Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 4 of 6 FirstFirst ... 23456 LastLast
Results 31 to 40 of 60
  1. #31
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by Kane View Post
    Blbost. Dotaz bol ci mozes ceknut unknown hracov koli podozreniu na pouzivanie resp. targetovanie cez interface tak sa tu nerob hlupym teraz...
    Nechápu proč se tu snažíš chytit Diaze za slovo. Topick o úpravách klienta o tomto mluví naprosto jasně, proč k tomu potřebuješ vyjádření GM? Zas jen zbytečné trololo.
    The ideal way to contact us is directly on our FB.

  2. #32
    Šroubku prosím dej mi ban na postavu HugoT0XXX, at maj klid na dusi a ty nemusis poslouchat tyhle keci. Pravidla jsem porusil i kdyz jsem se za ne omluvil jako FYDA, kterej se GM taky priznal a omluvil.. a porad na serveru beha

    Ale nebaví mě poslouchat toto normálně mi dej ban hele já to unesu

  3. #33
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    1
    To sa už nedá čitať. Smiech cez slzy.
    Ja som potreboval pomoc GM 2x - NoClan postava, dostalo sa mi jej do pár minút a k mojej spokojnosti.
    GM mi doslova vygooglilo odpoveď, pretože som bol lama
    Hero Chat - dá sa vypnúť, neriešim.
    Na server-y je vidieť neskutočné kvantum práce, ktoré si podľa mňa veľa ľudí ani nedokáže predstaviť.
    Zjednotený management postáv, donate, vote... etc... to všetko muselo stáť nemalé úsilie a obrovské množstvo času. Aj preto som nemal problém server podporiť cez donate.
    Este sa mi nestalo, že by som nevidel počas môjho hracieho okna nejaké GM - Profi support.
    Tak ako v hre aj RL môžeš vymýšľať plnú priehršť zákazov a pravidiel a rovnako nájdeš nespočet ľudí, ktorý sa budú snažiť kľučkovať.
    Veľmi oceňujem prístup, kde sa najprv dohovorí a potom trestá... Nie vždy je za všetkým úmysel a nejde o soft na riadenie bojových dronov, je to hra...

    Nenechajte sa znechutiť...
    OG - Very Good Job - Thumbs Up !!!

    //Sroubek:
    dík, je prima si přečíst pozitivní příspěvek na tomto forku
    Last edited by Sroubek; 08-01-2018 at 15:11.

  4. #34
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by hugotoxxx View Post
    Šroubku prosím dej mi ban na postavu HugoT0XXX, at maj klid na dusi a ty nemusis poslouchat tyhle keci. Pravidla jsem porusil i kdyz jsem se za ne omluvil jako FYDA, kterej se GM taky priznal a omluvil.. a porad na serveru beha

    Ale nebaví mě poslouchat toto normálně mi dej ban hele já to unesu
    Nejde tu o tebe, jde o princip. Celou naši republiku řídí ukřivděný ublížený a neschopný, nehodlám to stejné aplikovat tu. Chci aby každý pochopil, že tu jsme pro lidi a děláme maximum. Když tu nechám bez reakce křivá obvinění tak to začne brát třetina lidí jako fakt a to nemohu dopustit. To si ta většina lidí, která je na serveru v pohodě nezaslouží.
    The ideal way to contact us is directly on our FB.

  5. #35
    Quote Originally Posted by Sroubek View Post
    Nejde tu o tebe, jde o princip. Celou naši republiku řídí ukřivděný ublížený a neschopný, nehodlám to stejné aplikovat tu. Chci aby každý pochopil, že tu jsme pro lidi a děláme maximum. Když tu nechám bez reakce křivá obvinění tak to začne brát třetina lidí jako fakt a to nemohu dopustit. To si ta většina lidí, která je na serveru v pohodě nezaslouží.

    Já to chápu cítil jsem vinu za tyhle s prominutím sračky co se tady řeší. A jelikož jsem se rozhodl zkončit tak je mi ve finale fuk jestli dostunu ban, spis mi slo o to ze bys mel klid a tady kluci by docilili sveho
    Já ti moc děkuji za ty 2 měsíce zábavy rok co rok se server zlepšuje Takže věřím že až bude startovat nová sezóna tak to zas přijdem vyhrát
    Přehu hodně úspěchu a pevné nervy
    Hugo

    //Sroubek: dík, že jste tu hráli, přeji hodně zdaru na novém serveru
    Last edited by Sroubek; 08-01-2018 at 15:15.

  6. #36
    Quote Originally Posted by Kane View Post
    tento tvoj trápny sloh o ničom len dokazuje že si úplne mimo a vieš *****. Ak takto robíš manažéra pre svojho fotríka tak ho úprimne ľutujem a na tej vrátnici by si mal asi sediet namiesto toho Joseho ty...
    Další tvůj úplný zbytečný komentář a zbytečný spam pro nic, stejně jako každý druhý, co napíšeš.

    Já s ním souhlasím, co se toho tradování za RM týče a co se spamování GM týče, tak i s olympiádou jsme to mysleli dobře, stejně jako vote systém. Nikdy jsme nemysleli jenom na naše dobro, nicméně pro dobro serveru a tohle nemůžeš popřít. Protože jsme říkali, že pokud s tou olympiádou nic neudělají, tak spoustu aktivních pvp hráčů odejde a zbudou tam jen farma hráči a pár ownage. No, olympiáda se upravila až skoro po měsíci a půl, co jsem poprvé psal Šroubkovi a stalo se to, co jsme tvrdili už předtím. Teď tam hrají 2 party z uknown a 3 party z ownage? Jinak nic kromě už jen pvp zón jsme snad už nenamítali.

  7. #37
    Quote Originally Posted by Kane View Post
    a ked ti niekto pisal, ze ma podozrenie ze ten a ten targetuje cez interface napisal si mu, ze interface je povoleny pricom nieje...
    Ptal ses z postavy "Cappa a dotaz zněl jestli se dá změnit interface, to má ve hře spoustu významů, já jsem konkrétně myslel tento http://legacy.lineage2.com/news/kamael_18.html, proto byla moje odpověď kladná.
    Přesně tak, existuje spoustu typů interfaces a i ty se dají upravit. Já jsem ho používal od začátku serveru a i Diaz mi napsal, že pokud to není upravené tak, aby to automaticky targetovalo a spoustu dalších věcí, co to umí, tak že to ničemu nevadí.

  8. #38
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    23
    Šroubku, jestli sis nevšiml tak rozhodně nejsem jeden z uplakanku kteří tady na fóru tráví většinu času. Dávám sem jen to co je podle mne už do očí bijící. Ať už klan hally nebo to ze někteří hráči jsou očividně preferovani před jinými. Ano jsem v podstatě zasranej random, hraju převážně nárazově proto nejsem zastánce cp systému který je samozřejmě mnohem účinnější než sólo hraní. I přesto si myslím že rozhodně nejsem neschopný jedinec. Mám nabouchano spoustu equipu a to i sám, zasranej random.
    Když tak chceš diskutovat proč jste s námi nediskutovali hned jak jsme cokoliv hlásili? Mne osobně vždy přistála jednoznačna odpověď, ne, ne vy děláte špatně, ne vy nemáte pravdu. To mne poněkud odrazuje od jakýchkoliv dalších dotazů, jistě chápeš.

    Konkrétně klan hallu jsem zjišťoval pro klan cizinců který měl chuť tu hrát a koupit si chtěli hallu vyššího grade. Jsou to lidi se kterými jsem odehrál spoustu času a chtěl jsem aby na server přišli i další ne jen těch pár.
    Stejně tak neříkám že nechceš nic měnit. Já totiž furt dokola omylam jen to samé, a mimochodem konkrétně hugotoxxx ti tady odpověděl, že ano porušil pravidla. Pravda, jemu už je to jedno vzhledem k tomu že leavnul, ale porat je tu spousta věcí které prostě a jednoduše stále dokola prehlizite.
    Ne, vůbec mi nevadí že si na mne zlej jen doufám že tě to donutí třeba ve vzteku konečně zasáhnout i proti jiným ne jen mně.
    Že jsem nic nepřinesl serveru, to nedokážu posoudit. Minimálně jsem ze startu jako spousta jiných zadonatil abychom si měli kde zahrát. Na bete jsem strávil 3dny testováním a reportováním chyb. Konkrétně s charliem jsem na pm strávil celkem dost času..
    Vyvrat nám všem že ti kteří opakovaně porušili pravidla nejsou nepostizitelni. Dej ban, jail, odeber hero status, něco..

    A na konec ani, píšu naštvaný. Hodně naštvaný protože jsem si užíval hru po hodně dlouhé době. Sám určitě víš že Lineage už není úplně in.. Moc serveru se ne otvírá, ofik je snuzka sraček, která nemá s klacickym L2 nic společného. Pokaždé když jsem se pokusil poukázat na cokoliv tak jsem byl jen usazenej stim že to není moje starost a vy to máte pod kontrolou. Diviš se že člověk po tom co tu strávil tolik času a zainvestoval nemálo času je nasranej?

  9. #39
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    191
    Quote Originally Posted by Kane View Post
    a ked ti niekto pisal, ze ma podozrenie ze ten a ten targetuje cez interface napisal si mu, ze interface je povoleny pricom nieje...
    pokud te to nastaveni interface pusti pres nasraveni serveru tak je vesmes vse povolene. problem je jestli to pusti autopotiony, auto follow, auto ress atd. co se tyce asistovani tak to se lze praxi naucit, navic u mage/archer party je to tak strasne jednoduchy

  10. #40
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by Ludvajs View Post
    Šroubku, jestli sis nevšiml tak rozhodně nejsem jeden z uplakanku kteří tady na fóru tráví většinu času. Dávám sem jen to co je podle mne už do očí bijící. Ať už klan hally nebo to ze někteří hráči jsou očividně preferovani před jinými. Ano jsem v podstatě zasranej random, hraju převážně nárazově proto nejsem zastánce cp systému který je samozřejmě mnohem účinnější než sólo hraní. I přesto si myslím že rozhodně nejsem neschopný jedinec. Mám nabouchano spoustu equipu a to i sám, zasranej random.
    Když tak chceš diskutovat proč jste s námi nediskutovali hned jak jsme cokoliv hlásili? Mne osobně vždy přistála jednoznačna odpověď, ne, ne vy děláte špatně, ne vy nemáte pravdu. To mne poněkud odrazuje od jakýchkoliv dalších dotazů, jistě chápeš.
    To vážně nevím s kým jsi mluvil. Denně se vyřeší desítky někdy stovky dotazů a ticketů a to převážně ke spokojenosti hráčů. Patláme se vám tu i s dohledáváním krádeží, podpora je abnormální! Rezolutně odmítám, že bych někomu pomáhal víc než jinému. Takže, když už si do toho řízl, kdo je dle tebe preferovanější? Kolikrát si se mnou řešil problém, klidně mě to připomeň? Rád se ti omluvím, pokud tu jen neplácáš a máš pádné argumenty.

    Quote Originally Posted by Ludvajs View Post
    Konkrétně klan hallu jsem zjišťoval pro klan cizinců který měl chuť tu hrát a koupit si chtěli hallu vyššího grade. Jsou to lidi se kterými jsem odehrál spoustu času a chtěl jsem aby na server přišli i další ne jen těch pár.
    Stejně tak neříkám že nechceš nic měnit. Já totiž furt dokola omylam jen to samé, a mimochodem konkrétně hugotoxxx ti tady odpověděl, že ano porušil pravidla. Pravda, jemu už je to jedno vzhledem k tomu že leavnul, ale porat je tu spousta věcí které prostě a jednoduše stále dokola prehlizite.
    K CH jsem již vyjádřil v jiném topicku, dojde ke kontrole a k vyvlastnění. Rád slyším, že jsi chtěl pomoct cizincům. Pokud potřebuješ řešit podobně závažné věci je nejlepší napsat PM na FB do zpráv. K Incidentu s Hugem a dalším. Rovněž jsem to objasňoval. GMka postupují dle toho jak jsme se v teamu dohodli. Snažíme se vždy domluvit s každým. Pokud někdo ujede a dá se s ním pak bavit, tak to přehlídneme. Když si někdo říct nedá, tak letí. Snad i z Hugovi reakce sám vidíš, že to byl úlet spíš než záměr. Není to zvýhodňování jedinců, je to politika kterou jsme zaujali a dodržujeme. Pochopitelně máš právo s ní nesouhlasit, ale byla dána už před startem serveru.

    Quote Originally Posted by Ludvajs View Post
    Ne, vůbec mi nevadí že si na mne zlej jen doufám že tě to donutí třeba ve vzteku konečně zasáhnout i proti jiným ne jen mně. Že jsem nic nepřinesl serveru, to nedokážu posoudit. Minimálně jsem ze startu jako spousta jiných zadonatil abychom si měli kde zahrát. Na bete jsem strávil 3dny testováním a reportováním chyb. Konkrétně s charliem jsem na pm strávil celkem dost času.. Vyvrat nám všem že ti kteří opakovaně porušili pravidla nejsou nepostizitelni. Dej ban, jail, odeber hero status, něco..
    Nezasahuji proti tobě, použil jsem tvůj post jako katalizátor už bylo potřeba to rozseknout a něco k tomu napsat. Tvé shrnutí o našem nicnedělání, hrabání peněz a podobné parády byla vyloženě provokace, která ničemu nepomůže. Trestáním také server neposuneš, neděláme to chvilku, za ta leta jsme si vyzkoušeli mnohé. Současný přístup je nejefektivnější a je to znát i na serveru, hold na to koukám jinak. Možná najdeš dobré argumenty pro změnu tohoto přístupu, zatím mě ale nikdo žádné pádné nepředložil.

    Quote Originally Posted by Ludvajs View Post
    A na konec ani, píšu naštvaný. Hodně naštvaný protože jsem si užíval hru po hodně dlouhé době. Sám určitě víš že Lineage už není úplně in.. Moc serveru se ne otvírá, ofik je snuzka sraček, která nemá s klacickym L2 nic společného. Pokaždé když jsem se pokusil poukázat na cokoliv tak jsem byl jen usazenej stim že to není moje starost a vy to máte pod kontrolou. Diviš se že člověk po tom co tu strávil tolik času a zainvestoval nemálo času je nasranej?
    Možná by jen stačilo přestat předpokládat, že jsem špatní, začít psát méně útočně a pokud máš problém k řešení je dobré mít i návrh jak to změnit, to hodně pomůže. Pokud tě hra na Dark Elmore baví, tak nám pomáhej to tu udržet a vylepšovat spíš než aby jsi psal topicky, které lidi spíš odradí.

    Za mě asi vše.
    The ideal way to contact us is directly on our FB.

 

 
Page 4 of 6 FirstFirst ... 23456 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top