc které utrácím výhradně za shazování PK ti o tom může říct své. :-), vote systém je dobrý krok, ale měl být bez odměny, odměna jsou nový hráči. Proč se vůbec vyjadřuju vždyť tu vlastně nemám důvod hrát.

  2. #52
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    386
    Quote Originally Posted by Kane View Post
    nemusis nic pisat, staci ze zalezies niekam do diery a objavis sa za par dni ako stale ked ta zotrem na forku
    )))) napsal random, ze kterého si dělají i admini srandu ))) okey )) ty stíráš maximálně marmeládu ve školce ))

  3. #53
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by Dras View Post
    k napadu jak to efektvine resit: videl bych to jednak na domluve hraci (coz delate), jednak kontrolu nasledneho tradu itemu od daneho hrace (coz nedelate) nekomu jinemu. pripadne vyhozeni -> nasledovalo by smazani itemu. pote poskozeni hraci kteri by o takto nakoupeny item prisli trochu zabreceli a ostatni by si rozmysleli neco kupovat s sanci ze o to nasledne prijdou. proti namitce ze byste museli kontrolovat kazdy trade atd., pripadne ze by v tom nekdo mohl byt nevinne-> kontroluje se pouze presun itemu daneho hrace co shoutil o prodeji. (idealne i treba tejden z5). nerikam ze to je dokonale reseni ktere nejde ocurat, ale je to dle meho nazoru rozhodne lepsi jak nedelat nic a nechat v klidu v hero shoutu WTS itemy za kc...
    Skutečně někdo psal do hero, že prodává za real? Bylo to tam takto uvedeno? Když někomu zkontroluji trade, jak poznám, že šlo o prodej za RM? Je to stejné jako když chceš prokazovat krádeže mezi lidma co si půjčují své accounty, nemáš jak to dokazovat. Proto jsem se ptal na řešení, jak toto provést. Rozhodně nechceme aby někdo psal ingme cokoliv o prodeji za real.

    Quote Originally Posted by Dras View Post
    a k cemu je trestat dobre? co se tim vyresi? no, to je velice dobra otazka. treba by se tim vyresilo skutecne dodrzovani pravidel. kdyz existuji pravidla, existuji i tresty a jde se zeptat i naopak: viz vase bany za boty (coz je fajn ze probehlo), ale proc jste to teda banovali? co se banama vyresi? pouze recnicka otazka samozrejme, protoze uz jen to ze ses pozastavil nad trestama a jejich smyslem povazuji za troll od tebe a zes to nemyslel vazne :-)
    Spíš se obávám, že jsi nepochopil smysl pravidel. Když žádná neudáš bude tu úplný chaos, pravidla být musí. Mnoho hráčů se jimi rádo ohání když se jim to hodí a ideálně si je vysvětlují po svém. Vracíme se ale na začátek toho kruhu. Ano trade za RM je zakázané, jak ho ale efektivně odkážeš, když neproběhne debata ingame? Nemohu to potom soudit dle něčích dohadů, to asi chápeš.
    The ideal way to contact us is directly on our FB.

  4. #54
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    290
    Sroubku nebudeme si tu namlouvat ze prodej za real neni prasarna. Ze je to vec kterou nezmenis to vime vsichni. Myslim si ze by jte nemuseli tolerovat aspon topicy na forku s JASNYM ucelem prodejem za real. A obcas udelat bubu nedelejte si tu co chcete. Aspon se s tim nekam schovejte mohlo by to poskodit server. To ze je to v Heru se da ocekavat, to ze je to v giranu take ale to ze to mas na forku jasne dokazuje ze ti lide si mohou dovolit vse.

    Vim ze si vyresil uz daleko slozitejsi veci nez se deji ted na poslednim serveru takze nechapu moc ten pristup.

    Vim ze cely tvuj tym odvadi dobrou praci a na serveru je to videt. Preju hodne stesti a pevne nervy.

  5. #55
    GE19 VIP
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    41
    Napsal ten Kane vůbec někdy něco pozitivního? Člověče, ty musíš být tak nešťastný, až je mi tě líto...
    Jinak Šroubku, také ti přeji pevné nervy. Řešit tyhle sračky pořád dokola musí být něco. Pokud je někdo pako a sype peníze za full itemy budiž, mě osobně je to úplně jedno. Server tím neutrpí, maximálně díky tomu budou ty hráči hrát co nejdéle, protože je bude hnát motivace, že v tom mají prachy. Ale to je asi tak vše co se stane. Vlastně kromě prskajícího Káněte na fóru

  6. #56
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Sroub ak by som toto prirovnal k sudu tak mi pripadas ako obhajca obvineneho ktory sa snazi dokazat jeho nevinu aj ked je jasne ze taky obchod tu prebieha a pritom by si mal by zalobca a hladat dokazy, mazat topiky kde sa toto riesi a dohladavat logy ingame...

  7. #57
    DE17 VIP
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Bohumín
    Posts
    38
    Quote Originally Posted by Kane View Post
    Sroub ak by som toto prirovnal k sudu tak mi pripadas ako obhajca obvineneho ktory sa snazi dokazat jeho nevinu aj ked je jasne ze taky obchod tu prebieha a pritom by si mal by zalobca a hladat dokazy, mazat topiky kde sa toto riesi a dohladavat logy ingame...
    Kane ty jsi opravdu fakt kus retarda...

  8. #58
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by Alanies View Post
    Kane ty jsi opravdu fakt kus retarda...
    zase si sa potreboval vygrcat? Pripada mi chore lognut sa len pre to aby si mi vynadal a inak tu neprispievat. Musel som ti niekedy velmi ublizit chudacik...

  9. #59
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    386
    Quote Originally Posted by Kane View Post
    zase si sa potreboval vygrcat? Pripada mi chore lognut sa len pre to aby si mi vynadal a inak tu neprispievat. Musel som ti niekedy velmi ublizit chudacik...
    Ty jsi tak maximálně ubližoval mobum u Gludia randome)))

  10. #60
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by Eazy View Post
    Ty jsi tak maximálně ubližoval mobum u Gludia randome)))
    die -> die -> die -> reroll -> die -> die -> repeat

 

 
Page 6 of 6 FirstFirst ... 456

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top