Quote Originally Posted by Ludvajs View Post
Sroubku, já neřeším klepy. Řeším to co je jasne a verejne vidět denně na serveru. Za celou dobu co je server online jste nepotrestali nikoho ani po opakovaném porušování pravidel.
Já osobně povazuju přístup gm k jednotlivým klanum za hodně zaujatý. Jsou klany které si zaplacou a hned jim gm běží pomoct a řeší daný problém. Pak jsou klany které napíši gm a to jim opakovaně na několik problémů které chtějí řešit odpoví, ne vše je ok vy to akorát neumíte nebo děláte špatně. To je podle mého názoru gm support kamarádům...
To ze prodej za real peníze je a bude víme všichni. Děje se to odjakživa, ale to já neřeším.. Řeším to ze vám tu hera prodávají veřejne equip v hero chatu. Vysloveně tam shoutili prodám za XXX, - To a to. A nic se neděje. Za několik dní stejní borci shoutili tenhle server je napicu, mrtvej, pojďte na tenhle server www.... A další a další.
Celkem mne zklamalo že jsi teď veřejne podpořil prodej za Rm. To je něco co bys určitě neměl a jen tím potvrzujes to ze vám je jedno co se tu děje
Náš přístup je jednotný, psal jsem to mnohokrát. Vždy je lepší domluvit se před tím, než začneš trestat, to mimo jiné funguje i v RL. Promin ale s tím co píšeš naprosto nesouhlasím, je to pro mě jen další forma pláče. Stěžovat si na to, že se GM snaží pomáhat, to už mě přijde skutečně nahlavu. Spekulace které tu uvádíš se neopírají o fakta jsou to jen tvé domněnky.

To jestli je server dobrý nebo na pi... jak tu zmiňuješ není rozhodně o tom co se píše v hero. Vždy tam byl hnůj a vždy tam bude obzvláště na CZ/SK. To že došlo k větší migraci hráčů je naprosto přirozené a dnes to snad nemůže nikoho překvapit. Podstatné je to, že o server je stále velký zájem a je to stále jeden z nejůspěšnějších projektů co se tu za posledních 10let na OG spustil. Chtělo by to méně si stěžovat na prkotiny a víc se věnovat podstatným věcem.

Jsi vážně tak najivní ohledně prodeje za RM? Já ho rozhodne nepodporuji, ale dělat že se to neděje a předstírat, že to můžeme efektivně řešit by bylo všem lidem co si dají dvě a dvě dohromady jen pro smích. Pokud máš nějaký efektivní způsob o kterém nevím, tak sem s tím. Zatím si se předvedl jen jako pokrytec, který se skrývá před realitou, stěžuje si, ale skutek utek!