Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 10 of 60

Threaded View

  1. #18
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by Ludvajs View Post
    No myslím že šroubek nám teď všem dal jasně najevo že nemá sebemenší zájem cokoliv měnit. Vyhovuje mu ze mu tečou peníze ze serveru a ať si každý dělá co chce. Kamarádi dostanou support, šroubek podpoří prodeje za RM, možná dostane i provize, gm budou dál dělat že nic nevidí a dal budou řešit jen důležité věci, jako jestli mají konkrétní hráči potřebný komfort a podporu. Toť můj názor pokrytce.
    Prosím lock tématu. Nemá smysl se tu o tom dal bavit
    Kdyby šroubek nechtěl cokoliv měnit, tak by jen seděl a čekal až se to tu rozpadne. Nepsal by další články, neprováděl změny na serveru viz. například Olympiáda a AntiBuff, nedělal by teamové porady a rozhodně by neřešil uplakánky jako jsi ty na foru. Předvedl jsi tu krasný příklad toho, jak řada lidí nepřeje nikomu nic. Zpravidla se jedná o slabé a neschopné jedince, kteří si stále jen stěžuji: na tom jen vydělává ten hajzl, pomáhá jen kamarádům, podporuje prodej za RM a strašně na tom bohatne, GMka má pod palcem takže ty dělají, že nic nevidí. To není názor pokrytce, to je názor někoho hodně omezeného a dost ublíženého. Je to subjektivní sobecký názor, který naprosto neodpovídá realitě.

    Pochopitelně jak jsem čekal na konci toho nesmyslu žádost o lock, protože ti došel dech. Dobře, jdi se raději někam zahrabat, já počkám na lidi co chtějí diskutovat a dovedou alespoň základně argumentovat. To co jsi tu předvedl ty je úplně mimo mísu.

    Pokud to nepíšeš naštvaný a fakt myslíš vážně co jsi tam napsal, tak bys měl ze serveru raději odejít a pokusit se najít něco lepšího (hodně štěstí).

    Je mi doslova na blití z lidí jako jsi ty, co vlastně nepřinesou nic, jen ze sebe lejou hate a různé spekulace o tom jak obhájit svou neschopnost či závist ostatním. Jsem a vždy jsem byl otevřen každému, kdo zamnou přijde se sebemenší pitomostí a budu to s ním řešit, ale s lidma jako ty už končím a rozhodně nenechám někoho jako ty určovat tempo toho, kam se bude server ubírat.

    Tak a teď se z toho třebas po..., že na tebe byl admin zlej. Sbohem!

    Abych zde napsal i něco pozitivního na serveru je stále mnoho normálních lidí, kteří jsou naprosto v pohodě a tomu co zde píšeš se jen zasmějí. Moc mě potěšila reakce cizinců, kteří zde hrají. Libují si v nastavení serveru, v tom jak parádní podporu tu mají od GM, že nic podobného nezažili no ani se jim nedivím Doufám že budou přicházet další. Chtěl bych i poděkovat velké části hráčů, kteří sec cizincům věnují, protože i na komunitu je skvělá odezva. Jen tak dál!
    Last edited by Sroubek; 08-01-2018 at 13:27.
    The ideal way to contact us is directly on our FB.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top