Šroubku, jestli sis nevšiml tak rozhodně nejsem jeden z uplakanku kteří tady na fóru tráví většinu času. Dávám sem jen to co je podle mne už do očí bijící. Ať už klan hally nebo to ze někteří hráči jsou očividně preferovani před jinými. Ano jsem v podstatě zasranej random, hraju převážně nárazově proto nejsem zastánce cp systému který je samozřejmě mnohem účinnější než sólo hraní. I přesto si myslím že rozhodně nejsem neschopný jedinec. Mám nabouchano spoustu equipu a to i sám, zasranej random.
Když tak chceš diskutovat proč jste s námi nediskutovali hned jak jsme cokoliv hlásili? Mne osobně vždy přistála jednoznačna odpověď, ne, ne vy děláte špatně, ne vy nemáte pravdu. To mne poněkud odrazuje od jakýchkoliv dalších dotazů, jistě chápeš.

Konkrétně klan hallu jsem zjišťoval pro klan cizinců který měl chuť tu hrát a koupit si chtěli hallu vyššího grade. Jsou to lidi se kterými jsem odehrál spoustu času a chtěl jsem aby na server přišli i další ne jen těch pár.
Stejně tak neříkám že nechceš nic měnit. Já totiž furt dokola omylam jen to samé, a mimochodem konkrétně hugotoxxx ti tady odpověděl, že ano porušil pravidla. Pravda, jemu už je to jedno vzhledem k tomu že leavnul, ale porat je tu spousta věcí které prostě a jednoduše stále dokola prehlizite.
Ne, vůbec mi nevadí že si na mne zlej jen doufám že tě to donutí třeba ve vzteku konečně zasáhnout i proti jiným ne jen mně.
Že jsem nic nepřinesl serveru, to nedokážu posoudit. Minimálně jsem ze startu jako spousta jiných zadonatil abychom si měli kde zahrát. Na bete jsem strávil 3dny testováním a reportováním chyb. Konkrétně s charliem jsem na pm strávil celkem dost času..
Vyvrat nám všem že ti kteří opakovaně porušili pravidla nejsou nepostizitelni. Dej ban, jail, odeber hero status, něco..

A na konec ani, píšu naštvaný. Hodně naštvaný protože jsem si užíval hru po hodně dlouhé době. Sám určitě víš že Lineage už není úplně in.. Moc serveru se ne otvírá, ofik je snuzka sraček, která nemá s klacickym L2 nic společného. Pokaždé když jsem se pokusil poukázat na cokoliv tak jsem byl jen usazenej stim že to není moje starost a vy to máte pod kontrolou. Diviš se že člověk po tom co tu strávil tolik času a zainvestoval nemálo času je nasranej?