Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 60
  1. #21
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by Diaz View Post
    Řeknu ti přesně jak moje zaujatost funguje:
    Když mi někdo napíše že má bugnutý přestup, tak si dám tu práci a otevřu si questy a dohledám si s jakou částí má problém a pomůžu. Pokud mi někdo napíše, že je bugnutý anakazel v riftu, že tam afkují už 3 hodiny a do té místnosti se nedostali a nespokojí se z odpovědí že je rift takto nastaven od začátku serveru, tak tam moc pomoct neumím.

    A rozhodně jsem nikdy nedělal to, že jsem se podíval jestli je z takového clanu nebo šmloulí vesnice.
    a ked ti niekto pisal, ze ma podozrenie ze ten a ten targetuje cez interface napisal si mu, ze interface je povoleny pricom nieje...

  2. #22
    Administrator
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Krnov
    Posts
    667
    Quote Originally Posted by Kane View Post
    a ked ti niekto pisal, ze ma podozrenie ze ten a ten targetuje cez interface napisal si mu, ze interface je povoleny pricom nieje...
    Ptal ses z postavy "Cappa a dotaz zněl jestli se dá změnit interface, to má ve hře spoustu významů, já jsem konkrétně myslel tento http://legacy.lineage2.com/news/kamael_18.html, proto byla moje odpověď kladná.

  3. #23
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    23
    Ano stejně jako na dotaz jak je možné že hráči prez zeď mluví s npc Randolf, ačkoliv je mimo range kde by mělo jít s npc mluvit byla odpověď co není zakázané je povelene. Stejně jako jsme hlásili boteni ve stakatu, cp klikery, scripty a další věci. Vždy se jednalo o hráče z ''klanu vašich kamarádů'' které mají vše povoleno a stejně jako my měli problém třeba s riftem a hned se jim pospíchalo na pomoc a kontrolovalo se jestli neni něco špatně. To je ten dvojí metr o kterém mluvím. Cokoliv jsme já nebo lidi se kterými jsem tu začal hrát dotazovali bylo odbyto odpovědi neumíte, děláte špatně, vše je v pořádku. Ať se jednalo o moby na první přestup bugnute kdesi na kopci nebo teď naposledy o rift.
    Last edited by Ludvajs; 08-01-2018 at 11:02.

  4. #24
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by Fiaschken View Post
    nebudu navazovat, ale dneska proběhla reklama na jiný server během aktivity diaze, když jsem v herohoutu konfrontoval, hugo jenom napsal že se omluvil diazovy v Pmku, to mi nepříjde jako vyřešená záležitost. Nejdřív vyplakaný vote systém který UKN chtěli s prominutím jenom o*****. A několik týdnů na to v heroshoutu reklama na jiný server.. někdo si tu se*e do huby a tváří se že je veleprospěšný pro server a stejně se tak neděje, nevím proč jím jakýmkoliv způsobem vycházíš vstříc a zakrýváš si oči před jejich demencí a uskutečňuješ "dobré" nápady týhle bandy viz. posunutí olly time, další odlišení od retailu. Teď navážu na výše zmíněné, nelíbí se mi předávání equipu, dobře vyfarmil klan zůstane v klanu, ale že by se uskutečnil prodej lepších itemů, což znamená že tu bude lítat člověk s něčím pro co nehnul brvou(kdo ví jak vůbec jedinci nabyli svých itemů, o tom by se také dalo polemizovat) ani nenafarmil=> což znamená nedalo se tomu zabránit, nepředcházela šikana na spotech kterou si projdou všichni. Tímto je tato skutečnost odpudivá a pro mě prostě server skončil jako absolutní trash. Přestaň zavírat oči a jak říkáš sleduj logy, případně si ověřuj ingame situaci na více místech než jen u svých GM. Skončí to tu jako botovací Java plná síťáků a všeho proč to 3/4 lidí nechce hrát, anarchie bez pravidel.
    Pokud je toto tvůj názor, tak vážně nechápu co na Dark Elmore děláš, přeji ti hodně zdaru na jiných serverech, kde to jistě funguje mnohem lépe. Sbohem. Víc k tomu nejde dodat.
    The ideal way to contact us is directly on our FB.

  5. #25
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by Dras View Post
    no ja nevim, pokud v pravidlech je ze je prodej za RM zakazane, a gm ti na to rekne no a co, bylo to vzdy a bude to vzdy, tak je asi nekde chyba ne? zvlast kdyz do shoutu lidi pisi ze prodaj. nechapu tedy k cemu tu jsou nastavena pravidla, kdyz se stejne nevymaha jejich dodrzovani (viz napr. afera s song/dance - exploit, kolik padlo trestu za to?)

    a co se aktivity tyce, tak jedinej diaz tam je posledni dobou furt, zbytek z vas se tam ukaze jak casto, jednou za tyden?
    Mlátíš prázdnou slámu. Přijd s nápadem jak to efektivně řešit, moc rád si to poslechnu místo neustálého naříkání.
    The ideal way to contact us is directly on our FB.

  6. #26
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by Ludvajs View Post
    Sroubku, já neřeším klepy. Řeším to co je jasne a verejne vidět denně na serveru. Za celou dobu co je server online jste nepotrestali nikoho ani po opakovaném porušování pravidel.
    Já osobně povazuju přístup gm k jednotlivým klanum za hodně zaujatý. Jsou klany které si zaplacou a hned jim gm běží pomoct a řeší daný problém. Pak jsou klany které napíši gm a to jim opakovaně na několik problémů které chtějí řešit odpoví, ne vše je ok vy to akorát neumíte nebo děláte špatně. To je podle mého názoru gm support kamarádům...
    To ze prodej za real peníze je a bude víme všichni. Děje se to odjakživa, ale to já neřeším.. Řeším to ze vám tu hera prodávají veřejne equip v hero chatu. Vysloveně tam shoutili prodám za XXX, - To a to. A nic se neděje. Za několik dní stejní borci shoutili tenhle server je napicu, mrtvej, pojďte na tenhle server www.... A další a další.
    Celkem mne zklamalo že jsi teď veřejne podpořil prodej za Rm. To je něco co bys určitě neměl a jen tím potvrzujes to ze vám je jedno co se tu děje
    Náš přístup je jednotný, psal jsem to mnohokrát. Vždy je lepší domluvit se před tím, než začneš trestat, to mimo jiné funguje i v RL. Promin ale s tím co píšeš naprosto nesouhlasím, je to pro mě jen další forma pláče. Stěžovat si na to, že se GM snaží pomáhat, to už mě přijde skutečně nahlavu. Spekulace které tu uvádíš se neopírají o fakta jsou to jen tvé domněnky.

    To jestli je server dobrý nebo na pi... jak tu zmiňuješ není rozhodně o tom co se píše v hero. Vždy tam byl hnůj a vždy tam bude obzvláště na CZ/SK. To že došlo k větší migraci hráčů je naprosto přirozené a dnes to snad nemůže nikoho překvapit. Podstatné je to, že o server je stále velký zájem a je to stále jeden z nejůspěšnějších projektů co se tu za posledních 10let na OG spustil. Chtělo by to méně si stěžovat na prkotiny a víc se věnovat podstatným věcem.

    Jsi vážně tak najivní ohledně prodeje za RM? Já ho rozhodne nepodporuji, ale dělat že se to neděje a předstírat, že to můžeme efektivně řešit by bylo všem lidem co si dají dvě a dvě dohromady jen pro smích. Pokud máš nějaký efektivní způsob o kterém nevím, tak sem s tím. Zatím si se předvedl jen jako pokrytec, který se skrývá před realitou, stěžuje si, ale skutek utek!
    The ideal way to contact us is directly on our FB.

  7. #27
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by Diaz View Post
    Ptal ses z postavy "Cappa a dotaz zněl jestli se dá změnit interface, to má ve hře spoustu významů, já jsem konkrétně myslel tento http://legacy.lineage2.com/news/kamael_18.html, proto byla moje odpověď kladná.
    Blbost. Dotaz bol ci mozes ceknut unknown hracov koli podozreniu na pouzivanie resp. targetovanie cez interface tak sa tu nerob hlupym teraz...

  8. #28
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    23
    No myslím že šroubek nám teď všem dal jasně najevo že nemá sebemenší zájem cokoliv měnit. Vyhovuje mu ze mu tečou peníze ze serveru a ať si každý dělá co chce. Kamarádi dostanou support, šroubek podpoří prodeje za RM, možná dostane i provize, gm budou dál dělat že nic nevidí a dal budou řešit jen důležité věci, jako jestli mají konkrétní hráči potřebný komfort a podporu. Toť můj názor pokrytce.
    Prosím lock tématu. Nemá smysl se tu o tom dal bavit

  9. #29
    Administrator
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Krnov
    Posts
    667
    Quote Originally Posted by Kane View Post
    Blbost. Dotaz bol ci mozes ceknut unknown hracov koli podozreniu na pouzivanie resp. targetovanie cez interface tak sa tu nerob hlupym teraz...
    Ne, kdyby ses takto zeptal, tak ti řeknu že ten systémový soubor upravovat nemůžeš, to že máš podezření na autotarget tam zaznělo, ale kontext s interfacem byl tak jak jsem ho psal výše.

    Quote Originally Posted by Ludvajs View Post
    Ano stejně jako na dotaz jak je možné že hráči prez zeď mluví s npc Randolf, ačkoliv je mimo range kde by mělo jít s npc mluvit byla odpověď co není zakázané je povelene. Stejně jako jsme hlásili boteni ve stakatu, cp klikery, scripty a další věci. Vždy se jednalo o hráče z ''klanu vašich kamarádů'' které mají vše povoleno a stejně jako my měli problém třeba s riftem a hned se jim pospíchalo na pomoc a kontrolovalo se jestli neni něco špatně. To je ten dvojí metr o kterém mluvím. Cokoliv jsme já nebo lidi se kterými jsem tu začal hrát dotazovali bylo odbyto odpovědi neumíte, děláte špatně, vše je v pořádku. Ať se jednalo o moby na první přestup bugnute kdesi na kopci nebo teď naposledy o rift.
    Já jsem si taky s Randolfem přes zeď pokecal, dalo mi to odpověď proč lidi u té zdi postívají, otázka je jeslti je to trestuhodný problém a dá se to nějak objektivně řešit, stejně jako mass ress přes roh/zeď apod.

    Ve stakatu konkrétně mě bota nikdo nehlásil, ale určitě mi můžeš do pmka hodit názvy postav (pokud již nejsou v banu) a kouknu na to, jestli to dotyčný stále provozuje.

    Ohledně riftu, mi píše o nastavení úplně každý, který se tam ocitne v tvém konkrétním případě jsem se koukl jeslti u něj někdo není a to je tak vše co můžu ingame udělat.

    Navrhuji to probrat se mnou a se Šroubkem přímo na TSku.

  10. #30
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by Ludvajs View Post
    No myslím že šroubek nám teď všem dal jasně najevo že nemá sebemenší zájem cokoliv měnit. Vyhovuje mu ze mu tečou peníze ze serveru a ať si každý dělá co chce. Kamarádi dostanou support, šroubek podpoří prodeje za RM, možná dostane i provize, gm budou dál dělat že nic nevidí a dal budou řešit jen důležité věci, jako jestli mají konkrétní hráči potřebný komfort a podporu. Toť můj názor pokrytce.
    Prosím lock tématu. Nemá smysl se tu o tom dal bavit
    Kdyby šroubek nechtěl cokoliv měnit, tak by jen seděl a čekal až se to tu rozpadne. Nepsal by další články, neprováděl změny na serveru viz. například Olympiáda a AntiBuff, nedělal by teamové porady a rozhodně by neřešil uplakánky jako jsi ty na foru. Předvedl jsi tu krasný příklad toho, jak řada lidí nepřeje nikomu nic. Zpravidla se jedná o slabé a neschopné jedince, kteří si stále jen stěžuji: na tom jen vydělává ten hajzl, pomáhá jen kamarádům, podporuje prodej za RM a strašně na tom bohatne, GMka má pod palcem takže ty dělají, že nic nevidí. To není názor pokrytce, to je názor někoho hodně omezeného a dost ublíženého. Je to subjektivní sobecký názor, který naprosto neodpovídá realitě.

    Pochopitelně jak jsem čekal na konci toho nesmyslu žádost o lock, protože ti došel dech. Dobře, jdi se raději někam zahrabat, já počkám na lidi co chtějí diskutovat a dovedou alespoň základně argumentovat. To co jsi tu předvedl ty je úplně mimo mísu.

    Pokud to nepíšeš naštvaný a fakt myslíš vážně co jsi tam napsal, tak bys měl ze serveru raději odejít a pokusit se najít něco lepšího (hodně štěstí).

    Je mi doslova na blití z lidí jako jsi ty, co vlastně nepřinesou nic, jen ze sebe lejou hate a různé spekulace o tom jak obhájit svou neschopnost či závist ostatním. Jsem a vždy jsem byl otevřen každému, kdo zamnou přijde se sebemenší pitomostí a budu to s ním řešit, ale s lidma jako ty už končím a rozhodně nenechám někoho jako ty určovat tempo toho, kam se bude server ubírat.

    Tak a teď se z toho třebas po..., že na tebe byl admin zlej. Sbohem!

    Abych zde napsal i něco pozitivního na serveru je stále mnoho normálních lidí, kteří jsou naprosto v pohodě a tomu co zde píšeš se jen zasmějí. Moc mě potěšila reakce cizinců, kteří zde hrají. Libují si v nastavení serveru, v tom jak parádní podporu tu mají od GM, že nic podobného nezažili no ani se jim nedivím Doufám že budou přicházet další. Chtěl bych i poděkovat velké části hráčů, kteří sec cizincům věnují, protože i na komunitu je skvělá odezva. Jen tak dál!
    Last edited by Sroubek; 08-01-2018 at 14:27.
    The ideal way to contact us is directly on our FB.

 

 
Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top