Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 60
  1. #11
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    pretoze predavanie equipu za RM znamena p2w server...

  2. #12
    Administrator
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Krnov
    Posts
    667
    Quote Originally Posted by Fiaschken View Post
    nebudu navazovat, ale dneska proběhla reklama na jiný server během aktivity diaze, když jsem v herohoutu konfrontoval, hugo jenom napsal že se omluvil diazovy v Pmku, to mi nepříjde jako vyřešená záležitost.
    Reklama na jiný server proběhla, následně proběhla konfrontace ve formě 1 pm kde jsem napsal, že tohle by v hero chatu být nemělo. Byla mi poskyta zmíněná omluva do PM a následně i do hero chatu, kterou jsem vůbec nepožadoval. Šlo mi o to, aby se toto chování neopakovalo a toho jsem docílil.

    Pokud se to tam objeví znova, nemám problém to potrestat včetně toho že Vám poskytnu i informaci co a na jak dlouho dostal.

  3. #13
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    191
    Normálně by za tu reklamu měl mít ban, dostal alespoň chatban jakože aspoň nějaký trest za porušení pravidel.

  4. #14
    Já myslím, že můžete poděkovat Šroubkovi, že jste si ještě opět zahráli na CZ/SK serveru a mohli jsme se společně pobavit v chatu.
    Nic není dokonalý a stejně tak i tento server, ale hrajeme to, protože nás to baví, tak si furt nestěžujte, že něco je jinak a nebo to tak není.. Já se taky smířil s augmentama a aktivním mana burnem s reusem 2 min?

    A co se RM týče, je to všude a vždycky bylo. Tohle šroubek neovlivní jako několik dalších věcí. To prostě není jeho chyba.

  5. #15
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    75
    no ja nevim, pokud v pravidlech je ze je prodej za RM zakazane, a gm ti na to rekne no a co, bylo to vzdy a bude to vzdy, tak je asi nekde chyba ne? zvlast kdyz do shoutu lidi pisi ze prodaj. nechapu tedy k cemu tu jsou nastavena pravidla, kdyz se stejne nevymaha jejich dodrzovani (viz napr. afera s song/dance - exploit, kolik padlo trestu za to?)

    a co se aktivity tyce, tak jedinej diaz tam je posledni dobou furt, zbytek z vas se tam ukaze jak casto, jednou za tyden?

  6. #16
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    191
    Quote Originally Posted by Dras View Post
    no ja nevim, pokud v pravidlech je ze je prodej za RM zakazane, a gm ti na to rekne no a co, bylo to vzdy a bude to vzdy, tak je asi nekde chyba ne? zvlast kdyz do shoutu lidi pisi ze prodaj. nechapu tedy k cemu tu jsou nastavena pravidla, kdyz se stejne nevymaha jejich dodrzovani (viz napr. afera s song/dance - exploit, kolik padlo trestu za to?)

    a co se aktivity tyce, tak jedinej diaz tam je posledni dobou furt, zbytek z vas se tam ukaze jak casto, jednou za tyden?
    z toho prodeje bys musel mit chat mezi tema hracema a jeste by to muselo byt ze hry (kde to je dohledatelny ze to je pravda). pokud se dohodnes na FB, diskordu, ts tak nikomu nic neprokazes, jedine ze by to kupovalo samotny GMko, ale s tim se nikdo nebude casove zabyvat, na to nemaji cas, kdyz uz par let davaji dohromady pvp event

  7. #17
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    23
    Quote Originally Posted by Sroubek View Post
    Nastavili jsme si taková interní pravidla, už na začátku serveru jsme to oznamovali. Po letech praxe se ukázalo, že je nejlepší se mezi hráče pokud možno nemíchat a nechat je ať si to pořeší mezi sebou. Za nestraností GM teamu si stojím. Bohužel pomluvy a klepy jedou vždy a všude. Nemáme je moc jak vyvrátit, je to o důvěře v nás. Za 10 let co to dělám se tu nikomu nenadržovalo a nesuportilo se za tím si stojím!

    Heto chat - není to ingnore, neřešíme to do announce aby to každý četl, řeší se to PM s danou osobou, zatím si každý dal domluvit

    Migrace lidí - hádám, že to není tvůj první server, toto je vždy a všude, podstatné je udržet dostatečný přísun nováčků, rush lidi vždy odejdou ve větších pořtech, to že šli po 3měsících je velký úspěch

    Já si logy procházím a sleduji to od startu serveru velice poctivě, problém je v tom, že řada lidí propadá klepům typu "jedna bába povídala"... když to chci potom řešit, tak dostanu často neurčitou odpověď jako od tebe, tím se nikam moc neposuneme

    Trochu víc to promysli a nepropadej klepům...
    Sroubku, já neřeším klepy. Řeším to co je jasne a verejne vidět denně na serveru. Za celou dobu co je server online jste nepotrestali nikoho ani po opakovaném porušování pravidel.
    Já osobně povazuju přístup gm k jednotlivým klanum za hodně zaujatý. Jsou klany které si zaplacou a hned jim gm běží pomoct a řeší daný problém. Pak jsou klany které napíši gm a to jim opakovaně na několik problémů které chtějí řešit odpoví, ne vše je ok vy to akorát neumíte nebo děláte špatně. To je podle mého názoru gm support kamarádům...
    To ze prodej za real peníze je a bude víme všichni. Děje se to odjakživa, ale to já neřeším.. Řeším to ze vám tu hera prodávají veřejne equip v hero chatu. Vysloveně tam shoutili prodám za XXX, - To a to. A nic se neděje. Za několik dní stejní borci shoutili tenhle server je napicu, mrtvej, pojďte na tenhle server www.... A další a další.
    Celkem mne zklamalo že jsi teď veřejne podpořil prodej za Rm. To je něco co bys určitě neměl a jen tím potvrzujes to ze vám je jedno co se tu děje

  8. #18
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    270
    Quote Originally Posted by Fiaschken View Post
    nebudu navazovat, ale dneska proběhla reklama na jiný server během aktivity diaze, když jsem v herohoutu konfrontoval, hugo jenom napsal že se omluvil diazovy v Pmku, to mi nepříjde jako vyřešená záležitost. Nejdřív vyplakaný vote systém který UKN chtěli s prominutím jenom o*****. A několik týdnů na to v heroshoutu reklama na jiný server.. někdo si tu se*e do huby a tváří se že je veleprospěšný pro server a stejně se tak neděje, nevím proč jím jakýmkoliv způsobem vycházíš vstříc a zakrýváš si oči před jejich demencí a uskutečňuješ "dobré" nápady týhle bandy viz. posunutí olly time, další odlišení od retailu. Teď navážu na výše zmíněné, nelíbí se mi předávání equipu, dobře vyfarmil klan zůstane v klanu, ale že by se uskutečnil prodej lepších itemů, což znamená že tu bude lítat člověk s něčím pro co nehnul brvou(kdo ví jak vůbec jedinci nabyli svých itemů, o tom by se také dalo polemizovat) ani nenafarmil=> což znamená nedalo se tomu zabránit, nepředcházela šikana na spotech kterou si projdou všichni. Tímto je tato skutečnost odpudivá a pro mě prostě server skončil jako absolutní trash. Přestaň zavírat oči a jak říkáš sleduj logy, případně si ověřuj ingame situaci na více místech než jen u svých GM. Skončí to tu jako botovací Java plná síťáků a všeho proč to 3/4 lidí nechce hrát, anarchie bez pravidel.

    Sorry jako, ale jsi zavistivý český ultra random z giranu.
    Do *****e co to je za závistivé kecy? Jak můžeš závidět někomu, že si koupil od druhého itemy? Ten druhý je musel vydřít, na ten 1 šperk dřelo třeba 40 lidí Tak se tak akorát můžeš vysmát někomu, kdo zaplatí za online obrázky a taky tomu, co to prodá. Není zde co závidět. Snad jen to, že má někdo tolik peněz aby si to mohl dovolit? To tě sere? Tak si najdi pořádnou práci! (MOTIVACE do života )

    Dále pro ty šašky co píšou aby s tím šroubek něco dělal.... Podle mě tohle pravidlo má fungovat jen tak, aby se nikde v chatu/na forku neřešil prodej mezi kupujícím a prodavajícím = NIKDO nemůže zatáhnout server do vyšetřování u PČR (zbytečně otravovat adminy) když jeden druhého pojebe + nezatahují server do černého obchodu.
    To že někdo tradnul itemy ve hře, tak přece za to Šroubek nemůže dát ban.... Vždyť pořád někdo něco traduje (tím myslím, že v logu nenajdeš hráč oWnage koupil Baium ring za 5000 kč od hráče uNk, ALE hráč "dostal")

    Moje CP má pořád full RB šperky, i když tu nejsme kdoví jak dlouho. Moje CP nikdy reklamu ve hře jinému serveru neudělala. Vote systém jsme nevybrečeli pro sebe ty šašku... Beztak jsi udělal už více WC než my, tak zklapni.

    Love yo

  9. #19
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by uNiquii View Post
    Sorry jako, ale jsi zavistivý český ultra random z giranu.
    Do *****e co to je za závistivé kecy? Jak můžeš závidět někomu, že si koupil od druhého itemy? Ten druhý je musel vydřít, na ten 1 šperk dřelo třeba 40 lidí Tak se tak akorát můžeš vysmát někomu, kdo zaplatí za online obrázky a taky tomu, co to prodá. Není zde co závidět. Snad jen to, že má někdo tolik peněz aby si to mohl dovolit? To tě sere? Tak si najdi pořádnou práci! (MOTIVACE do života )

    Dále pro ty šašky co píšou aby s tím šroubek něco dělal.... Podle mě tohle pravidlo má fungovat jen tak, aby se nikde v chatu/na forku neřešil prodej mezi kupujícím a prodavajícím = NIKDO nemůže zatáhnout server do vyšetřování u PČR (zbytečně otravovat adminy) když jeden druhého pojebe + nezatahují server do černého obchodu.
    To že někdo tradnul itemy ve hře, tak přece za to Šroubek nemůže dát ban.... Vždyť pořád někdo něco traduje (tím myslím, že v logu nenajdeš hráč oWnage koupil Baium ring za 5000 kč od hráče uNk, ALE hráč "dostal")

    Moje CP má pořád full RB šperky, i když tu nejsme kdoví jak dlouho. Moje CP nikdy reklamu ve hře jinému serveru neudělala. Vote systém jsme nevybrečeli pro sebe ty šašku... Beztak jsi udělal už více WC než my, tak zklapni.

    Love yo
    tento tvoj trápny sloh o ničom len dokazuje že si úplne mimo a vieš *****. Ak takto robíš manažéra pre svojho fotríka tak ho úprimne ľutujem a na tej vrátnici by si mal asi sediet namiesto toho Joseho ty...

  10. #20
    Administrator
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Krnov
    Posts
    667
    Quote Originally Posted by Ludvajs View Post
    Já osobně povazuju přístup gm k jednotlivým klanum za hodně zaujatý. Jsou klany které si zaplacou a hned jim gm běží pomoct a řeší daný problém. Pak jsou klany které napíši gm a to jim opakovaně na několik problémů které chtějí řešit odpoví, ne vše je ok vy to akorát neumíte nebo děláte špatně. To je podle mého názoru gm support kamarádům...
    Řeknu ti přesně jak moje zaujatost funguje:
    Když mi někdo napíše že má bugnutý přestup, tak si dám tu práci a otevřu si questy a dohledám si s jakou částí má problém a pomůžu. Pokud mi někdo napíše, že je bugnutý anakazel v riftu, že tam afkují už 3 hodiny a do té místnosti se nedostali a nespokojí se z odpovědí že je rift takto nastaven od začátku serveru, tak tam moc pomoct neumím.

    A rozhodně jsem nikdy nedělal to, že jsem se podíval jestli je z takového clanu nebo šmloulí vesnice.

 

 
Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top