Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast
Results 41 to 50 of 60
  1. #41
    Registered Users
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    22
    Quote Originally Posted by Ludvajs View Post
    Ano stejně jako na dotaz jak je možné že hráči prez zeď mluví s npc Randolf, ačkoliv je mimo range kde by mělo jít s npc mluvit byla odpověď co není zakázané je povelene.
    Tak zrovna tohle funguje prakticky na všech serverech, na kterých jsem hrál, to fakt nevidím jako něco negativního. Používá se to mimojiné i tehdy, že když nějaký klan/aliance přetočí periodu tak aby člověk nedostal buff/debuff od toho 7S buff/debuff NPC po cestě do Warehouse. Ve městech existují cestičky, kudy se těmto NPC vyhnout.

  2. #42
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    75
    Quote Originally Posted by Sroubek View Post
    Mlátíš prázdnou slámu. Přijd s nápadem jak to efektivně řešit, moc rád si to poslechnu místo neustálého naříkání.
    neustale narikani? to jsem az takovy spammer a ubrecenec tady na foru?

    mno, poukazani na skutecnou udalost, co se skutecne stala, na kterou jsi skutecne reagoval danym zpusobem mi neprijde jako prazdna slama. k napadu jak to efektvine resit: videl bych to jednak na domluve hraci (coz delate), jednak kontrolu nasledneho tradu itemu od daneho hrace (coz nedelate) nekomu jinemu. pripadne vyhozeni -> nasledovalo by smazani itemu. pote poskozeni hraci kteri by o takto nakoupeny item prisli trochu zabreceli a ostatni by si rozmysleli neco kupovat s sanci ze o to nasledne prijdou. proti namitce ze byste museli kontrolovat kazdy trade atd., pripadne ze by v tom nekdo mohl byt nevinne-> kontroluje se pouze presun itemu daneho hrace co shoutil o prodeji. (idealne i treba tejden z5). nerikam ze to je dokonale reseni ktere nejde ocurat, ale je to dle meho nazoru rozhodne lepsi jak nedelat nic a nechat v klidu v hero shoutu WTS itemy za kc...

    k reakci ze hero chat je mozno vypnout... ano, to je take moznost ale proc by si ten chat mel vypinat clovek co nic nezavinil, nemel by mit vypnutou moznost psat do hero chatu spise ten co porusuje pravidla?

    a k cemu je trestat dobre? co se tim vyresi? no, to je velice dobra otazka. treba by se tim vyresilo skutecne dodrzovani pravidel. kdyz existuji pravidla, existuji i tresty a jde se zeptat i naopak: viz vase bany za boty (coz je fajn ze probehlo), ale proc jste to teda banovali? co se banama vyresi? pouze recnicka otazka samozrejme, protoze uz jen to ze ses pozastavil nad trestama a jejich smyslem povazuji za troll od tebe a zes to nemyslel vazne :-)

    jinak kdyz jsem psal diazovi/sneakymu tak jsem nikdy nemel problem ze by neodepsali/nepomohli. nemuzu rict ze by me vzdy odpoved uspokojila, ale vzdy nasledovalo vysvetleni proc to tak je, pripadne snaha o napravu.

  3. #43
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by Sroubek View Post
    Nechápu proč se tu snažíš chytit Diaze za slovo. Topick o úpravách klienta o tomto mluví naprosto jasně, proč k tomu potřebuješ vyjádření GM? Zas jen zbytečné trololo.
    skoda slov...

    //Sroubek: ano to máš pravdu, odpověděl sis sám!

    Quote Originally Posted by hugotoxxx View Post
    Šroubku prosím dej mi ban na postavu HugoT0XXX, at maj klid na dusi a ty nemusis poslouchat tyhle keci. Pravidla jsem porusil i kdyz jsem se za ne omluvil jako FYDA, kterej se GM taky priznal a omluvil.. a porad na serveru beha

    Ale nebaví mě poslouchat toto normálně mi dej ban hele já to unesu
    Nj chlapcek uz vsetko predal za real peniaze tak uz mu je jedno. Sroubek s jeho postavou mozes rovno zmazat aj polovicu pravidiel co su na webe kedze zrejme neplatia. A ked niekto zabil/zabija server tak su to uni s ich emoquitom a predajom equipu za real money ktory odradza ludi dalej hrat kedze niektory sa dost nadreli aby mali na oly vyhodu oproti ostatnym no niekomu staci potiahnut visa kartou a vrchol toho vsetkeho je ze sa to ani neunuvaju skryt kedze je to podporene priamo adminom...
    Last edited by Sroubek; 08-01-2018 at 22:09.

  4. #44
    Ty seš težký psycho .... nevím že tě to tak žere,ale vyhledej psychologa. A ty si myslíš že GMka pro tebe něco udělaj ? za ty tvoje keci a urážku na jejich konta ?
    Jak se do lesa volá tak se z lesa ovývá A víš jak by to bylo fajn kdyby GM supportovali prodej za RM ??? na ostatnich serverech to tak funguje, ze GM je prostrednik (necha si provizi z prodeje) a je to bez problémů a dá se říct bezpečné podívej se na Veys.RU a podobné

    takže ještě jednou a naposled.... nebreč

  5. #45
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by hugotoxxx View Post
    Ty seš težký psycho .... nevím že tě to tak žere,ale vyhledej psychologa. A ty si myslíš že GMka pro tebe něco udělaj ? za ty tvoje keci a urážku na jejich konta ?
    Jak se do lesa volá tak se z lesa ovývá A víš jak by to bylo fajn kdyby GM supportovali prodej za RM ??? na ostatnich serverech to tak funguje, ze GM je prostrednik (necha si provizi z prodeje) a je to bez problémů a dá se říct bezpečné podívej se na Veys.RU a podobné

    takže ještě jednou a naposled.... nebreč
    lenze ostatne servery su cisto money making ci uz pre admina ktory to hned zavre ked prestane tiect donate alebo pre rusov ktory tam botia vo velkom a predavaju adena a epiky za realne peniaze. Ak sa chceme tam dostat tak hura na to...

    //Sroubek: tam určitě nesměřujeme, proč bych se pak trápil zprostředkováním, to bych to mohl rovnou sumonit do invu
    Last edited by Sroubek; 08-01-2018 at 22:11.

  6. #46
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    386
    tady někoho sere, že nemá co prodat tak to chce posrat za každou cenu ostatním, jinak si nedokážu vysvětlit to, co tu předvádí

  7. #47
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by Eazy View Post
    tady někoho sere, že nemá co prodat tak to chce posrat za každou cenu ostatním, jinak si nedokážu vysvětlit to, co tu předvádí
    s jednocifernym poctom bodov vyjadrujucim tvoje iq sa ani necudujem...

  8. #48
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    191
    ten etnio

  9. #49
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    386
    Quote Originally Posted by Kane View Post
    s jednocifernym poctom bodov vyjadrujucim tvoje iq sa ani necudujem...
    Tak lepší mít jednociferné IQ než nemít žádné )))

  10. #50
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by Eazy View Post
    Tak lepší mít jednociferné IQ než nemít žádné )))
    nemusis nic pisat, staci ze zalezies niekam do diery a objavis sa za par dni ako stale ked ta zotrem na forku

 

 
Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top