Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 10 of 60

Hybrid View

  1. #1
    Administrator
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Krnov
    Posts
    667
    Quote Originally Posted by Ludvajs View Post
    Já osobně povazuju přístup gm k jednotlivým klanum za hodně zaujatý. Jsou klany které si zaplacou a hned jim gm běží pomoct a řeší daný problém. Pak jsou klany které napíši gm a to jim opakovaně na několik problémů které chtějí řešit odpoví, ne vše je ok vy to akorát neumíte nebo děláte špatně. To je podle mého názoru gm support kamarádům...
    Řeknu ti přesně jak moje zaujatost funguje:
    Když mi někdo napíše že má bugnutý přestup, tak si dám tu práci a otevřu si questy a dohledám si s jakou částí má problém a pomůžu. Pokud mi někdo napíše, že je bugnutý anakazel v riftu, že tam afkují už 3 hodiny a do té místnosti se nedostali a nespokojí se z odpovědí že je rift takto nastaven od začátku serveru, tak tam moc pomoct neumím.

    A rozhodně jsem nikdy nedělal to, že jsem se podíval jestli je z takového clanu nebo šmloulí vesnice.

  2. #2
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by Diaz View Post
    Řeknu ti přesně jak moje zaujatost funguje:
    Když mi někdo napíše že má bugnutý přestup, tak si dám tu práci a otevřu si questy a dohledám si s jakou částí má problém a pomůžu. Pokud mi někdo napíše, že je bugnutý anakazel v riftu, že tam afkují už 3 hodiny a do té místnosti se nedostali a nespokojí se z odpovědí že je rift takto nastaven od začátku serveru, tak tam moc pomoct neumím.

    A rozhodně jsem nikdy nedělal to, že jsem se podíval jestli je z takového clanu nebo šmloulí vesnice.
    a ked ti niekto pisal, ze ma podozrenie ze ten a ten targetuje cez interface napisal si mu, ze interface je povoleny pricom nieje...

  3. #3
    Administrator
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Krnov
    Posts
    667
    Quote Originally Posted by Kane View Post
    a ked ti niekto pisal, ze ma podozrenie ze ten a ten targetuje cez interface napisal si mu, ze interface je povoleny pricom nieje...
    Ptal ses z postavy "Cappa a dotaz zněl jestli se dá změnit interface, to má ve hře spoustu významů, já jsem konkrétně myslel tento http://legacy.lineage2.com/news/kamael_18.html, proto byla moje odpověď kladná.

  4. #4
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by Diaz View Post
    Ptal ses z postavy "Cappa a dotaz zněl jestli se dá změnit interface, to má ve hře spoustu významů, já jsem konkrétně myslel tento http://legacy.lineage2.com/news/kamael_18.html, proto byla moje odpověď kladná.
    Blbost. Dotaz bol ci mozes ceknut unknown hracov koli podozreniu na pouzivanie resp. targetovanie cez interface tak sa tu nerob hlupym teraz...

  5. #5
    Administrator
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Krnov
    Posts
    667
    Quote Originally Posted by Kane View Post
    Blbost. Dotaz bol ci mozes ceknut unknown hracov koli podozreniu na pouzivanie resp. targetovanie cez interface tak sa tu nerob hlupym teraz...
    Ne, kdyby ses takto zeptal, tak ti řeknu že ten systémový soubor upravovat nemůžeš, to že máš podezření na autotarget tam zaznělo, ale kontext s interfacem byl tak jak jsem ho psal výše.

    Quote Originally Posted by Ludvajs View Post
    Ano stejně jako na dotaz jak je možné že hráči prez zeď mluví s npc Randolf, ačkoliv je mimo range kde by mělo jít s npc mluvit byla odpověď co není zakázané je povelene. Stejně jako jsme hlásili boteni ve stakatu, cp klikery, scripty a další věci. Vždy se jednalo o hráče z ''klanu vašich kamarádů'' které mají vše povoleno a stejně jako my měli problém třeba s riftem a hned se jim pospíchalo na pomoc a kontrolovalo se jestli neni něco špatně. To je ten dvojí metr o kterém mluvím. Cokoliv jsme já nebo lidi se kterými jsem tu začal hrát dotazovali bylo odbyto odpovědi neumíte, děláte špatně, vše je v pořádku. Ať se jednalo o moby na první přestup bugnute kdesi na kopci nebo teď naposledy o rift.
    Já jsem si taky s Randolfem přes zeď pokecal, dalo mi to odpověď proč lidi u té zdi postívají, otázka je jeslti je to trestuhodný problém a dá se to nějak objektivně řešit, stejně jako mass ress přes roh/zeď apod.

    Ve stakatu konkrétně mě bota nikdo nehlásil, ale určitě mi můžeš do pmka hodit názvy postav (pokud již nejsou v banu) a kouknu na to, jestli to dotyčný stále provozuje.

    Ohledně riftu, mi píše o nastavení úplně každý, který se tam ocitne v tvém konkrétním případě jsem se koukl jeslti u něj někdo není a to je tak vše co můžu ingame udělat.

    Navrhuji to probrat se mnou a se Šroubkem přímo na TSku.

  6. #6
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by Kane View Post
    Blbost. Dotaz bol ci mozes ceknut unknown hracov koli podozreniu na pouzivanie resp. targetovanie cez interface tak sa tu nerob hlupym teraz...
    Nechápu proč se tu snažíš chytit Diaze za slovo. Topick o úpravách klienta o tomto mluví naprosto jasně, proč k tomu potřebuješ vyjádření GM? Zas jen zbytečné trololo.
    The ideal way to contact us is directly on our FB.

  7. #7
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    1
    To sa už nedá čitať. Smiech cez slzy.
    Ja som potreboval pomoc GM 2x - NoClan postava, dostalo sa mi jej do pár minút a k mojej spokojnosti.
    GM mi doslova vygooglilo odpoveď, pretože som bol lama
    Hero Chat - dá sa vypnúť, neriešim.
    Na server-y je vidieť neskutočné kvantum práce, ktoré si podľa mňa veľa ľudí ani nedokáže predstaviť.
    Zjednotený management postáv, donate, vote... etc... to všetko muselo stáť nemalé úsilie a obrovské množstvo času. Aj preto som nemal problém server podporiť cez donate.
    Este sa mi nestalo, že by som nevidel počas môjho hracieho okna nejaké GM - Profi support.
    Tak ako v hre aj RL môžeš vymýšľať plnú priehršť zákazov a pravidiel a rovnako nájdeš nespočet ľudí, ktorý sa budú snažiť kľučkovať.
    Veľmi oceňujem prístup, kde sa najprv dohovorí a potom trestá... Nie vždy je za všetkým úmysel a nejde o soft na riadenie bojových dronov, je to hra...

    Nenechajte sa znechutiť...
    OG - Very Good Job - Thumbs Up !!!

    //Sroubek:
    dík, je prima si přečíst pozitivní příspěvek na tomto forku
    Last edited by Sroubek; 08-01-2018 at 14:11.

  8. #8
    Quote Originally Posted by Kane View Post
    a ked ti niekto pisal, ze ma podozrenie ze ten a ten targetuje cez interface napisal si mu, ze interface je povoleny pricom nieje...
    Ptal ses z postavy "Cappa a dotaz zněl jestli se dá změnit interface, to má ve hře spoustu významů, já jsem konkrétně myslel tento http://legacy.lineage2.com/news/kamael_18.html, proto byla moje odpověď kladná.
    Přesně tak, existuje spoustu typů interfaces a i ty se dají upravit. Já jsem ho používal od začátku serveru a i Diaz mi napsal, že pokud to není upravené tak, aby to automaticky targetovalo a spoustu dalších věcí, co to umí, tak že to ničemu nevadí.

  9. #9
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    191
    Quote Originally Posted by Kane View Post
    a ked ti niekto pisal, ze ma podozrenie ze ten a ten targetuje cez interface napisal si mu, ze interface je povoleny pricom nieje...
    pokud te to nastaveni interface pusti pres nasraveni serveru tak je vesmes vse povolene. problem je jestli to pusti autopotiony, auto follow, auto ress atd. co se tyce asistovani tak to se lze praxi naucit, navic u mage/archer party je to tak strasne jednoduchy

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top